Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 02:41:52

Mam 20 lat od 4 lat mam roztępy ,
na udach i pośladkach , wstydzę się chodzić na basen .
Używałam wiele kremów , zaden nie pomógł .
Boję się także przebierać przy moim chłopaku choć jestem z nim 4 lata .
Jestem strasznie nieśmiała , chciałabym nabrać trochę pewności siebie ..
ale no stydzę wsię odkrywać swoje ciało . Znacie jakies sposoby dobre na rozstępy ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-23 02:42 przez betkaxxx.

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 03:02:00

eee, nie martw się. Ja też mam rozstępy. Już w 14/15 roku życia mnie się pokazały, niestety. Jak masz gąbkę to spróbuj tą szorstką stroną się myć/szorować. Wiem, że to jest dobre na celulit, ale rozstępy chyba też, nie wiem.
Na to chyba nie ma lekarstwa.
ps. ja też się ich wstydzę mam na pośladkach, biodrach i nogach :((((

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 03:11:11

ja też mam! chociaz nie jestem gruba, a moje grubsze koleżanki nie zostały tym pokarane ;p

mam od jakichś 2-3 lat, również jestem okropnie nieśmiała więc przez to nawet od 3 lat nie byłam na basenie :(

wiem że w początkowej fazie rozstępy da się w pewnym stopniu zlikwidować, dopoki sa lekko rózowe..ja próbowałam ale straciłam zapał, teraz zrobily się bledsze, bo taka kolej :D

po 4 latach twoje na pewno też już są białe, więc zostaje chyba tylko usuniecie laserowe, z tego co wiem :C ale myślę, że po 4 latach chlopaka nie obchodzilyby Twoje rozstępy ;p

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 04:30:44

ja niestety też mam trochę na pupie bo kiedyś w nie całe dwa tyg schudłam 6 kg ;/ naszczęście mało widać... jestem na studium o kierunku technik usług kosmetycznych i ostatnio miałam o roztępach.. ponoć pomagają peelingi nie usuną oczywiście roztępów ale wygładzą

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 04:45:55

Myślę, że skonsultuj się z mądrą kosmetyczką w jakimś dobrym salonie. Bo tak w teorii to ciężko.
Ona powinna ocenić swoim fachowym okiem i dobrać odpowiednią kurację. Np. przez mikrodermabrazję + ampułki, maski. Naprawdę są efekty, ale trzeba być systematycznym. Łatwiej jest pozbyć się świeżych rozstępów.

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 04:55:21

Cytat
maja_pe
Myślę, że skonsultuj się z mądrą kosmetyczką w jakimś dobrym salonie. Bo tak w teorii to ciężko.
Ona powinna ocenić swoim fachowym okiem i dobrać odpowiednią kurację. Np. przez mikrodermabrazję + ampułki, maski. Naprawdę są efekty, ale trzeba być systematycznym. Łatwiej jest pozbyć się świeżych rozstępów.



to jest to o czym napisałam mikrodermabrazja to jest złuszczanie naskórka czyli peeling... nie usunie roztepów a wygładzi je.
Tak na prawdę nie da się usunąć ich. Można wygładzić zrobić żeby mniej było widac i wgl ale ngdy nie usuniesz...

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 05:27:50

Zgadzam się, raczej marne szanse są na pozbycie się rozstępów, a już na pewno "starych" można je jedynie zniwelować. Spłycić, żeby były mniej widoczne co nie znaczy, że ich nie będzie...

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 07:21:49

Ja też mam kilka;/ juz chyba ze 6 lat, na początku strasznie mi przeszkadzały wydawało mi się ze je strasznie widac, szukałam sposobów zeby je usunąć, ale sie nie da;/ Poprostu nauczyłam się z nimi żyć, nie zauważam ich , nawet chodzę w stroju kąpielowym i jak patrze do lustra to ich nie widzę, są coraz jaśniejsze.
w krótkim czasie mocno schudłam i chyba dlateo mi wyskoczyły, a najlepsze że teraz po ciąży nie mam ani jednego nowego, dziwna ta moja skóra ;D

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 08:18:05

Cytat
LadyMillion22
Cytat
maja_pe
Myślę, że skonsultuj się z mądrą kosmetyczką w jakimś dobrym salonie. Bo tak w teorii to ciężko.
Ona powinna ocenić swoim fachowym okiem i dobrać odpowiednią kurację. Np. przez mikrodermabrazję + ampułki, maski. Naprawdę są efekty, ale trzeba być systematycznym. Łatwiej jest pozbyć się świeżych rozstępów.



to jest to o czym napisałam mikrodermabrazja to jest złuszczanie naskórka czyli peeling... nie usunie roztepów a wygładzi je.
Tak na prawdę nie da się usunąć ich. Można wygładzić zrobić żeby mniej było widac i wgl ale ngdy nie usuniesz...

z tego co kiedyś usłyszalam- rozstępow nei da sie usunąć, bo to pęknięta skóra. Jedyna szansa to przeszczep skóry (ale to chyba nie ten kaliber na takie pierdoły jak rozstępy).

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 08:39:05

Nie martw się, nie tylko Ty :) ja mam zmienną wagę, może nie tyję dużo / i nie chudnę dużo, ale często mi się zdarza 3-4 kilo wahać...

Mam troszkę na piersiach i odrobinę na boczkach, moją zmorą są jednak pod kolanami z tyłu. Są już białe więc nic z nimi nie zrobię, zaniedbana z czasów dojrzewania. Jeśli masz sine to jeszcze da się delikatnie je zmiejszyć, najbardziej znanym sposobem jets oliwka ;)

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 08:42:07

Też niestety mam,po tym,jak w wieku 14-15 lat przytyłam 10 kg, potem schudłam 8 i jeszcze urosłam z 5 cm,to wszystko w ciągu 12 miesięcy :D Jak były jeszcze świeże używałam kremu No-scar i faktycznie część zniknęła. A te,które są,no to cóż..pozostaje się przyzwyczaić ;) Ja już w ogóle nie zwracam na nie uwagi i nie przejmuję się. A mam na udach i trochę na piersiach.

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 08:48:49

Też mam rozstępy jeszcze z czasów liceum, na pupie. Nie przejmuję się nimi, mąż w ogóle nie zwraca na nie uwagi, bo są jasne, a opinia innych mnie nie interesuje :) Jest dokładnie tak jak piszą dziewczyny wyżej, starych rozstępów nie da się niestety usunąć, tylko chirurgicznie. Trzeba to po prostu zaakceptować, to nie koniec świata, są gorsze rzeczy niż rozstępy :)
Ja to teraz się obawiam, bo jestem w ciąży i pewnie nabawię się nowych, zobaczymy czy uda mi się ja zwalczyć gdy będą świeże. Na razie smaruję się oliwką dla dzieci żeby nawilżyć skórę, ale to podobno zależy od genów i kobietki, które mają je mieć - i tak będą miały.

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 08:54:55

Też mam ale jestem tak blada, że w ogóle się tym nie przejmuję.

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 08:59:19

Możesz byc spokojna :) Nie jesteś sama :P

czy tylko ja mam rozstępy ?

23 gru 2012 - 15:38:18

cóż, sposobów na rozstępy nie znam, ale mogę Ci powiedzieć, że rozstępy to naturalna rzecz, ja tez mam, mimo młodego wieku, po prostu taka nasza uroda...;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Solarium - co sadzicie??