Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

48 sekund temu

informacje o żywieniu

18 minut temu

produkty do domu online

58 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja laserowa -Laser DeLux

19 sie 2014 - 22:04:43

Ja róznież polecam Laser Delux w 100%. Wcześniej byłam na dwóch zabiegach laserowych w innym gabinecie, więc mam porównanie. Szczerze mogę powiedzieć, że depilacja w tych salonach to dobra inwestycja. Po pierwsze bardzo miła obsługa, eleganckie i czyste gabinety, pełen profesjonalizm i dokładność podczas wykonywania zabiegu. Efekty są zaskakujące!

Jeżeli któraś z Was chciałaby udać się na pierwszy zabieg do Laser Delux to chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
Zniżka dla osoby poleconej 20% (czyli zazwyczaj 40zł) i dla polecającej 50%. Ale później Wy też możecie kogoś polecić i robić zabiegi za pół ceny. Mega opcja ;)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

03 wrz 2014 - 16:33:02

LASER DeLux POZNAŃ jestem już po trzecim zabiegu , efekty są świetne. Odezwij się na mail madziorto @gmail.com w razie pytań udzielę wszelkich informacji :) Jeśli jesteś zainteresowana 20% zniżka na zabieg chętnie cię polecę . Korzyści są obustronne :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-03 16:40 przez madzior1230.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

03 wrz 2014 - 17:02:36

ja jestem po dwoch zabiegach light sheer duet i włosków jest mniej, myślę ze jeszcze 4,5 zabiegow i nic nie bedzie :) jestem zadowolona

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

27 wrz 2014 - 12:57:08

No właśnie - a teraz jesienią i zima podobno taką depilację laserową robi sie najlepiej, bo na wiosnę i całe lato starcza.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

27 wrz 2014 - 13:19:06

IPL jest beznadziejny, najlepsze efekty daje laser diodowy albo aleksadrytowy :):):)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

29 paź 2014 - 11:47:12

Jeśli ktoś chciałby zrobić depilację laserem medycznym w Bielsku-Białej, zapraszam na priv - mogę załatwić zniżkę.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

29 paź 2014 - 19:40:10

korzystałam polecam :D depilowałam okolice bikini oraz łydki , jeśli chcesz uzyskać 20% zniżki polecam się , kontakt : madziorto @gmail.com



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-29 19:40 przez madzior1230.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

13 lis 2014 - 10:45:42

Ja robiłam, nie jestem zadowolona bo bardzo bolało,

Jasne że teraz sie robi żeby w lecie mieć spokoj.
ja robie teraz nogi trzeci raz będzie i już mam malutko wlosków.
No i nie boli przede wszystkim bo tego się bałam najbardziej, moge z czystym sumieniem podac tel 881-200-221

lightsherra przepłacasz:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-13 10:49 przez boska_lady12.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 7/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

13 lis 2014 - 11:15:57

W Łodzi robią te zabiegi w BIO-SALONIE, zapytaj na ul. Piotrkowskiej 182, bardzo fajny gabinet.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

17 lis 2014 - 21:55:02

Witam
Laser LightSheer to podobno najlepszy laser na rynku, moja koleżanka 2 lata temu robiła 3 zabiegi i efekt po czasie super
Ja jestem po dwóch zabiegach w Laser Delux na bikini całkowite oraz łydki efekt super :) Obsługa w gabinecie profesjonalna, cały zabieg robiony bardzo dokładnie.
Teraz mają super promocję na polecenia, jeśli chcesz 20% zniżki (zniżka może dotyczyć wszystkich partii, które robisz na danej wizycie pierwszy raz) to możesz się na mnie powołać napisz to podam Ci moje dane i odp na ewentualne pytania 609542748 :)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

28 lis 2014 - 01:50:01

Tez korzystałam z depilacji laserowej LightSheer, koleżanka mi poleciła salon na Zachodniej w Łodzi. Po serii nieudanych zabiegów na pachy i bikini w innym gabinecie, na łydki trafiłam do salonu Body Karma i ... jestem więcej niż zadowolona, jestem zachwycona efektami, pani kosmetolog profesjonalna, zabieg dokładnie przeprowadzony. Wysłałam dwie koleżanki na te zabiegi i... otrzymalam kolejny zabieg depilacji na łydki za 0 zł, super oferta!

Depilacja laserowa -Laser DeLux

29 lis 2014 - 11:34:53

Witam,

serdecznie polecam salon Laser DeLux w Sosnowcu.
Obsługa przemiła i przede wszystkim profesjonalna. Z każdym pacjentem przeprowadzany jest dokładny wywiad, w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań do zabiegu. Sam zabieg depilacji laserowej wykonywany jest bez pośpiechu, dokładnie, z przerwami na odsapnięcie - jeśli ktoś odczuwa większy ból ;) jest to oczywiście uwarunkowane partią ciała, na którą odbywa się zabieg. Osobiście chodzę na bikini oraz rozpoczynam łydki. Efekty zadowalające, a pani wykonująca zabieg również informuje jak przygotować się do zabiegu i jak zachowywać się po.

Aktualnie obowiązuje zniżka za polecenie salonu. Jeśli któraś z początkujących pań chce skorzystać ze zniżki 20% na pierwszy zabieg depilacji laserowej, proszę o kontakt e-mail - skorzystamy obie ;)

W razie innych dodatkowych pytań - również proszę pisać, chętnie odpowiem.

Pozdrawiam.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

06 gru 2014 - 16:13:23

Jestem po pierwszej sesji w Laser DeLux i szykuję się do następnej. Robiłam nogi, pachy i bikini. Chętnie kogoś polecę. Osoba polecona otrzymuje 20% zniżki na pierwszy zabieg, niezależnie od ilości depilowanych miejsc. Ja również otrzymuję zniżkę, więc to taki łańcuszek szczęścia. Zainteresowane proszę o kontakt: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

14 gru 2014 - 16:31:46

Witam
Ja również jestem zadowolona z zabiegu, włosków jest naprawdę mniej :)
Jeżeli ktoś by chciał otrzymać zniżkę na pierwszy zabieg to proszę o kontakt 505120442 :)

Justyna

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

15 gru 2014 - 12:08:54

Ja jestem po pierwszej sesji laserowej w Laser Glamour w Łodzi. Wprawdzie na efekty jeszcze troszkę muszę poczekać, ale już wiem na pewno, że zabieg depilacjijest tam jak najbardziej profesjonalnie wykonywany i bezbolesny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skóra schodzi z pleców