Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 17 18 --> ->|

depilacja laserowa- opinie

04 gru 2014 - 23:39:00

Cytat
karolina__s
Andzia432 - masz rację co do IPL. Miałam serię zabiegów, a włoski ciągle były:/ Koleżanka poleciła mi DER-MED w Katowicach, bo sama korzystała(mają tam laser diodowy Light sheer i są długo na rynku). Jestem już po trzech zabiegach na pachy, łydki i bikini i efekty są rewelacyjne. Włosków jest zdecydowanie mniej i nie wrastają. Planuję zrobić jeszcze jeden zabieg i chyba na zawsze pożegnam się z maszynką i tymi okropnymi krostkami po goleniu :)) Miła niespodzianka - przy depilacji trzech obszarów dostałam upust cenowy:)
Ja jestem ponad 5 lat po serii zabiegów depilacji laserowej Light Sheer na nogi.
Efekt jest do tej pory - nogi gładziutkie :)
Przerobiłam IPL 7 lat temu i niestety wszystko odrosło...
Miałam do czynienia na przedramiona z laserem Vectus (szybszy, ale jak dla mnie mniej skuteczny i bardziej bolesny)
Zdecydowanie polecam Light Sheer, mam gładkie pachy, nogi i czeka mnie prawdopodobnie ostatni zabieg na przedramiona.
Co do cen to różnie to bywa ja miałam do czynienia z 3 salonami.
W tej chwili za przedramiona płacę 199zł (za łydki również jest 199zł)

depilacja laserowa- opinie

08 gru 2014 - 19:13:51

Ja była tydzień temu na LSD na razie włoski odrastaja, ale tak ma byc jak będę widziała efekty to dam znać. Pozdrawiam.

Cytat
Adelka30
Ale mi nie chodzi o jakieś dziwne domowe sposoby, tylko o depilację profesjonalnym depilatorem laserowym, do domowego użytku:)
Nie mam zamiaru robić żadnych eksperymentów, tylko wykorzystać konkretne urządzenie.
No i przyznaję, że myślę nad tym bo krępuje sie iść na depilację do salonu

Lasery domowe są słabe i nie dorównują tym w salonach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 19:21 przez andzia432.

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 10/5

depilacja laserowa- opinie

22 gru 2014 - 05:48:56

Ja kupiłam sobie depilator niedawno ale nie znoszę o. Strasznie boli jak wyrywa włoski. Zastanawiam się czy nie iść po nowym roku na depilację laserową do http://www.vicihair.pl/ bo mam już dość depilacji w domu. Byłyście tam kiedyś? Z tego co wiem ceny mają bardzo atrakcyjne.

depilacja laserowa- opinie

23 gru 2014 - 14:37:08

Hej, była któraś w Bydgoszczy na depilacji laserowej w Laser-Med ? może któraś podzieliłaby się wrażeniami? Długo się zastanawiałam i jestem już prawe w 100% pewna, ale może by tutaj się ktoś wypowiedział? Karnet na fitness już kupiony, jeszcze tylko depilacja i szykuję się do lata ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-23 14:37 przez klaudysia991.

depilacja laserowa- opinie

31 gru 2014 - 16:30:31

Ja uważam że o skuteczności zabiegu decyduje przede wszystkim laser i jego umiejętne użycie. Ja depilacje powtarzałam 4 razy. Taką decyzje podjęła pani która robiła zabieg. Stwierdziła że 4 zabiegi będzie w sam raz dla mojej karnacji.A depilacje miałam robioną na laserze Soprano w ArtClinique.

