Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

37 minut temu

Biznes

41 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, planuje zrobic tatuaz-napis u góry pleców i mam w zwiazku z tym prosbe - czy mogłby ktoś przetluamczyc poprawnie na angielski cytat ' Chwila która trwa może być najlepszą z twoich chwil ' ?

Nie ufałabym takim przypadkowym tłumaczeniom z netu...

Zostaw go po polsku, tak brzmi ładnie.

Cytat
Sacrum
Nie ufałabym takim przypadkowym tłumaczeniom z netu...

Zostaw go po polsku, tak brzmi ładnie.


dokładnie, po polsku brzmi super
ale rozglądając się dookoła widać, że napisy po angielsku i po arabsku sa na topie

Czytając ten tekst od razu go śpiewałam - jest genialny po polsku. Nie lepiej go takim zostawić? Czy po angielsku brzmi mądrzej?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-05 10:46 przez paciurka.

sama po lewej str na zebrach mam napis po polsku :) także zostaw po polsku :))

Cytat
Sacrum
Nie ufałabym takim przypadkowym tłumaczeniom z netu...

Zostaw go po polsku, tak brzmi ładnie.
Autorko słuchaj Sacrum, to ekspert :I
Też sądze, że po polsku brzmi super, po co ci napis po angielsku? :I

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
paciurka
Czytając ten tekst od razu go śpiewałam - jest genialny po Polsku. Nie lepiej go takim zostawić? Czy po angielsku brzmi mądrzej?

Mądrzej, bardziej głęboko, przekaz mniej oczywisty niż po polsku [pal licho, że 90% zrozumie], bardziej modny.. Tak samo jak w innym języku, im mniej zrozumiałe tym bardziej głębokie, kto tam by po polsku chciał... (;

dokładnie autorko, bez obrazy, ale myślisz, że po angielsku będziej bardzie hot? będzie modniejszy? właśnie chyba taki jest tok myślenia bo przecież nie znalazłaś jakiegoś cytatu po angielsku, spodobał Ci się i chcesz go sobie wytatuować tylko na siłe chcesz z polskiego tłumaczyc na angielski

tak jak wyżej napisałam - zostam po polsku - jest super :)

niestety nie jestem przekonana co do polskiego napisu :(

Cytat
martus1991
niestety nie jestem przekonana co do polskiego napisu :(

jak nie jesteś przekonana, to lepiej nie rób :D przemyśl to i może potem się zdecydujesz :)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

nie znać języka, ale chcieć w nim napis na własnym ciele :))) dość zabawne. Ach, "po angielskiemu" to będzie takie Ą Ę.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 1/5

Czemu wszyscy tak bardzo upierają się na ten angielski?

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Moim zdaniem napis to kiepski pomysł.

Czy to jest dalej wątek o domowych peelingach?

Witam na forum:) Właśnie o to samo miałam zapytać,bo moim zdaniem wątek dotyczy tatuaży a moim zdaniem to tylko chwilowa moda i fascynacja która szybko mija. Co do peelingu to najbardziej lubię ten z kawy,jest po prostu skuteczny. Na drugim miejscu pasta cukrowa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

top model