Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Przebarwienia po trądziku

01 lut 2013 - 10:22:22

Hej , mam przebarwienia po trądziku , używałam już różnych kremów ale za bardzo mi nie pomogły , jedynie pomógł mi acne derm. Może znacie jakies domowe maseczki na rozjaśnienie tych prebarwnień ? I słyszałam że krem " Venus" na to pomaga , wiecie coś o tym ? :)

Proszę o pomooc ;)

Przebarwienia po trądziku

01 lut 2013 - 10:24:55

było już kilka wątków o tym....



ja zaczełam stosowac no-scar, ciekawa jestem czy pomoże :P a może któraś już stosowała ten kremik na tego typu problem ? Po jakim czasie widać rezultaty?

Przebarwienia po trądziku

01 lut 2013 - 10:27:23

Ja nie mam pojęcia. Sama mam podobny problem, ale niestety żaden z domowych sposobów mi nie pomógł. Może kosmetyczka? Moja polecała mi jakąś maseczkę migdałową (ale się waham to kupa kasy jednak a jeśli nie pomoże?) Mikrodermobrazja (czy jak to się tam zwie) również na to jest świetna, ale pod warunkiem ze już KOMPLETNIE NIC Ci nie wychodzi na buzi. U mnie od czasu do czasu pojawia się jakaś "gródka" więc nie mogę sobie na razie na to pozwolić. acne derm? A w jakiej on jest cenie i czy kupuje się go tylko w aptece ?

Przebarwienia po trądziku

01 lut 2013 - 10:30:13

ja stosowałam baaardzo dużo różnych specyfików i teraz biorę tabletki antykoncepcyjne i wydaje mi się że te przebarwienia zaczynają już blednąć.

Przebarwienia po trądziku

01 lut 2013 - 10:31:35

u mnie no-scar bardzo dobrze dzialal na rozstepy ;) smarowalam nim rowniez twarz (nie mam przebarwien), ale skora po nim byla gladka :)

Przebarwienia po trądziku

01 lut 2013 - 10:32:16

Ja też używam Acne-derm'u i bardzo go polecam. Po ok miesiącu widać bardzo duże efekty:)

Przebarwienia po trądziku

22 mar 2013 - 08:49:07

Jeśli przebarwienia po trądziku nie znikną Ci same po 6 do 12 miesięcy, to już niestety pozostaje tylko jakiś zabieg specjalistyczny np. laseroterapia. Będziesz miała zapewnione, że już nawet po 1 zabiegu, mogą one zostać usunięte (wszystko zależy jak są duże i intensywne). Ale warto zdecydować się na taką profesjonalną terapię. Ja stosowałam wszelakie maści i guzik to dało. ;-/

Przebarwienia po trądziku

22 mar 2013 - 08:54:49

na przebarwienia kremy kupione w aptekach ani maseczki domowe niestety Ci nie pomogą. Radziłabym udać się na zabieg kwasami, odpowiednio dobrany kwas i jego stężenie oraz liczba zabiegów powinny rozjaśnić. Pytanie również jak duże masz te przebarwienia, ale jeżeli mówisz że po trądziku to chyba raczej blizny, no chyba że brałaś antybiotyk i wychodziłaś na słońce

Przebarwienia po trądziku

22 mar 2013 - 08:58:14

ja myślę, że przebarwienia to kwestia czasu..
ja mialam przebarwienia po zaskórnikach zamkniętych i całkowicie zeszły po jakimś roku..
zależy jaki ten trądzik był..
Nie wierzę, że kremy zniwelują twój problem, jedynie MOŻE troche rozjaśnią.

Przebarwienia po trądziku

22 mar 2013 - 08:58:28

Pisalam juz z sto razy nazwe czegos co naprawde dziala i to bez recepty niknie wszystko od tradziku, po przebarwienia i blizny....

Przebarwienia po trądziku

22 mar 2013 - 09:05:18

ponoc krem soraya jest bardzo dobry, k,toras juz o tym pisaal
w rossmanie mozna kupic ok 16n zl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 09:07 przez aguska9216.

Przebarwienia po trądziku

22 mar 2013 - 09:08:20

Polecam stronę Biochemia Urody!

Przebarwienia po trądziku

22 mar 2013 - 09:11:47

Mikrodermabrazja diamentowa?

Główne wskazania:
suchość i wiotkość skóry,
zmarszczki,
rozszerzone pory skórne,
przebarwienia,
płytkie blizny i rozstępy,
powstrzymanie starzenia się skóry,
eliminacja zmian trądzikowych, łojotoku, zaskórników i prosaków.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Przebarwienia po trądziku

26 mar 2013 - 12:59:09

Cytat
kalaa_x3
Hej , mam przebarwienia po trądziku , używałam już różnych kremów ale za bardzo mi nie pomogły , jedynie pomógł mi acne derm. Może znacie jakies domowe maseczki na rozjaśnienie tych prebarwnień ? I słyszałam że krem " Venus" na to pomaga , wiecie coś o tym ? :)

Proszę o pomooc ;)


Witaj,
myślę że w tym wypadku powinnaś skonsultować się ze specjalistą, który ustali rodzaj i głębokość przebarwienia, a także zaleci odpowiednie leczenie. Dużą skuteczność w walce z przebarwieniami posiada terapia laserowa. Tutaj jednak bez specjalisty się nie obędzie.

Przebarwienia po trądziku

26 mar 2013 - 13:13:22

a moim zdaniem mozesz sprobowac takze kupic maske z zielona glinka tylko taka ktora sama bedziesz rozrabiac w domu. to jest niski koszt a ja sprawdzilam na sobie ze dziala... bedac w pierwszych 3 miesiacach ciazy moja skora przez hormony wygladala fatalnie, uwierz ze nigdy dorastajac nie mialam z nia takich problemow a za bardzo kombinowac z zabiegami nie moglam... w tej chwili na mojej twarzy nie ma sladu po niczym, mialam straszne przebarwienia glownie na skroniach a teraz buzie mam gladka jak wczesniej, maske nakladalam 3 razy w tygodniu. nie wiem czy to kwestia jedynie tej maski ale sadze ze warto wyprobowac biorac pod uwage ze zaplacisz za nia niewielkie pieniadze a moze pozwoli Ci to zaoszczedzic na kosztownych zabiegach. pozdrawiam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GOOD SHAVE MASZYNKA POMOCY.