Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

30 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 lis 2012 - 01:15:23

Cytat
ccastles
ja też mam na żebrach, bolało jak skur... ale miałam robiony większy niż Twoj :) mogę z czystym sumieniem polecić stary Art Force na ul. wilczej, teraz ma w nazwie słowo 'pablo', ale nie wiem jak dokładnie to idzie :D jeżeli masz już swoją wizję to zrobią Ci jak chcesz, jak nie dokońca wiesz co byś chciała- to zrobią Ci projekt. super tatuażyści i dosyć niskie ceny, ja zapłaciłam 300 zł na spory kolorowy tatuaż. kolejki w ramach rozsądku, przynajmniej kiedyś. a jezeli masz czas i pieniadze- cherry tattoo u aldony!

A mogłabys sie pochwalic swoim dziełem, o ile masz zdjęcia? :)

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 lis 2012 - 01:24:14

nie mam niestety zdjęc, a nawet jakbym miała to bym nie wstawila bo jest w takim miejsu że musiałabym kawałek cycka pokazać :P wzór podoba się każdemu inny, ale mogę zapewnić ze zostało wszystko wykonane starannie i estetycznie, ja byłam akurat u Luka. wszystko Ci wytłumaczą, pokażą jak dbać po zrobieniu i tak dalej. Tatuazysta tez bardzo fajny i kontaktowy, ale ciezko było mi rozmawiać jak dziaral mi żebra, bo nie wiedzialam jakeigo bólu się spodziewać co chwilę, bo inaczej boli na żebrach a inaczej między żebrami. wszystko szybko się zagoiło, bez mazania się i paprania, więc jeszcze raz polecam! :D i do tej pory kolory mi nie zbladły nawet o jeden ton.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 lis 2012 - 01:37:08

Hahah mozesz się i cyckiem pochwalic mi tam to nie przeszkadza :)
Nie no zartuje oczywiscie.
To skoro ma az tak dobre referancje to napewno tam zajrze i stworze z nimi jakis projekt i napisze wam jak wrazenia oraz pochwale sie swoim dziełem :)

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 lis 2012 - 01:43:52

mam kolezanke, ktora jezdzi do wawy na jakies zloty tatuatorow czy jakos tak. moj na lopatce robila za 60zl, a sa to 3 rysunki. pierwszy 4x2, drugi 3x2, trzeci 2x2.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 lis 2012 - 03:56:26

to ciekawe ile wziełaby za taki jak ja chce :)

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 lis 2012 - 05:06:30

Cytat
Sacrum
Pierwszy tatuaż na żebrach - odważnie, bo żebrach to przyjemnych nie należą.
Ja tam jestem zdania, że na pierwszy tatuaż najlepiej właśnie wybrać miejsce, które jest teoretycznie najbardziej bolesne, bo później już się będzie znało to maksimum bólu. Wiem po sobie, bo tak nie zrobiłam i od kilku miechów poginam z niedokończonym tatuażem na udzie i zbieram się na odwagę, żeby to w końcu zrobić. Niepotrzebnie zaczynałam od innych, mniej bolesnych miejsc i nie byłam przygotowana na takie coś.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 lis 2012 - 06:28:55

Tez mam :) zaplacilam 250 zl w rzeszowie w rajskim ptaku :) nie bolalo ( myslalam ze bedzie gorzej ) tez byl to noj pierwszy tatuaz :) a czas robienia to tylko 7 minut :D

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 lis 2012 - 06:49:16

Ja mam wytatuowane zebra z obu stron od gory do dolu i bol jest dosc intensywny ale co kto lubi:) cenowo to nie mam pojecia jaki tatuaz bedziesz robic ,zalezy od wielkosci ,stopnia trudnosci ,czern-biel czy kolor .powodzenia:)

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 lis 2012 - 07:32:09

Mam na żebrach anioła 23x18cm- nie bolało zbytnio ;p napis, to pikuś...

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 lis 2012 - 10:03:56

JaramSie zapraszam zatem do mnie do studia Street Tattoo, chłopaki zrobią taki napis, koszt mniej więcej tak jak Sacrum napisała.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 lis 2012 - 10:20:01

pierwsza zasada tatuowania :


Nie oszczędzamy na Tatuażu !


Chcesz mieć go dobrze i ładnie i bezpiecznie zrobionego ?
To zapłac odpowiednia cene za niego.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 lis 2012 - 18:21:24

Cytat
Rage
Cytat
Sacrum
Pierwszy tatuaż na żebrach - odważnie, bo żebrach to przyjemnych nie należą.
Ja tam jestem zdania, że na pierwszy tatuaż najlepiej właśnie wybrać miejsce, które jest teoretycznie najbardziej bolesne, bo później już się będzie znało to maksimum bólu. Wiem po sobie, bo tak nie zrobiłam i od kilku miechów poginam z niedokończonym tatuażem na udzie i zbieram się na odwagę, żeby to w końcu zrobić. Niepotrzebnie zaczynałam od innych, mniej bolesnych miejsc i nie byłam przygotowana na takie coś.

Różnie to bywa, mnie np pierwszy raz łopatka wcale nie bolała, kimałam całą 3 godzinną sesję, kolejnym razem, łopatka również myślałam, że zagryzę tatuatora tak mnie nosiło z bólu.
Mój mąż miał pierwszą sesję na żebrach, która trwała 6 godzin i pełen luz, potem 3 godziny druga sesja i już męka. Więc to z tym 'teoretycznie' można trafić albo nie :) Poza tym zależy też od dnia, nastawienia i paru innych czynników.

Cytat
diabollo_sweet
pierwsza zasada tatuowania :


Nie oszczędzamy na Tatuażu !


Chcesz mieć go dobrze i ładnie i bezpiecznie zrobionego ?
To zapłac odpowiednia cene za niego.

Otóż to.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 lis 2012 - 21:58:08

ja mam 3 wchodzące na żebra łacznie było to 10 godzin dziarania i nie bolał żaden właściwie nie nie czułam,przez pierwsze 3 godziny moim zdaniem ból jest spokojnie do zniesienia.mam zdjęcie jednego





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-08 22:00 przez lovinlizard.

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

08 lis 2012 - 22:05:03

a ja szukam dobrego tatuatora w Poznaniu..

TATUAŻ / wszystko o tatuażu cz.4

09 lis 2012 - 12:10:52

zolza90
zależy jaki styl Ciebie interesuje.
Nowe studio ze świetnymi tatuatorami - Czaszka i Sztylet (np Kuba Kujawa, Sławek Nitschke)
Jazz Tattoo - Rogal robi przepiękne portrety
Zone Tattoo
ArtLine

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

domowy sposób na opuchnięte oczy