Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

sklep detailingowy

10 minut temu

kosmetyki samochodowe

54 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bio oil na rozstępy

03 mar 2013 - 19:32:11

Ostatnio w tv leciała reklama nowego preparatu na rozstępy i blizny "Bio oil". Zastanawiam się nad jego kupnem, ale nie wiem czy jest skuteczny. Czy któraś z was go używała? Jakie są wasze opinie? Skuteczny czy nie?

Bio oil na rozstępy

03 mar 2013 - 19:35:05

Zapewne preparat ten jest dobry tylko na świeże rozstępy te czerwone, jeżeli masz już białe to pomogą tylko ćwiczenia, masaże i kwasy, jednak nie zlikwidują tylko je wybielą. Nie ma co się łudzić...

Bio oil na rozstępy

01 kwi 2013 - 20:52:52

Ja kupiłam go około miesiąc temu, bo był nieco tańszy w rossmannie. I muszę powiedzieć, że moim zdaniem to super produkt. Po 2 tygodniach stosowania czerwone rozstępy na biodrach (moja zmora) zamieniły się w białe,a teraz, czyli około 4 tygodniach są już niewyczuwalne pod palcami i widoczne tylko w dobrym świetle. Nie mówię, że zniknęły całkowicie, bo to się raczej nie stanie, ale teraz zdecydowanie lepiej się czuję w swoim ciele i z własnego doświadczenia mogę polecić :)

Bio oil na rozstępy

05 kwi 2013 - 08:33:27

Cytat
cassia89
Zapewne preparat ten jest dobry tylko na świeże rozstępy te czerwone, jeżeli masz już białe to pomogą tylko ćwiczenia, masaże i kwasy, jednak nie zlikwidują tylko je wybielą. Nie ma co się łudzić...

Otóż to, nie ma co się łudzić, że rozstępy same znikną jeśli będziesz je smarować kremem, choćby nie wiem jak drogi on był .;-) Białe rozstępy mają to do siebie, że jedynie jakiś profesjonalnie wykonany zabieg może je usunąć. Jeśli tylko zależy Ci na tym, a możesz sobie pozwolić na terapię, to polecam laseroterapię. Jest skuteczna, szybko widać efekty, a same zabiegi są praktycznie bezbolesne.

Bio oil na rozstępy

05 kwi 2013 - 08:43:37

Nie używałam,ale polecam najzwyklejszą oliwkę dla dzieci:)

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

Bio oil na rozstępy

31 sie 2013 - 14:07:45

widziałam ją, ale nie wiem czy działa i jak bardzo jest skuteczny. Poza tym wiecie jak jest czasem problem jest tak poważny, że za pomocą kosmetyków niewiele jesteśmy w stanie zrobić. A z tego co wiem to tutaj http://triclinium.pl/pl można liczyć na fachowa pomoc w walce z rozstępami, jak kosmetyki nie podziałają to warto odwiedzić specjalistę.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Bio oil na rozstępy

31 sie 2013 - 14:10:01

Cytat
katka9000
Cytat
cassia89
Zapewne preparat ten jest dobry tylko na świeże rozstępy te czerwone, jeżeli masz już białe to pomogą tylko ćwiczenia, masaże i kwasy, jednak nie zlikwidują tylko je wybielą. Nie ma co się łudzić...

Otóż to, nie ma co się łudzić, że rozstępy same znikną jeśli będziesz je smarować kremem, choćby nie wiem jak drogi on był .;-) Białe rozstępy mają to do siebie, że jedynie jakiś profesjonalnie wykonany zabieg może je usunąć. Jeśli tylko zależy Ci na tym, a możesz sobie pozwolić na terapię, to polecam laseroterapię. Jest skuteczna, szybko widać efekty, a same zabiegi są praktycznie bezbolesne.
rozstępy to popękane włókna kolagenowe, nic ich nie zlikwiduje, można je tylko rozjaśnić, sprawić, by były mniej widoczne

Bio oil na rozstępy

02 wrz 2013 - 17:57:04

nie da się usunąć rozstępów, ale kompleksowe działanie jak masowanie, nawilżanie, wcieranie kremów pomaga w tym sensie,że są mniej widoczne, ja piję jeszcze herbatkę figura forever, usuwa wodę podskórną, i sprawia,że nie jestem opuchnięta. no ale do tego oczywiście pełna pielęgnacja skóry

Bio oil na rozstępy

14 paź 2013 - 21:42:02

Witam . Przeczytałam tutaj http://cwiczenia-sportowe.blogspot.com/2013/10/sposoby-usuwania-rozstepow.html Sposoby usuwania rozstępów artykuł i sa tam podane ceny różnych zabiegów. Czy naprawdę to jest aż tak drogie? Ile płaciłyście, i w jakim mieście?

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Bio oil na rozstępy

06 lis 2013 - 11:57:46

słyszałam, że dość dobry, ale jak dla mnie najlepszym sposobem na to, żeby się pozbyć rozstępów są zabiegi u profesjonalisty. ja byłam w Good Time day spa i po rozstępach nie ma już śladu.

Bio oil na rozstępy

06 lis 2013 - 12:04:42

Ja kupiłam na rozstępy na piersiach, ale smaruję się dopiero tydzień. Poczytaj sobie opinie na wizażu (ja przeczytałam już po zakupie..), na początku były super opinie, teraz zmienili skład (na pierwszym miejscu parafina) i opinie są niezbyt przychylne.
Ale zawsze lepiej smarować się czymś niż niczym, ja do tego ćwiczę, więc mam nadzieję, że chociaż w minimalnym stopniu wygląd skóry się polepszy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tarczyca a waga