Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:21:47

cześć dziewczyny . Pewnie pomyślicie ze jestem jakaś zacofana czy coś ale nigdy nie byłam na solarium i chciałabym się wybrać , a kompletnie nie wiem jak się przygotować do tej wizyty ile minut na początku (kumpela mówi mi że do 10min),
jakie solarium wybrać lezące,stojące , czy powinnam stosować jakieś przyspieszacze opalania ,opalać twarz itp ? mogłybyście udzielić mi kilka rad . Nie chce się jakoś zjarać tylko mieć delikatna opaleniznę do 22 czerwca a opalać się na słońcu nie mam go niestety czy opalać się w stringach czy nago??

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:23:59

chetnie poslucham wypowiedzi ;)

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:24:35

a wiesz jakie są skutki opalania w solariach? będziesz mieć całe wakacje na opalanie... ja też w życiu nie byłam i nie potrzebuję tam iść.

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:25:04

kumpela ma coś z głową:< na pierwszy raz 3-5 min. wystarczy a opala sie nago

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:27:25

Pierwszy raz 5 minut za minimum dwa dni później 8 minut, później tydzień przerwy i możesz chodzić regularnie na 8-10 minut :)
Poza tym dobry krem nawilżający i to tyle (:

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:27:39

5 min na 1 raz , w stringach

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:28:13

Cytat
basia150609
a wiesz jakie są skutki opalania w solariach? będziesz mieć całe wakacje na opalanie... ja też w życiu nie byłam i nie potrzebuję tam iść.

wiem jakie są skutki ale jak widać za oknem nie widać słońca i raczej w tym roku nie będzie upalnych wakacji chyba że za zagranicą (nie stać mnie na taki wyjazd) mam wesele 22 czerwca i chciałabym mieć lekką opaleniznę a nie wyglądać jak córka młynarz
Cytat
esmeralda800
kumpela ma coś z głową:< na pierwszy raz 3-5 min. wystarczy a opala się nago

a czy to prawda że przed opalaniem 1 dzień przedtem zrobić sobie peeling i ogolić nogi trzeba??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-03 18:30 przez anioleeek22.

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:29:18

Jak ja byłam pierwszy raz to byłam na najsłabszym łóżku na 7 minut na mniej isc u mnie nie idzie. Powiedz tam, ze nigdy nie bylaś i chcesz na najslabsze łózko. Później juz normalnie ;) ja sie opalam w stringach, ale jak kto woli ;) jak masz jakies pytania napisz na priv

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:29:25

Cytat
basia150609
a wiesz jakie są skutki opalania w solariach? będziesz mieć całe wakacje na opalanie... ja też w życiu nie byłam i nie potrzebuję tam iść.

Bez przesady, co innego latać codziennie, a co innego iść parę razy.

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:29:26

ja niedawno byłam pierwszy raz więc się wypowiem: pierwszy raz poszłam na 5minut a i tak mnie przyjarało, że przez prawie tydzień piekła mnie skóra na plecach i pupie:P byłam na solarium leżącym z jakąś bryzą na twarz:D niczym się przed pójsciem nie smarowałam. pierwszy raz opalałam się w stringach, ale zostały paskudne ślady więc kolejne razy juz bez:P teraz czekam, bo zamówilam na all jakiś specjalny balsam do opalania na solarium, jak przyjdzie to się znowu wybiorę. ogólnie byłam 3x w odstepach około tygodnia i juz się trochę opaliłam, ale myślę, że pójdę jeszcze 3-4x, bo też potrzebuję opalenizny na 22czerwca (wesele:D)

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:29:34

Jeśli pierwszy raz to idź na max 6 minut. Dzięki temu wyczujesz jak Twój organizm zareagował, czy nie zrobiło Ci słabo, zawroty głowy, itp. Pani obsługująca powinna polecić Ci jakiś przyspieszacz. ja 2 razy korzystałam z przyspieszaczy, ale nie zauważyłam znacznej różnicy. Moim zdaniem lepiej iść na solarium leżące :)

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:30:49

Radze na krótko... na stojącym myślałam że padne. Tak mi się kręciło w głowie. Radze na 5 min. Zobaczysz czy będzie cokolwiek widać.

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:31:17

Ja chodziłam i poszłam na 1 raz na 10 minut i się tak spaliłam, że cała buzia mnie piekła ;d
Na początek idź na ok 7 minut nie musisz używać tych przyspieszaczy bo one nic kompletnie nie dają tylko kasę się wydaje :)
A dzień wcześniej najlepiej zrób sobie peeling całego ciała :)
Pamiętaj o nawilżaniu skóry przed każdym wejściem na solarium i zmywaj makijaż.
Ja osobiście wolę stojące bo można się równo opalić :)

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:31:55

wszytsko jest dla ludzi i nie przejmuj sie gadaniem o skutkach ;)
pierwszy raz idz na 5 min pozniej na 10 min i jesli bedzie potrzeba na wiecej Opalaj sie co 2lub 3 dni Unikaj codziennego opalania Sama bedziesz widziala efekt
Ja opalam sie tylko w majtkach tak jest higeniczniej
Jesli chcesz kup w solarium kosmetyki do opalania ale nie jest to konieczne

pierwszy raz na solarium

03 cze 2013 - 18:32:37

idz na 20 a co tam ... jak nie bylas nigdy na solarum to sie nie wybieraj!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ten pierwszy raz ... na solarium ;)