Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:01:04

wiesz...no to jest najgorszy i najintensywniejszy bol, gdy po goleniu tradycyjnym, czyli maszynka z osrtrzami pierwszy raz siega sie po depilator. jak juz raz zastosujesz to efekty beda zadowalajace jesli chodzi o intensynwosc wzrostu wloskow. ten Philips, ktory mam, czyli w ksztalcie takiej duzej zwyklej maszynki do golenia wyrywa wloski dobrze, jesli sie stosuje do instrukcji, czyli goli wlosy po kapieli, gdy skora jest jakby znieczulona ciepla woda.Ale gdy golisz nastepny raz, to wloski sa zdecydowanie slabsze i co najwazniejsze, oslabione nie kłuja.
zwykla maszynka musialabys golic po 2 dniach i wtedy czuc ze wloski sa ostre, natomiast po depilatorze, tzgodniowy zarost, jesli to tak mozna nazwac, jest bardzo delikatny

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:02:03

Ja najpierw spróbowałam pasty cukrowej-ale miałam po niej siniaki, potem w końcu zdecydowałam się na depilator, spróbowałam z philipsa z nasadką chłodzącą ale nie dość że straszny ból to ta nasadka zaczęła się rozmrażć w trakcie depilacji pierwszej nogi. W końcu dostałam braun silk epil 3 i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze ze światełka, najlepiej depiluje mi się...wieczorem, jak mam zapaloną małą lampkę, ta z depilatora w zupełności wystarcza, naprawdę pokazuje wszystkie włoski. Po drugie kolejne moje depilacje zamiast bólu łaskoczą mnie, dla mnie to jest jak masaż, nawet przełamałam się i teraz depiluje pachy. Bolało na początku ale po kilku depilacjach już jest dobrze :)

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:02:09

Ja już od 2 lat używam Philips - Satinelle .
Malutki, dobrze depiluje, cena bardzo przystępna. Polecam




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 19:07 przez polyanna.

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:03:57

A ja dzisiaj w Pani gadżet zobaczyłam coś co muszę sobie kupić, a mianowicie depilator laserowy, wprawdzie jego koszt to 1200zł, ale ile dzięki temu można zaoszczędzić robiąc sobie tego typu depilację w domu, a nie u kosmetyczki. I podobno depilacja przebiega bezboleśnie, przynajmniej tak twierdziła ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 19:05 przez maretka.

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:04:33

Cytat
ikaaa91
Cytat
aguska9216
ja mam philips taki fioletowy z nakladka chlodzaca i jest dobry, nie narzekam. Ale kiedys widzialam progeram w tv, akurat o depilatorach i w rankingu wygral Braun Silk+epil , bo ponoc bezbolesnie wyrywa wloski i mozna stosowac na mokro

Z tego co patrze na allegro to są różne rodzaje tego Silk epil. Nie pamiętasz może o jaki chodziło?:)
oj niestey nie pamietam, ale poszukaj moze znajdziesz w necie odcinek ''Pani gadzet'' o depilatorach, albo sprawdz, czy w danym depilatorem mozna golic na mokro

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:05:26

Cytat
maretka
A ja dzisiaj w Pani gadżet zobaczyłam coś co muszę sobie kupić, a mianowicie depilator laserowy, wprawdzie jego koszt to 1200zł, ale ile dzięki temu można zaoszczędzić robiąc sobie tego typu depilację w domu, a nie u kosmetyczki.
Jasne? Też się nad tym zastanawiałam, muszę obejrzeć ten odc...ale te depilatory nie są takie małe, że tylko po 2 włoski na przyłożenie usuwają?

zweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 1/5

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:05:54

Właśnie... Pewnie macie rację , że najgorszy jest ten pierwszy raz:P A jeśli chodzi o depilacje bikini to jest to wygodne/poręczne?

Cytat
maretka
A ja dzisiaj w Pani gadżet zobaczyłam coś co muszę sobie kupić, a mianowicie depilator laserowy, wprawdzie jego koszt to 1200zł, ale ile dzięki temu można zaoszczędzić robiąc sobie tego typu depilację w domu, a nie u kosmetyczki. I podobno depilacja przebiega bezboleśnie, przynajmniej tak twierdziła ;)
Właśnie ja dzisiaj na all widziałam takie laserowe... ciekawe jak to działa, czy faktycznie dobrze usuwa tak jak depilacja laserowa w salonie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 19:08 przez ikaaa91.

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:07:20

Cytat
ikaaa91
Cytat
claudyn
Ja mam z Brauna różowy ze zmienną nasadką golarki. Dla mnie ok :)

A jaki to model? Nie sprawia dużo bólu?:)

To model 3270. Ogólnie mnie nie boli - jak przejeżdżam po nodze, to łaskocze mnie ta różowa nasadka i jakoś odsuwa myśli od bólu moim zdaniem :P tylko trochę po wewnętrzno-tylnej stronie na dole lydki ale tam jest skóra chyba wrażliwsza niż na bikini, przynajmniej u mnie.
A golarka super moim zdaniem do bikini - mi szybko włoski neistety rosną i golarką czasem codziennie bym musiała, a tak to raz na 3-4 dni :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 19:08 przez claudyn.

