Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

30 minut temu

sprawdzony stomatolog

34 minut temu

sklep detailingowy

58 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:00:56

Wstałam dziś rano i prawie spadłam z krzesła gdy spojrzałam w lustro ! Moje lewo oko jest tak spuchniete ,ze praktycznie nie moge go otworzyc ! Dziś mam swoją urodzinową impreze w Clubie. Jestem załamana .
Wczoraj wieczorem doklejałam sobie kępki rzes nowym klejem ,ktory niedawno kupiłam i jeszcze z niego nie korzystałam.
Jestem pewna ,ze to jego wina. Co mam zrobić ? Parze rumianek ,mam zamiar przykładać ,ale czy opuchlizna zejdzie? Co moge jeszcze zrobić ! Impreza o 20 ,a ja wygladam jak zombie.
Pomocy.

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:05:20

Zawiń kostkę lodu w gazę i przykładaj do oka. No to nieźle się tym klejem załatwiłaś :( może pomogłyby też jakieś krople na podrażnienia

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:06:00

Na pewno nie zaszkodzą leki odczulające podane doustnie, z dostępnych bez recepty np. wapno. Ja postarałabym się też znaleźć jakiegoś lekarza.

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:08:02

Sprobuj tez pokroic plastry ziemniaka i przykladac

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:11:24

musze cie zmartwić, bo ja mam alergie, która tylko tak sie własnie objawia, puchnie mi oko.Pomagają krople na alergię z apteki.Niestety proces powrotu do normalności trwa tydzień;/

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:11:41

Cytat
Tubbi
Na pewno nie zaszkodzą leki odczulające podane doustnie, z dostępnych bez recepty np. wapno. Ja postarałabym się też znaleźć jakiegoś lekarza.

dzwoniłam , nikt nie odbiera .

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:16:58

rumiankiem przecieraj oko, do wieczora opuchlizna powinna zejść

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:20:16

zaparz bardzo mocną herbatę, namocz potem wacik w niej i trzymaj na oku, mi zeszło po godzinie ;)

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:29:40

Cytat
coocox33
dzwoniłam , nikt nie odbiera .

A taka nocno-świąteczna przychodnia jest w Twoim mieście?:) Nie pamiętam jak to dokładnie się nazywa, u nas działa w bazie pogotowia. Jest tam lekarz ogólny i idzie się tam, jak potrzebuje się lekarza, a nie ma zagrożenia życia i powodu do wzywania karetki/jazdy na izbę przyjęć.

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:50:18

Ja bym pojechała na szpital, bo tylko tam znajdziesz lekarza w święto.

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:51:53

Może ktoś z Twojej rodziny ma jakąś alergię i stosuje tabletki? One są w miarę uniwersalne więc jeśli weźmiesz taką to powinno pomóc. Jeśli nie to spróbuj z wapnem. Jeśli to alergia (a raczej tak) to jakieś okłady z herbaty czy ziemniaka :D nie pomogą. Trzymam kciuki ;)

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:52:46

Jak będzie jakaś apteka czynna to kup żel ze świetlika , mi tylko to pomogło + okłady z lodu. Również mam uczulenie na klei i kilka razy też się tak załatwiłam przed imprezą :(

Spuchniete oko ratunku

01 kwi 2013 - 10:57:39

Przykładaj herbatę, lód, pobiegnij do apteki po żel ze świetlika, wapno lub alertek :) nie musisz od razu lecieć do lekarza bez przesady ludzie... Pani w aptece napewno Ci doradzi co powinno pomóc ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebuje pomocy! Chodzi o ćwiczenia