Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 10:42:35

Chciałam wystawić wątek i was ostrzec, ale dobrze że już ktoś to zrobił!!!

NIE DAJCIE SIĘ NAMÓWIĆ NA TĄ MASZYNKĘ OSZUKUJĄ LUDZI!!!

Westerfield to oszuści i sprawa powinna trafić do tvn !!

MAM TYLKO PYTANIE.
POWIEDZCIE MI GDZIE NA FAKTURZE ZNAJDUJE SIĘ TEN NUMER KLIENTA?
Tam gdzie ważne informacje w okienkach? czy na samej górze nad moim adresem?
ten długi numer...
Bo... nie wiem.

Jestem strasznie skołowana obawiam się, że nie łatwo będzie zrezygnować z ich usług, gdyż wysyłanie rezygnacji i dzwonienie do nich nic nie daje i nadal wysyłają paczki.

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 10:51:20

Ja nawet nie wiem o co chodzi. Z tego co teraz czytam to jakies darmowe maszynki?

niezweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 1/5

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 10:52:36

Ja zawsze jak do mnie dzwonią to mówię, że korzystam z wiele lepszej oferty niż ich ( oni proponują troche taniej) a ja mówię, Pani.. Pani mi coś proponuje za 20 zł jak ja to mam za 5 zł i to identyczna?? haha:P

W większości wypadków to prawda, że korzystam już z lepszych ofert:)
Też mnie chcieli na maszynke namówić, ale nie ma..
Chociaż długo namawiali..

a czemu nie?
a czemu drogo?
ale warto..
ehh! skoro ktoś tyle pytań zadaje po waszym wczesniejszym NIE, oznacza, ze nie warto.

Cytat
meow-meow
Ja nawet nie wiem o co chodzi. Z tego co teraz czytam to jakies darmowe maszynki?

nie darmowe, mówili, że normalnie będą kosztować xx zł jak wejdą na rynek, Pani ma możliwość przetestowania za yy zł ( mniejsza cena ). Ale przesyłka chyba droższa od maszynki, albo w ogóle razem to wychodziło dla mnie jakoś sporo. I oni mieli paczki wysyłac.. a Ty musisz płacić.. eh



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-02 10:54 przez vight.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 10:53:17

Cytat
meow-meow
Ja nawet nie wiem o co chodzi. Z tego co teraz czytam to jakies darmowe maszynki?

taaa darmowe a później płacisz 54.80 za ostrza OSZUŚCI!

niezweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 1/5

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 10:55:36

Cytat
Emiliao1991
Cytat
meow-meow
Ja nawet nie wiem o co chodzi. Z tego co teraz czytam to jakies darmowe maszynki?

taaa darmowe a później płacisz 54.80 za ostrza OSZUŚCI!

Albo i tak, że przesyłka + ostrza drogie.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 10:57:51

Cytat
vight
Cytat
Emiliao1991
Cytat
meow-meow
Ja nawet nie wiem o co chodzi. Z tego co teraz czytam to jakies darmowe maszynki?

taaa darmowe a później płacisz 54.80 za ostrza OSZUŚCI!

Albo i tak, że przesyłka + ostrza drogie.

Tak dokładnie. Jest w internecie bardzo dużo wątków o tej firmie BARDZO DUŻO osób zostało oszukanych przez tą firmę!

proszę powiedzcie mi gdzie jest ten numer klienta?
Cytat
meow-meow
Ja nawet nie wiem o co chodzi. Z tego co teraz czytam to jakies darmowe maszynki?

nie darmowe, mówili, że normalnie będą kosztować xx zł jak wejdą na rynek, Pani ma możliwość przetestowania za yy zł ( mniejsza cena ). Ale przesyłka chyba droższa od maszynki, albo w ogóle razem to wychodziło dla mnie jakoś sporo. I oni mieli paczki wysyłac.. a Ty musisz płacić.. eh[/quote]

Było powiedziane, że przesyłają bezpłatną próbkę, ale należy ponieść koszt transportu a to zmienia postać rzeczy !!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-02 11:00 przez Emiliao1991.

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 10:59:12

czy tu chodzi o tą akcje, że panie dzwonią i mówią wygrała pani / dostanie pani darmową maszynkę do przetestowania / albo za 20 zł, a potem właściwie obojętnie czy powiesz tak/nie. I tak przesyłają niechcianą maszynkę, odbierasz przesyłką, a po jakimś okresie dostajesz fakturę?

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 11:04:09

Cytat
SunFlower23
czy tu chodzi o tą akcje, że panie dzwonią i mówią wygrała pani / dostanie pani darmową maszynkę do przetestowania / albo za 20 zł, a potem właściwie obojętnie czy powiesz tak/nie. I tak przesyłają niechcianą maszynkę, odbierasz przesyłką, a po jakimś okresie dostajesz fakturę?

