Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

free spin za rejestracje

21 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

domowy sposób na opuchnięte oczy

09 lis 2012 - 14:05:37

jakiś czas temu zakładałam wątek o zmęczonych oczach- niestety okłąd z ogórka i herbaty mi nie pomógł, rumianek krople też zawiodły- nie dość, że oczy ciągle mnie bolą, to na dodatek są opuchnięte. Macie jakieś domowe sposoby na opuchnięte oczy? przykładanie lodu odpada- strasznie szczypie i nie daje rady wytrzymać, do tego mam problem z zatokami więc to nie jest najlepsze rozwiązanie. liczę, że znacie jakiś sposób na tego rodzaju dolegliwość :(

niezweryfikowana
Posty: 478
Ostrzeżenia: 1/5

domowy sposób na opuchnięte oczy

13 lis 2012 - 12:30:54

moim zdaniem najlepszym sposobem będzie to abyś poszła to okulisty, może masz jakieś zapalenie... Nie znam się ale powinnaś się zgłosić...

domowy sposób na opuchnięte oczy

13 lis 2012 - 21:47:48

Nie przykładaj lodu bezpośrednio do skóry. Wystarczy go w coś zawinąć. A może Twój problem tkwi nie w oczach a w głowie? Może masz jakieś silne bóle głowy i to promieniuje, może coś uciska. A może to przez te zatoki. Wybierz się do lekarza.

domowy sposób na opuchnięte oczy

16 lis 2012 - 23:08:46

ja zawsze na noc wkładam do zamrażaki 2 łyżki stołowe i rano przykładam je do oczu ;)
są też takie specjalne okulary, które się albo gotuje albo wsadza do zamrażarki i zakłada na opuchnięte i zmęczone oczy, stany zapalne itp. poszukaj w drogeriach ;)

domowy sposób na opuchnięte oczy

18 lis 2012 - 22:15:23

polecam,torebki po herbacie;)zaparzasz herbatę wyjmujesz torebki a zamiast do śmietnika,przykładasz na powieki:)

domowy sposób na opuchnięte oczy

23 lis 2012 - 13:37:55

też słyszałam o herbacie ;))

domowy sposób na opuchnięte oczy

24 lis 2012 - 12:09:28

Próbowałaś masek żelowych?

domowy sposób na opuchnięte oczy

02 gru 2012 - 21:51:48

rumianek!!! łagodzi i orzeźwia, mi pomagało dla mnie rumianek był niezawodny :)

domowy sposób na opuchnięte oczy

04 gru 2012 - 18:40:55

łyżeczki przyłóż do oczu. Przyjemniejsze niż lód i lepiej działają.

domowy sposób na opuchnięte oczy

09 gru 2012 - 22:45:27

Co do rumianku to ostrożnie-j kiedyś zrobiłam sobie okłady i jeszcze gorzej wyglądałam-ja mialam chore zatoki szczękowe,mam chorą tarczycę i problem z nerkami.Wszystko to może być przyczyną,że rano mam spuchnięte jak bańki oczy.Więc póki co leć do lekarza i się zbadaj porządnie!

domowy sposób na opuchnięte oczy

12 gru 2012 - 16:20:49

okulary żelowe albo świeży ogórek

domowy sposób na opuchnięte oczy

16 gru 2012 - 21:54:35

Nie zawsze podpuchniete oczy moga byc przyczyna nie wyspania, zmeczenia czy skutkiem jakiejs choroby
Nie ktore z nas maja taki typ urody np. ja czy wyspie sie czy nie zawsze mialam i mam oczy podkrazone, chcialam poddac sie zabiegowi,ale plastyk odradzil opowiadajac jakby przebiegal zabieg i dodal,ze natury nie nalezy na sile zmieniac
Ps. mozna sprobowac zelu arnikowego firmy flosek jesli tez nie bedzie pozadanych efektow zostawmy te oczy i postarajmy sie tak zyc
Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

siniaki wokol oczu-pytanie do kosmetyczek