Obecnie rozmawiamy o:

Dbanie o zęby

gorący temat

kosmetyki samochodowe

24 minut temu

dresy na ulice

34 minut temu

Studia online

47 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 4/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

03 sty 2017 - 15:55:40

Cytat
malyorzeszek
Warto czasem podpytać tatuażystę, jaki wzór by polecał. Albo przejrzeć dotychczasowe jego realizacje na fanpejdżu- można się wtedy zainspirować i wpaść na pomysł, co sami chcemy mieć wydziarane na skórze :)Mi sie bardzo podobają tatuaże wykonywane przez Zuzię z Jah Love http://jahlove.pl/zuzia/ prawda że ładne? :)

Fajne, teraz bardzo modne są geometryczne tatuaże ;) ja jestem zwolenniczką kolorowych tatuaży. Mam już 4, ostatni zrobiłam tydzień temu ;)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

10 maj 2017 - 16:54:36

Chce sobie zrobić tatuaż na całe przedramie a może i wyżej, polecicie coś ?

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

06 cze 2017 - 13:10:00

Czasem niektóre wzory bardzo mi się podobają, ale jak pomyślę, że nie będę mogła ich zmienić na inny/nowszy, to od razu przychodzi mi do głowy myśl, że to tak jak bym raz kupiła sukienkę, i potem musiała w niej chodzić do końca życia - nawet jak mi się znudzi, albo jak znajdę dużo ładniejszą. Więc zostaję na poziomie wiedza.

Mnie się w tatuażu okropnie nie podobają 3 rzeczy:
1. realnie on zawsze jest siny i wygląda jakby był zrobiony denaturatem
2. nie można go usunąć, ani zmienić; a jak mi się znudzi, albo stanie się mocno nie trendy... to co
3. czułabym się jak znakowany niewolnik, albo krowa. NIE, NIe, Nie, nie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-11 13:38 przez RenaCiuch.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

02 sty 2018 - 18:37:06

Teraz już można usunąć tatuaż. To nie jest taki problem jak jeszcze parę lat temu. W Klinice Krajewskiego na Powiślu przy pomocy lasera picosure usuniesz każdy tatuaż ekspresowo. Ja mam 2 tatuaże i myślę o trzecim i nie zamierzam żadnego usuwać. Jak się wybierze dobry salon tatuażu i przemyśli miejsce i wzór, to nie ma takiej potrzeby. Moje tatuaże nie są sine, tylko kolorowe a krowy mają kolczyki a nie tatuaże. I nie porównuj ich do sukienki, bo to zupełnie inna sprawa. Jeżeli tego nie rozumiesz, to nigdy nie rób sobie tatuażu.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 sty 2018 - 12:05:22

Czy nadal spotykacie się z dziwnymi komentarzami typu "po co Ci to" "jak Ty będziesz wyglądać" "za te pieniądze mogłaś/łeś mieć coś bardziej praktycznego"?
Ja już nie wiem co mam ta to odpowiadać, zazwyczaj kończy się to moim ostrym spojrzeniem i pójściem w swoim kierunku, bez wchodzenia w dyskusję, ale często gryzę się w język, bo jak wiadomo, do dorosłych trzeba mieć szacunek...

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

07 lut 2018 - 10:02:24

Owszem że tak. Ja mam tatuaz na udzie taki duży, teraz chce sobie zrobić na plecach i już mi gadają, że na starość będę wyglądać jak kryminalistka hahaha.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

09 kwi 2018 - 08:46:43

Nie sądzicie, że dzisiejsza moda na tatuaże u kobiet to wykreowany chwyt przez media, internet? Kiedyś też kobiety mogły robić tatuaże, ja rozumiem, że łatwiej się do czegoś przekonać, jak jest to częściej spotykane, żeby nie być potępionym, ale robić jedno i to samo, bo internet pokazuje całe ręce wytatuowane w kwiatuszki i inne pierdółki, to nagle setki młodych kobiet tak robią? Ale oczywiście każda uważa się za oryginalną ^^ To samo z brwiami na pół twarzy, jakimiś uszami psa doklejonymi itp haha. Mam wrażenie, że ludzie przestali kwestionować swoje zdanie w tym, czy mu się coś podoba, tylko automatycznie małpują wszystko, co uznaje się za modne...
<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-06 12:11 przez moderator.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

06 maj 2018 - 10:51:26

kikutek, jasne że tak, ciągle słyszę od najbliższej rodziny, że na stare lata będę paskudnie wygladać....ale mam to głęboko w poważaniu. Moje ciało, moja sprawa jak będę na starość wyglądać. Ale oni tego nie rozumieją, nie akceptują

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

06 maj 2018 - 19:37:04

Cytat
mruczka123
kikutek, jasne że tak, ciągle słyszę od najbliższej rodziny, że na stare lata będę paskudnie wygladać....ale mam to głęboko w poważaniu. Moje ciało, moja sprawa jak będę na starość wyglądać. Ale oni tego nie rozumieją, nie akceptują
to prawda przyjdzie czas i wiek dopiero będziesz się zastanawiała co sobie zrobiłaś.
Twoje ciało twoja sprawa ale nie do końca .

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

10 maj 2018 - 00:34:34

banach, co masz na mysli? Bo moim zdaniem będąc dorosłym, dojrzałym człowiekiem, który podejmuje odpowiednie decyzje w swoim życiu, to robienie sobie tatuażu jest jesgo sprawa i tylko jedgo sprawą...

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

10 maj 2018 - 10:57:23

Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na tatuaż ze względu na alergię skórną, a szkoda. Czy jest tu ktoś kto ma podobnie? ;(

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

20 paź 2018 - 23:25:05

tatuaże sa piękne, ja mam zamiar zrobic choć tez jestem alergiczką i trochę się boję

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

23 maj 2022 - 13:31:38

Polecam zapoznać się z ciekawym i inspirującym artykułem https://www.darmowy-katalog-stron-seo.pl/warszawa-salon-tatuazu/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blizna