Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

uczulenie na buzi

22 lut 2013 - 18:15:09

Czesc dziewczyny

Tak jak w temacie- wyszlo mi uczulenie na buzi- taka kaszka. a najgorsze jest to ze to nie jest pierwszy raz tylko co troche- minimim raz w miesiacu :( bylam u dermatologa prywatnie i w sumie wypisal mi masci i leki i pomoglo aleeraz drugi raz nie chce isc bo kasuje 150 za wizyte :/ a tych z NFZ mozna sie doczekac za MIESIAC!! ma tak ktoras z was? ja co troche sie uczulam... raz wyjdzie mi na brzuszku, raz na nogach, raz na buzi, raz pod pachami... JAK SOBIE Z TYM RADZICIE? ja mam tak od pol roku i lapie przez to doliny. nie chce przesadac z hydrokortyzonem bez recepty bo to jest ze sterydami. Jakis zloty lek? POMOCY

uczulenie na buzi

22 lut 2013 - 18:18:57

Robilas proby alergiczne?

uczulenie na buzi

22 lut 2013 - 18:19:54

Polecam jednak odwiedzić lekarza, lepiej zapłacić za wizytę prywatnie, albo poczekać na wizytę z NFZ niż na własną rękę próbować wsystkiego, co może pogorzyć stan.
Swoją drogą pytanie czy nie przydałby Ci się poza dermatologiem jeszcze alergolog?

uczulenie na buzi

22 lut 2013 - 18:19:55

nie robilam.

uczulenie na buzi

22 lut 2013 - 18:21:20

To zapisz sie do alergologa,30min i bedziesz wsio wiedziala;)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

uczulenie na buzi

22 lut 2013 - 18:21:26

może lepiej do alergologa idź a nie dermatologa ?

uczulenie na buzi

22 lut 2013 - 18:22:59

Cytat
mysia_84
To zapisz sie do alergologa,30min i bedziesz wsio wiedziala;)

mysle ze pobiegne tam jak najszyciej ;] w sumie nie wiedzialam ze jest tego odlam. wczesniej nie interesowalam sie tak alergiami i myslalam ze od tego jest jedynie dermatolog.

uczulenie na buzi

22 lut 2013 - 18:24:57

Idź do dermatologa albo alergologa, żeby zrobić testy alergiczne

uczulenie na buzi

22 lut 2013 - 18:26:47

No dlugo sie nie czeka na wizyte,zrobi z Toba wywiad pozniej testy skorne na miejscu,taka szybka wizyta w sumie;)jak nic nie wykryje to zaleci dalsze kroki np alergia pokarmowa-to juz inaczej sie bada:/

uczulenie na buzi

22 lut 2013 - 18:32:00

Ja wolałabym wydać te 150zł na dermatologa,w końcu to jest twarz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak sobie z "nim' poradzic?;/