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:07:58

Cytat
helyanwe
Cytat
maretka
A ja dzisiaj w Pani gadżet zobaczyłam coś co muszę sobie kupić, a mianowicie depilator laserowy, wprawdzie jego koszt to 1200zł, ale ile dzięki temu można zaoszczędzić robiąc sobie tego typu depilację w domu, a nie u kosmetyczki.
Jasne? Też się nad tym zastanawiałam, muszę obejrzeć ten odc...ale te depilatory nie są takie małe, że tylko po 2 włoski na przyłożenie usuwają?

Coś w ten deseń, ale inny model całkowicie nie pamiętam w tym momencie jaki:

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:09:23

Cytat
maretka
A ja dzisiaj w Pani gadżet zobaczyłam coś co muszę sobie kupić, a mianowicie depilator laserowy, wprawdzie jego koszt to 1200zł, ale ile dzięki temu można zaoszczędzić robiąc sobie tego typu depilację w domu, a nie u kosmetyczki. I podobno depilacja przebiega bezboleśnie, przynajmniej tak twierdziła ;)
a ja tego odcinka nie ogladalam w calosci akurat o laserowym. Mozesz cos wiecej powiedziec na ten temat, ile trwa depilacja, jakie efekty, kiedy wyrastaja pierwsye wloski
mozna na all poczytac na temat dzialania depilacji laserowym depilatorem.
w skrocie depilcja trwa 30 do 60 minut, obszar depilacji to 2 na 3 cm, ponoc wloski gina na zawsze a efekt widoczny po 3 zabiegach w odstepie 2 tyodnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 19:14 przez aguska9216.

zweryfikowana
Posty: 307
Ostrzeżenia: 2/5

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:09:50

ROWENTA EP 1030 Ultra eco, badz podobne, z wygladu te same, ale rozniace sie sila, na poczatku zawsze boli i pojawiaja sie zaraz po depilacji czerwone plamki ale to normalne, no i fakt wloski moga wrastac, ale wystarczy robic sobie peeling ciala albo uzywac soli do kapieli, jest tani, na allegro do ok 100zl, w sklepach podobnie, polecam

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 1/5

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:10:29

ja mam Braun Silk-épil Xpressive jestem zadowolona

światełko faktycznie bardzo się przydaje, wcześniej sądziłam że jest zbędne ale naprawdę jest pomocne

[embed_image 5ee0fb7de8e692f27cfed4c5a8626cbe]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 19:12 przez ecate.

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:11:29

Cytat
aguska9216
Cytat
maretka
A ja dzisiaj w Pani gadżet zobaczyłam coś co muszę sobie kupić, a mianowicie depilator laserowy, wprawdzie jego koszt to 1200zł, ale ile dzięki temu można zaoszczędzić robiąc sobie tego typu depilację w domu, a nie u kosmetyczki. I podobno depilacja przebiega bezboleśnie, przynajmniej tak twierdziła ;)
a ja tego odcinka nie ogladalam w calosci akurat o laserowym. Mozesz cos wiecej powiedziec na ten temat, ile trwa depilacja, jakie efekty, kiedy wyrastaja pierwsye wloski

Więcej to nie za bardzo, nie miałam z tym do czynienia na własnej skórze, z tego co ona mówiła i co pamiętam, to jest tego typu depilacja jak u kosmetyczki i podobno jest bezbolesna.

DEPILATOR - bardzo proszę o opinie

31 sty 2013 - 19:11:58

Cytat
ikaaa91
Właśnie... Pewnie macie rację , że najgorszy jest ten pierwszy raz:P A jeśli chodzi o depilacje bikini to jest to wygodne/poręczne?
Cytat
maretka
A ja dzisiaj w Pani gadżet zobaczyłam coś co muszę sobie kupić, a mianowicie depilator laserowy, wprawdzie jego koszt to 1200zł, ale ile dzięki temu można zaoszczędzić robiąc sobie tego typu depilację w domu, a nie u kosmetyczki. I podobno depilacja przebiega bezboleśnie, przynajmniej tak twierdziła ;)
Właśnie ja dzisiaj na all widziałam takie laserowe... ciekawe jak to działa, czy faktycznie dobrze usuwa tak jak depilacja laserowa w salonie...

Ja bym nie ryzykowała :) Po pierwsze - można przeczytać wiele negatywnych opinii dotyczących zerowej skuteczności. Po drugie - można zrobić sobie krzywdę. Ja miałam depilację laserową laserem diodowym - jeśli ktoś kiedyś miał depilację, to wie, ze boli, nie oszukujmy się żel chłodzący nie trzyma się za długo. Po zabiegu przez jakiś czas utrzymuje się obrzęk, opuchlizna w miejsach działania lasera. Więc samodzielnie chyba jest dosć niebezpiecznie :)

a na grupounach czasem są super oferty, ja miałam zabieg za 39 ł i to diodowych, który jest dużo bardziej skuteczny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 19:13 przez claudyn.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odpowiednia waga