Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:29:54

HEJ DZIEWCZYNKI ;]
WIEM ŻE DLA WIELU Z WAS STWIERDZENIE "JESTEM ZA CHUDA" JEST ŚMIESZNE, PONIEWAŻ TERAZ KAŻDY SIĘ ODCHUDZA ITP. ALE TAKIE OSOBY NAPRAWDĘ ISTNIEJĄ A JA JESTEM TEGO NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM.
MAM TAKI DOŚĆ DUŻY PROBLEM Z SAMOAKCEPTACJĄ, PEWNIE WIELE Z WAS WIE COŚ O TYM, JA UWAŻAM ŻE JESTEM BRZYDKA Z POWODU MOJEJ FIGURY. MÓJ CHŁOPAK MÓWI MI "WIELE DZIEWCZYN ZABIŁOBY SIĘ ZA TAKĄ FIGURĘ JAK TY MASZ! JESTEŚ ŚLICZNA" MOŻE I DLA NIEGO JESTEM, ALE OD DZIECKA BYŁAM DROBNA I ZAWSZE SŁUCHAŁAM TEKSTÓW TYPU "CZY TY COŚ W OGÓLE JESZ?", "BOŻE JAKA TY JESTEŚ CHUDA" ITP. I MYŚLĘ ŻE JESTEM ZA CHUDA ALE NIE POTRAFIĘ PRZYTYĆ, MAM SZYBKĄ PRZEMIANĘ MATERII I NAWET JAK JEM JEM I JEM TO I TAK ZERO REZULTATÓW,
POWIEDZCIE SZCZERZE CO MYŚLICIE :]
POZDRAWIAM!

PS. PO PROSTU NIE MOGĘ PATRZEĆ NA TO ZDJ :/



patrząc na wsze komentarze nabieram trochę pewności siebie :)
zawsze sądziłam że ludzie patrząc na mnie widzą wieszaka i chuda dziewczynę i myślą 'boże jak ona wygląda' to że chłopak mówił że to brednie i mam śliczną figurę brałam jako okaz miłości i nieobiektywną ocenę mojej figury ale teraz jak patrze na wasze komentarze i widzę że ok 80% z was nie myśli tak jak sądziłam zakładając ten wątek (co więcej kilka z was napisało że chciało by tak wyglądać w co nie wierzę :P), ale na prawdę dużo lepiej się teraz czuje ;) teraz idąc ulicą nie będę sobie wkręcała bani, że wszyscy patrzą na mnie jak wcześniej myślałam ;]
nie żartuję - trochę mi pomogłyście laski za co bardzo dziękuje ;)
za każdy komentarz za równo tez pozytywny jak i negatywny dziękuję bo najważniejsza była szczerość!
pozdrawiam :)



Zmieniany 6 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-15 16:35 przez karinO_122.

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:32:07

eeee przesadzasz, a nogi super ;-)

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:32:33

wiele dziewczyn zabiłoby sie żeby tak wyglądac.
ważniejsze jest to co masz w głowie a nie jak szybką masz przemianę materii.
więcej wiary i samoakceptacji życzę.

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:33:13

jakaś waga - wymiary ???
na moje to dobrze wyglądasz na tych zdjęciach.
bardzo fajnie

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:34:46

Dla mnie ciut za chuda

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:35:04

Na moje oko, dobrze wyglądasz.

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:35:24

Figura ok.

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:35:39

Ja też jestem za chuda i też mam szybką przemianę materii. Zostaje chyba nam tylko zaakceptować siebie :))

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:35:42

nie wiem, jak dla mnie 100 watek dziewczyny ktora chce uslyszzec jaka jest ladna i zgrabna:) sorrry ale na forum caly cas ktos chce sie dowartosciowac.... moim zdaniem masz super figure, i jak dla mnie za chuda nie jestes... Jestes bardzo ładna i masz ładne ciało...

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:35:59

Strasznie chaotycznie piszesz, mi się taka figura nawet podoba ale wiem że większość facetów nie lubi tak chudych dziewczyn.

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:36:49

Cytat
basiekxdd
Ja też jestem za chuda i też mam szybką przemianę materii. Zostaje chyba nam tylko zaakceptować siebie :))

ale przynajmniej możemy jeść za trzech bez obaw :D i diet :D

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:36:58

nie masz żadnych powodów żeby mieć kompleksy :) ale jeśli źle się czujesz ze swoim wyglądem, postaraj się ubierać tak, żeby zatuszować zbyt chude miejsca. Proste rurki zamiast legginsów, troszkę dłuższe kiecki niż tylko przykrywające tyłek, trampki nad kostkę zamiast szpilek itd. Powodzenia :)

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:37:16

Ojjj uwierz, to żadna chudzizna, chudych nie widziałaś! To super figura, nie jest za chuda

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:38:06

Wiesz co,chcialabym tak wygladac

JESTEM ZA CHUDA

11 mar 2013 - 19:38:26

wyglądam podobnie.. waże 55kg a mam 182cm, chłopak też mi mówi, że może faktycznie troszkę chudziutka ale, że figura 1 klasa, myślałam, że może jestem chora ale zrobiłam wszystkie badania od a do z i jestem zdrowa jak koń
nie akceptuję siebie, z tego powodu mam ogromne kompleksy:( chciałabym mieć fajną fiurkę, zaokrąglone biodra, trochę pupy, ale chyba nic z tego:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oceń moje ciało! Zdjęcia! :)