Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Walka z cellulitem! masaże

28 lis 2012 - 20:27:31

Postanowiłam intenswnie wziąć się za swoje nogi. Zależy mi na wygładzeniu cellulitu i rozstępów a także na wysmukleniu łydek i wszczupleniu ud.

Zaczęłam od kilku dni chodzić na siłownię, co prawda nie zawsze mogę pozwolić sobie na dłuższy pobyt tam, ale staram się chodzić regularnie.

Korzystam za każdym razem z rollmasażu i pasa masującego - wibrującego nie wiem czy taak się to nazywa, ale zapewne wiecie o co mi chodzi.

Czy któraś z was sprawdziła na sobie te sprzęty? Czy rzeczywiście pomagają?

Staram się też nieco ćwiczyć ale po pracy nie zawsze mam na to siłę i ochotę... masażyk jest dużo przyjemniejszy :) Ile czasu i jak często powinny trwać takie zabiegi? Mam miesięczny karnet i mogę korzystać 24 godziny na dobę, jedyne co mnie ogranicza to brak czasu i zmęczenie.

Walka z cellulitem! masaże

17 sty 2013 - 20:21:26

no właśnie, nikt się tu nie udzielił, a ja sama bym się chciała dowiedzieć, czy rollmasaż jest skuteczny????

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

Walka z cellulitem! masaże

16 lut 2013 - 17:56:03

zawsze zanim zdecydujemy się na jakiekolwiek zabiegi w gabinecie kosmetycznym można wypróbować kosmetyków guam. W moim przypadku się sprawdziły nie musiałam ingerować w skórę dodatkowymi zabiegami

Walka z cellulitem! masaże

16 lut 2013 - 18:02:05

Od jakiegoś czasu też walczę z cellulitem i moje ataki wyglądają tak że co dziennie wmasowuję w uda serum wyszczuplające, piję bardzo dużo wody, jak mam czas to jeżdżę na rowerku stacjonarnym min 30 minut i po kąpieli dodatkowo oblewam ciało zimną wodą. walczę już tak od miesiąca i widzę mała poprawę, a musze zaznaczyć że przez cały dzień praktycznie siedzę w szkole a potem jeszcze 7 godzin w pracy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MAM problem ;( Jestem gruba