Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

depilacja laserowa- opinie

25 sty 2016 - 16:21:00

W Vici Clinic w Krakowie mają dobry laser dwugłowicowy Light Sheer Duet, zabieg nim jest prawie bezbolesny. Ceny teraz na depilację laserową mają bardzo korzystne, chyba najniższe w mieście. Depilacja małej partii ciała to tylko 100 zł, a dużej 200 zł.

depilacja laserowa- opinie

25 sty 2016 - 23:46:10

Osobiście mogę polecić depilację laserową, którą robiłam w zeszłym roku na wiosnę. Nie miałam bardzo grubych włosków, więc zabiegu nie trzeba było wiele razy powtarzać. Z efektów jestem zadowolona. To było moje pierwsze podejście do usług Estimedu, teraz przymierzam się do kolejnego, mianowicie do mezoterapii igłowej. Dla chętnych strona tej kliniki - <moderacja> Zero zastrzeżeń, wszystko dokładnie mi tłumaczono na każdym etapie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-13 15:23 przez moderator.

depilacja laserowa- opinie

26 sty 2016 - 21:52:37

a gdzie konkretnie w Opolu i jakim sprzetem?

depilacja laserowa- opinie

22 lut 2016 - 19:11:01

Robiłam depilację laserową w Laser Delux i mogę polecić. Cenowo fajnie wygląda, dostaje sie duże zniżki, więc spoko. Odczuwa się delikatne pieczenie, ale moim zdaniem nie jest to ból, a taki małe mrowienie.
Chętnie polecę nową osobę, dostaje się zniżkę -20%, więc warto. W razie pytań proszę o kontakt agga2612(małpa)wp.pl

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa- opinie

08 mar 2016 - 13:29:50

Ja też polecam light sheer. Sama robiłam w Nowomedzie <moderacja> nie w Vici Clinic, ale miejsce chyba bez znaczenia, jeśli cena rozsądna, a i blisko jest :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-13 15:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa- opinie

16 mar 2016 - 15:44:48

Cytat
SzafireLady
gdyby nie kolosalne ceny to pierwsza bym stała w kolejce a tak to można sobie pomarzyć ;)

W zasadzie to kwestia podejścia - depilacja laserowa nie jest aż tak droga, jak by się mogło wydawać. Jak policzyć koszt maszynek, czy kremów do depilacji x do końca życia ;) to kalkulacja jest na korzyść zabiegu. Przy ciemnych włosach zazwyczaj wystarcza 6 zabiegów, a niechciane włosy znikają na dobre. Komfort jest niebywały - koniec zamartwiania się czy przypadkiem nic nie odrosło i czy nie widać, albo katowania nóg maszynka na szybko przed imprezą. Zrobiłam laserem już nogi w gabinecie Nowomed, teraz czas na depilację bikini <moderacja>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-13 15:24 przez moderator.

depilacja laserowa- opinie

30 mar 2016 - 12:52:34

Ja dalej robię depilację laserową w Laser DeLux i u mnie się sprawdza. Nie boli, a kilka strzałów laserem i po problemie. Lato coraz bliżej :) Bardziej dla mnie bolesny jest depilator, czy wosk. Cenowo nie ma tragedii, są promocje, zniżki, z których warto korzystać. Chętnie polecę nową osobę na pierwszy zabieg, zniżka 20%, działa na terenie całej Polski, jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt agga2612(małpa)wp.pl

depilacja laserowa- opinie

06 kwi 2016 - 11:04:41

Niekoniecznie bo ja na przykład sama robię depilację urządzeniem IPL z babylissa i nie muszę wydawać na kosmetyczkę. IPL mam od niedawna ale jestem mile zaskoczona efektami i tym jak łatwo i skutecznie depiluje się różne części ciała bez bólu i straty czasu,

depilacja laserowa- opinie

13 kwi 2016 - 15:01:13

Według mnie depilacja laserowa to super sprawa. Nie mogę się nacieszyć, że już nie muszę myśleć o goleniu golarką :) Wystarczyło kilka wizyt w gabinecie Bellisana (jeszcze otrzymałam fajny rabat 15% przy 4 zabiegach).

depilacja laserowa- opinie

14 kwi 2016 - 19:58:54

Osobiście jestem tak zabiegana, zalatana i bez wolnej chwili dla siebie, że każdy zabieg, który sprawi, że czuje się pięknie i wyglądam lepiej jest dla mnie strzałem 10! Depilację laserową w Klinice Miracki dostałam od męża w prezencie na urodziny - wiedział o czym marzę;) - szkoda tylko, że tak późno:P wszystkim koleżankom opowiadam, że żałuję, ze dopiero teraz to robię - przecież tyle czasu zaoszczędza się

depilacja laserowa- opinie

15 kwi 2016 - 14:35:06

No dobra, ale musisz depilować się co jakiś czas, a depilacja laserowa to pozbycie się owłosienia raz na zawsze. Chyba widzisz różnicę. Sama depilowałam poki co łydki, ale w planach mam też bikini a kiedyś może i pachy. Sama chodzę akurat do Vesuny w Bonarce, bo tam mam najbliżej. To Kraków jakby ktoś nie wiedział :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa- opinie

18 kwi 2016 - 15:01:28

Mogę Ci polecić salon Vectus Palomar (www.laservectus.pl ) zlokalizowany przy ul. Piłsudskiego 39 (prawie samo centrum Wrocławia). Wykonywałam tutaj depilację pach i jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Efekt rzeczywiście jest trwały. Do tego wykorzystują bardzo nowoczesny laser Vectus, który pozwala na depilację nawet 2 tygodnie po opalaniu.tak

depilacja laserowa- opinie

18 kwi 2016 - 15:58:36

Zrobiłam 5 zabiegów- efekt na pol roku ;) zmarnowane 1300 zł :) nie polecam

depilacja laserowa- opinie

18 kwi 2016 - 18:36:37

Cytat
secretive_girl_
Zrobiłam 5 zabiegów- efekt na pol roku ;) zmarnowane 1300 zł :) nie polecam
a jakim laserem robiłas?? Ja robiłam nogi w 2009/2010 roku i do teraz mam gładkie nogi (5 zabiegów + 2 przypominające)

depilacja laserowa- opinie

18 kwi 2016 - 19:42:54

Light sheer duet chyba :) im ciemniejsze wlosy tym miał byc lepszy efekt a naprawde efekt po pol roku 0. Na poczatku bylam zachwycona ale równie db mogłam zrobic depilacje woskiem i na to samo by wyszlo a pieniążki bym zaoszczędziła

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

golarka damska