Aby mogli wysłać musisz podać adres inaczej nie mają prawa!
Ale tak to oni;///
I fakturę wysyłają wraz z paczką która wygląda jak psu z gardła wyciągnięta JESTEM TAKA W ŚCIEKŁA ZE DAŁAM SIĘ NAMÓWIĆ NA MASZYNKĘ KTÓRĄ RÓWNIEŻ DOBRZE MOŻNA KUPIĆ W BIEDRONCE ZA GROSZE!!
Dałam się na nią namówić z racji tego że zbliżały się walentynki .
By podarować narzeczonemu teraz żałuję ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-02 11:06 przez Emiliao1991.

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 11:07:46

zadałam takie pytania, bo miałam w rodzinie identyczną sytuację. i właście najciekawsze było to, że moja kuzynka powiedziała "nie dziękuję" i nie podała adresu, a paczka przyszła. (ale prawda jest taka, że przy wielu dziwnych okazjach podajemy nasze dane "w celach marketingowych...";). faktura przyszła 2 tygodnie później. kazałam nie reagować. dostała wezwanie do zapłaty. odpisałam, że towar był niezamawiany, niechciany, wysłany na ryzyko sprzedawcy. podałam podstawę prawną. i spokój.

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 11:10:12

Kiedy ludzie się nauczą, że za darmo to można tylko w pysk dostać...

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 11:11:57

Cytat
SunFlower23
zadałam takie pytania, bo miałam w rodzinie identyczną sytuację. i właście najciekawsze było to, że moja kuzynka powiedziała "nie dziękuję" i nie podała adresu, a paczka przyszła. (ale prawda jest taka, że przy wielu dziwnych okazjach podajemy nasze dane "w celach marketingowych...";). faktura przyszła 2 tygodnie później. kazałam nie reagować. dostała wezwanie do zapłaty. odpisałam, że towar był niezamawiany, niechciany, wysłany na ryzyko sprzedawcy. podałam podstawę prawną. i spokój.

No widzisz nie każdemu udaje sie wygrać.
Przy rozmowie trzeba być Stanowczym i nie dać się złapać na ich uprzejmość.
Ja jeszcze nie zdążyłam powiedzieć że się zgadzam a oni mi ją wcisnęli i zaczęli wypytywać o dane do wysyłki.
Głupia nie zważając na konsekwencje i problemy jakie teraz mam zaczęłam wdrążać się w rozmowę z nimi aż uległam ;/
Cytat
margoletka
Kiedy ludzie się nauczą, że za darmo to można tylko w pysk dostać...

ŚWIĘTE SŁOWA.
NIE MA NIC ZA DARMO!!!
NIC!!!!
Ale oni to ładnie wszystko mówią że to tylko 19.90 i w ogóle. Szkoda gadać...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-02 11:13 przez Emiliao1991.

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 11:12:54

no to napisz - nie zamawiałaś, nie chciałaś - wysłane na ryzyko sprzedawcy.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 11:15:43

Cytat
SunFlower23
no to napisz - nie zamawiałaś, nie chciałaś - wysłane na ryzyko sprzedawcy.

już na maila wysłałam oświadczenie o rezygnacji dalszych usług i dodatkowo na Warszawkę MAM NADZIEJĘ ŻE SPRAWA BĘDZIE ZAKOŃCZONA RAZ NA ZAWSZE BO NIE CHCĘ MIEĆ ŻADNEGO DO CZYNIENIA Z TĄ FIRMĄ.;/
MAM TYLKO PYTANIE.
POWIEDZCIE MI GDZIE NA FAKTURZE ZNAJDUJE SIĘ TEN NUMER KLIENTA?
Tam gdzie ważne informacje w okienkach? czy na samej górze nad moim adresem?
ten długi numer...
Bo... nie wiem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-02 11:16 przez Emiliao1991.

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 11:17:05

a skąd my mamy wiedziec skoro każda fakturs wygląda inaczej. po prostu załącz ksero faktury, albo wypisz wszystkie numerki :P

niezweryfikowana
Posty: 61
Ostrzeżenia: 1/5

WAZNE! Westerfield

02 mar 2013 - 11:20:14

Cytat
SunFlower23
a skąd my mamy wiedziec skoro każda fakturs wygląda inaczej. po prostu załącz ksero faktury, albo wypisz wszystkie numerki :P

tak to prawda, ale może jest tu ktoś kto też został oszukany.
na pewno ktoś jest bo był 19 bodajże wątek wystawiony

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wzrost a waga?