depilacja laserowa- opinie

09 sty 2015 - 11:19:00

Dla blondynek z nadmiernym owłosieniem z całego serca polecam laser Vectus :) Ja sama przez długi czas myślałam, że jestem już skazana na moje włosiska....Jeśli mowa o prawidłowym użyciu to miejsce, w którym ja byłam też jest warte polecenia - Beautymed, Warszawa. Zapłaciłam trochę, ale nie żałuję :)

depilacja laserowa- opinie

09 sty 2015 - 13:23:41

Cytat
AgaGrzebyk
Dla blondynek z nadmiernym owłosieniem z całego serca polecam laser Vectus :) Ja sama przez długi czas myślałam, że jestem już skazana na moje włosiska....Jeśli mowa o prawidłowym użyciu to miejsce, w którym ja byłam też jest warte polecenia - Beautymed, Warszawa. Zapłaciłam trochę, ale nie żałuję :)
Ja robiłam depilację zarówno na Vectus i Light Sheer a mam ciemne włosy i niestety z przykrością stwierdzam, że zdecydowanie polecam bardziej Light Sheer.
Vectus nie złapał włosów tak jak Light Sheer może dlatego, że przy Vectusie jest słabsza moc.

depilacja laserowa- opinie

20 sty 2015 - 18:54:04

Ja byłam dziś na łydkach w LASER CoSMETIC SALON - pierwszy raz... Bolało... Ale, że wcześniej goliłam nogi depilatorem to jakoś zniosłam ten ból... Czasami na prawdę bolało bardzo. SUPER obsługa i ogólnie bardzo fajnie. Dostałam 25 % zniżki 10 % (polecila mi koleżanka, 10% (zniżka studentcka), 5 % (polubienie strony na fb)
Jak ktoś chce może dzięki mnie również zyskać 10%
Dobija mnie to, że n8ie mam bladej cery atroszkę jednak opaloną (Pani powiedziała, żebym tydzień po zabiegu robiła peelingi np. cukrowe, co by skóra się łuszczyła i moża opalenizna trochę schodziła...)

depilacja laserowa- opinie

21 sty 2015 - 13:21:21

Czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiś sprawdzony salon w Warszawie, który wypożycza laser do domu? fajnie jakby był też przystępny cenowo... Wiem, że jesteście w temacie, to miło by było gdyby któraś z Was posłużyła radą :)

depilacja laserowa- opinie

21 sty 2015 - 13:31:11

Cytat
rivena
Czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiś sprawdzony salon w Warszawie, który wypożycza laser do domu? fajnie jakby był też przystępny cenowo... Wiem, że jesteście w temacie, to miło by było gdyby któraś z Was posłużyła radą :)
Dlaczego chcesz wypożyczać?? radziłabym Ci zrobić w gabinecie depilację (najlepszy z laserów jest Light Sheer). Sama na profesjonalnym sprzęcie możesz zrobić sobie krzywdę :(
a takie marketowe są za słabe.

depilacja laserowa- opinie

21 sty 2015 - 13:39:42

Podbijam temat:)
Czy któraś z Pań zrobiła bikini całe?
i jakie są koszty?????

depilacja laserowa- opinie

21 sty 2015 - 14:23:42

Cytat
Pamela2014
Podbijam temat:)
Czy któraś z Pań zrobiła bikini całe?
i jakie są koszty?????
robiłam ;) ale boli trochę :) cena zależy od salonu, ja płaciłam 200zł za zabieg

depilacja laserowa- opinie

21 sty 2015 - 14:33:13

Cytat
dariak2
Cytat
Pamela2014
Podbijam temat:)
Czy któraś z Pań zrobiła bikini całe?
i jakie są koszty?????
robiłam ;) ale boli trochę :) cena zależy od salonu, ja płaciłam 200zł za zabieg

w jakim mieście są takie ceny? :)

depilacja laserowa- opinie

21 sty 2015 - 14:44:23

Kalisz np :) ale oni mają salon w różnych miastach napisz na priv jak chcesz wiedzieć więcej :)

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

depilacja laserowa- opinie

02 lut 2015 - 23:47:10

O zgrozo, nie wyobrażam sobie samodzielnej depilacji takim typowym laserem z salonu kosmetycznego. Było nie było, trzeba się na tym znać, żeby sobie krzywdy nie zrobić. Ja mam swój ulubiony salon kosmetyczny w Łodzi, gdzie robiłam deplację laserową i efekt jest fajny, bez ofiar się obyło:).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprawdzona kosmetyczka Zabrze/Gliwice