Obecnie rozmawiamy o:

grzejniki sklep

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Witam Wszystkich :) Od pewnego czasu planuje powiększyć piersi ale nie wiem gdzie to zrobic nie chce wybierac pierwszej lepszej kliniki ponieważ cycuchy muszą byc zrobione idealnie...Jesli macie ten zabieg za soba napiszcie prosze gdzie i kiedy robiłyście to ile kosztowało i czy jesteście zadowolone? Dodam ze jestem z podkarpacia i fajnie byłoby gdyby klinika była gdzieś blisko :) ale nie jest to konieczne:) bardzo prosze o pomoc :)

Na pewno w jakiejś dobrej, sprawdzonej klinice.
Nawet jeżeli miałoby się to wiązać z dojazdem. Poczytaj na forum, na wizażu jest olbrzymi wątek (9 czy 10 już części po kilka tysięcy postów).. również na beauty w polsce dużo porad, zdjęć i opinii

Wątpię, aby na szafie ktoś się przyznał do zabiegu, bo pewnie zaraz zostanie "zjedzony" przez resztę szafowiczek

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Wiesz co, jak jeszcze szukasz dobrego lekarza to proponuję się wybrać do doktora Piotra Osucha, jest świetnym specjalistą, więc myślę, że będziesz mieć idealnie zrobione piersi. A do tego jest bardzo życzliwy i miły, co dla mnie też jest dość ważne.

Słynny dr.Szczyt;)
Gdybym ja miała sobie coś zrobić to tylko i wyłącznie u niego;)

Ja też od dawna myślę o powiększeniu piersi, ale niestety moja sytuacja finansowa na to nie pozwala więc mogę sobie tylko pomarzyć :(

dr Marek Szczyt - chirurgia plastyczna
jednak terminy samej KONSULTACJI są wolne dopiero na maj 2015 http://www.drszczyt.pl/warto-wiedziec

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

Powiększanie piersi...Gdzie najlepiej?

30 paź 2013 - 11:05:16

idealnie mówisz? no w sumie się nie dziwię, jak już się poddawać operacji to niech efekt będzie taki, że nawet nas samych zaskoczy. Ale jak chcesz mieć dobrze zrobiony biust to myślę, że dobry do tego będzie dr Osuch, robi naprawdę piękne biusty.

Powiększanie piersi...Gdzie najlepiej?

30 paź 2013 - 11:11:26

ja polecam Kasprzyka z krakowa, na bedauty jest masa zdjęć z jego piersiami i są świetne, dziewczyny zadowolone, ponoć Szczyt taki sobie jeśli chodzi o podejście do pacjentek....

Powiększanie piersi...Gdzie najlepiej?

30 paź 2013 - 11:15:30

Klinika Ambroziak Estederm w Warszawie u Dr. Małgorzaty Chomickiej - uratowała mi życie i spełniła marzenie :)

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

najlepiej właśnie się wybrać do dobrego lekarza na konsultacje on będzie wiedział, jaki zabieg będzie dla ciebie najlepszy, bo jednak jest kilka metod, żeby powiększyć biust, jak macrolane, czy co mnie ostatnio dość mocno zainteresowało to powiększanie za pomocą tłuszczu.

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

Wiem, że moja przyjaciółka miała powiększanie piersi we Wrocławiu w ClinicForYou i ponoć była bardzo, ale to bardzo zadowolona. Może warto sprawdzić jakich mają lekarzy, potem przejrzeć opinie o nich i się tam wybrać? W końcu wszystko najlepiej jest sprawdzić na sobie.

Ja jestem świeżo po operacji biustu w klinice w Polanicy. Najpierw się sporo naczytałam, naforumowałam (głównie na beauty w Polsce, wg najlepsze forum o operacjach plastycznych). O Polanicy same seperlatywy, kwestia tylko kogo wybrać, bo jeśli chodzi o standard klinik to nie mają sobie równych. Zdecydowałam się na doktora Łątkowskiego, wybrał metodę pod mięsień.
Na razie piersi bolą, ale po 2-3 tygodniach, jak mawia doktor, wszystko powinno być ok.

Ja powiększałam piersi w Łodzi, w Dermedzie. Wybrałam dr Żukowską, czytałam o niej dobre opinie na forach przed konsultacją i faktycznie, efekt jest rewelacyjny, taki, jaki oczekiwałam. Polecam jeżeli szukacie dobrego chirurga, który Was nie oszpeci, a pomoże.

ja właśnie szukam informacji o dr Żukowskiej. czy efekt jest taki, jakiego oczekiwałaś? jak z ewentualnymi komplikacjami po zabiegu? tego się najbardziej boję... no i czy jesteś zadowolona z efektu?

Jestem BARDZO zadowolona z efektu - piersi wyglądają naturalnie, a na tym mi bardzo zależało, są jędrne, krągłe, dr Żukowska spisała się fantastycznie. Bardzo się obawiałam tej operacji, bo to była moja pierwsza tak duża ingerencja chirurgiczna, ale obyło się bez żadnych komplikacji. Ale przed zabiegiem dr Żukowska wyczerpująco mi wszystko wyjaśniła i odpowiedziała na moje pytania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ćwiczenia, ktoś wie?