Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja laserowa -Laser DeLux

23 lip 2016 - 07:15:18

Gorąco polecam salony Laser DeLux! Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg jednej partii ciała w wysokości 30%, z czego 20% daje salon a ode mnie dodatkowo 10%. Jeśli ktoś chciałby skorzystać ze zniżki na zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich salonach Laser DeLux w Polsce. Mój numer 793 000 455, odpowiem na wszystkie pytania :)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

23 lip 2016 - 10:14:01

Cytat
Eduarda
U mnie już po pierwszym zabiegu nie odrosły niektóre włoski. Chętnie się dowiem jak utrzymują się efekty od dziewczyn, które już cały proces depilacji Light sheer mają za sobą ....

A ile miałaś zabiegów i czy to jest bolesne? :)))

Depilacja laserowa -Laser DeLux

23 lip 2016 - 23:06:50

IPL to nie jest laser...efekty są krótkotrwałe - nie polecam pieniądze wyrzucone w błoto. Do tego rozjaśnia włoski przez co "prawdziwy" laser nie działa tak jak powinien. Polecam szukać laserów diodowych :) Niestety nie znalazłam odpowiedzi czy laser DeLux jest diodowy...Jesli chcesz sie dowiedzieć wiecej polecam film na YouTube Niessiax83 depilacja laserowa

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

04 sie 2016 - 12:58:23

Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama robię zabiegi na pachy i bikini, mogę podzielić się szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 537 394 743 lub mailowo a.mergist(małpa)vp.pl

Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama robię zabiegi na pachy i bikini, mogę podzielić się szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 603 916 774 lub mailowo zaante(małpa)o2.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-15 10:47 przez amergist.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

03 paź 2016 - 15:11:03

Gorąco polecam salony Laser DeLux! Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg jednej partii ciała w wysokości 30%, z czego 20% daje salon a ode mnie dodatkowo 10%. Jeśli ktoś chciałby skorzystać ze zniżki na zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich salonach Laser DeLux w Polsce. Mój numer 793 000 455, odpowiem na wszystkie pytania



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-03 15:13 przez mm30.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

05 lis 2016 - 19:57:09

Witam :-) Ja również polecam Laser De Lux. Jestem bardzo zadowolona :-) Zabiegi miałam kilka lat temu na uda, bikini i łydki. Efekty utrzymują się do dziś. Z bikini i łydek jestem bardzo zadowolona, z ud - średnio. Teraz planuję zabiegi na pachy. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i kogoś polecę w salonie w Sosnowcu i nie tylko. Ta osoba otrzyma 20% zniżki na pierwszy zabieg. Zniżka działa we wszystkich salonach. Proszę pisać na: justysia1985a małpa gmail.com ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)).

Depilacja laserowa -Laser DeLux

09 lis 2016 - 20:42:00

właśnie jestem w trakcie depilacji laserowej w depilart w olsztynie. efekty są super. jeśli jesteś zainteresowana zniżką 50% na pierwszy zabieg to proszę o kontakt:) pozdrawiam

Depilacja laserowa -Laser DeLux

10 lis 2016 - 17:29:08

Hej dziewczyny,
chętnie zaoferuję zniżkę 35% w Laser Delux w całej Polsce. Za każdą partię ciała zapłacicie wtedy po 130 zł już przy pierwszym zabiegu. Natomiast przy drugim zabiegu i każdym kolejnym możecie dostać nawet 50% rabatu. Jeśli macie jakieś pytania chętnie pomogę. Ja jestem już po 4 depilacjach na całe nogi i 3 na bikini. Efekt jest niesamowity:) Polecam!!! :)
Mój email aa.j @ onet.eu lub na priv

Depilacja laserowa -Laser DeLux

24 lis 2016 - 08:18:02

Myślę, że powinna Cię zainteresować profesjonalna depilacja laserowa kraków. Byłam i jestem zachwycona.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

24 lis 2016 - 08:49:03

byłam miałam 11 zabiegów .


już jest 3 lata i nie odrasta .

Depilacja laserowa -Laser DeLux

27 lis 2016 - 15:28:13

Cześć :) Jestem w trakcie depilacji laserowej w Warszawie.Jeżeli chcesz uzyskać rabat w wysokości 20% na pierwszy zabieg, prośba o kontakt :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

30 lis 2016 - 15:01:10

Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama robię zabiegi na pachy i bikini, mogę podzielić się szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 603 916 774 lub mailowo zaante(malpa)o2.pl

Depilacja laserowa -Laser DeLux

10 gru 2016 - 20:09:08

Mam do zaoferowania rabat 20%
na pierwszy zabieg w salonie delux w całej Polsce,
sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej
i jestem zachwycona !
obie możemy zyskać.
Prosze o kontakt,
obie zyskamy!
Trzeba korzystać z promocji
****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
lub 509 680 190 tel kom

Mam do zaoferowania rabat 20%
na pierwszy zabieg w salonie delux w całej Polsce,
sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej
i jestem zachwycona !
obie możemy zyskać.
Prosze o kontakt,
obie zyskamy!
Trzeba korzystać z promocji
paulineczka131189(malpa)gmail.com
lub 509 680 190 tel kom



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-10 20:10 przez paolaa13.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

29 gru 2016 - 11:47:59

Gorąco polecam salony Laser DeLux! Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg jednej partii ciała w wysokości 30%, z czego 20% daje salon a ode mnie dodatkowo 10%. Jeśli ktoś chciałby skorzystać ze zniżki na zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich salonach Laser DeLux w Polsce. Mój numer 793 000 455, odpowiem na wszystkie pytania

Depilacja laserowa -Laser DeLux

30 gru 2016 - 14:17:08

Witam :D jestem po zabiegach w LaserDeLux i jestem zachwycona :) rewelacyjny efekt, więc czemu by się tym nie dzielić z innymi? oferuje 35% zniżki na jeden zabieg, a na całą resztę 20% :D więcej informacji na mailu : asia.gondek<małpa>vp.pl
Zapraszam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-30 14:18 przez hejhej13.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Etiaxil opinie