Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja laserowa- opinie

18 kwi 2016 - 22:08:08

Cytat
secretive_girl_
Light sheer duet chyba :) im ciemniejsze wlosy tym miał byc lepszy efekt a naprawde efekt po pol roku 0. Na poczatku bylam zachwycona ale równie db mogłam zrobic depilacje woskiem i na to samo by wyszlo a pieniążki bym zaoszczędziła
To Ci powiem, że dziwne i to mocno. Bo ja robiłam Light Sheer i u mnie efekt jest od 6 lat (w międzyczasie jeszcze urodziłam dziecko i po ciąży nic nie odrosło czego się bałam)

depilacja laserowa- opinie

18 kwi 2016 - 22:21:33

Cytat
dariak2
Cytat
secretive_girl_
Light sheer duet chyba :) im ciemniejsze wlosy tym miał byc lepszy efekt a naprawde efekt po pol roku 0. Na poczatku bylam zachwycona ale równie db mogłam zrobic depilacje woskiem i na to samo by wyszlo a pieniążki bym zaoszczędziła
To Ci powiem, że dziwne i to mocno. Bo ja robiłam Light Sheer i u mnie efekt jest od 6 lat (w międzyczasie jeszcze urodziłam dziecko i po ciąży nic nie odrosło czego się bałam)

Ja robiłam całe bikini :) mam 19 lat moze to tez trochę przyczyna ale tez jestem brunetka co miało dac lepsze efekty :/

depilacja laserowa- opinie

18 kwi 2016 - 23:02:41

secretive_girl_ : jak dla mnie to raczej nie powód wiek bo ja robiłam niewiele później niż Ty ;) po pierwszej ciąży a przed drugą i efekt mam kilka lat a też jestem brunetką

depilacja laserowa- opinie

18 kwi 2016 - 23:19:15

To juz nie wiem co moglo pojsc nie tak ale to nie zmienia ze efektu nie ma :)

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa- opinie

25 kwi 2016 - 12:03:40

A ja jestem bardzo zadowolona z mojego depilatora laserowego Philips Lumea.Wprawdzie nie jest to takie tanie bo musiałam za niego dać prawie 1300 zł ale nie załuję bo z każdą depilacją włosków jest coraz mniej. Mam dość mocne owłosiene na nogach co powodowało u mnie dość poważne kompleksy ale dzięki depilatorowi zaczynam się powoli go pozbyć....

Jeśli nie macie kasy to jest opcja wzięcia go na raty w sklepie rtv Euro agd z czego sama skorzystałam. Dzięki temu jest mi lżeń to spłacać.

depilacja laserowa- opinie

30 kwi 2016 - 22:34:27

Znacznie lepiej jest wybrać się do dobrego salonu medycyny estetycznej. Będzie na pewno bezpieczniej i skuteczniej. Ja depilację robiłam w Katowickim gabinecie Freshmed. Mają nowoczesny sprzęt i nad wszystkim czuwa Pani doktor.

depilacja laserowa- opinie

04 maj 2016 - 11:53:53

Ja robię w Laser Delux i mi pani powiedziała, że jeżeli są ciemniejsze włoski to usunie wszystko. Największą rolę właśnie gra kolor włosów. Pierwsza wizyta jest bezpłatna, robię próbę laserem i wiadomo jaki będzie efekt. Mogę kogoś polecić i dostanie zniżkę 20% na pierwszy zabieg. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę pisać agga2612@(małpa)wp.pl

depilacja laserowa- opinie

05 maj 2016 - 16:33:09

Oferuję 30% zniżki na depilację w laser Delux wystarczy, że przed wykonaniem zabiegu podacie moje dane. Po wykonanym zabiegu wy również możecie polecać osoby i dalej korzystać ze zniżek naprawdę warto ;) Jeżeli ktoś chce zniżkę proszę o kontakt.
kontakt: 889672320, dbralewska(małpa)wp.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-05 16:35 przez doloress222.

depilacja laserowa- opinie

09 cze 2016 - 10:35:49

Zdecydowanie stawiam na depilację IPL , sprzętem babylissa oczywiście bo można ustawić błyski do swojego fototypu skóry i robić zabiegi w domu. Jest to wygodna i bezpieczna metoda, plus nie wydaje się kasy na kosmetyczkę

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa- opinie

13 cze 2016 - 07:29:09

Dziewczyny potrzebuję namiaru na gabinet w Poznaniu. Możecie kogoś polecić?

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

depilacja laserowa- opinie

13 cze 2016 - 10:22:38

Tak jak koleżanki wczesniej mogę Ci polecić salon laser de Lux. W Poznaniu mają swój salon na KOchanowskiego. Właśnie tam chodziłam na depilację bikini i pach. Mają tam laser light sheer de lux, który jest o niebo skuteczniejszy od tych wszystkich iplów.
Poza tym dbają o zasady. Przeprowadzają dokładny wywiad, stosują próbę laserową przed właściwym zabiegiem. No i jest znieczulenie, która sprawia,ze zabieg nie jest taki bolesny.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 11:50 przez moderator.

depilacja laserowa- opinie

29 cze 2016 - 12:55:41

Ja jestem mega zadowolona z zabiegu laserowego, zrobiłam sobie bikini i już po 2 zabiegach prawie żaden włosek nie odrósł, aż ciężko mi samej w to uwierzyć :D A tym bardziej, że po epilacji te włosy faktycznie nie odrastają. Jeśli któraś z Was się jeszcze zastanawia to serio: nie ma nad czym! Ja jeszcze mam ten luksus, że chodzę na laser nowej generacji (Mediostar Next), więc bez problemu mogę się opalać. Akurat zebrało mi się na to latem, więc idealnie :D Jeśli ktoś jest z 3miasta to mogę polecić salon: ubp.com.pl Ten laser działa już troszkę inaczej, działa o wiele szybciej i wyłapuje nawet jasne włoski ;)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja laserowa- opinie

29 cze 2016 - 13:26:55

Podjęłam się depilacji laserowej w tym studio urody http://www.studioessenza.pl/ . Nie bolało, a efekt 100% wygładzenia trwał 6 miesięcy :)

depilacja laserowa- opinie

05 lip 2016 - 23:32:24

Dziewczyny a ja już nie wiem, gubię się w tym wszystkim :( IPL to nie to samo co laser diodowy? I który lepszy? Myślę o zabiegach laserem vectus - czy któraś korzystała? Może byłyście w tym salonie? Boję się, że będzie bolało, mam strasznie wrażliwą naczynkową skórę. Ale czego się nie robi dla urody (i wygody) :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 11:50 przez moderator.

depilacja laserowa- opinie

06 lip 2016 - 09:54:50

Cytat
elantris
Dziewczyny a ja już nie wiem, gubię się w tym wszystkim :( IPL to nie to samo co laser diodowy? I który lepszy? Myślę o zabiegach laserem vectus - czy któraś korzystała? Może byłyście w tym salonie? Boję się, że będzie bolało, mam strasznie wrażliwą naczynkową skórę. Ale czego się nie robi dla urody (i wygody) :D
poczytaj wyżej moje posty, IPL zdecydowanie odradzam - wszystko odrośnie, Vectus jest ok, ale jak dla mnie dużo lepszy Light Sheer. Vectus wbrew zapewnienią usunął dużo mniej włosków niż LS



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 11:50 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odstające uszy - pomocy!