Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

2 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oczyszczanie twarzy

09 sie 2012 - 15:48:26

Dziewczyny, niejedna z was pewno była u kosmetyczki na zabiegu oczyszczania. Szczerze powiedziawszy byłam raz i zabuliłam ponad stówę a efektu nie było ( a miała pole do popisu bo mam cerę mieszaną ze skłonnością do zaskórników). Poradźcie coś, jakie metody są najlepsze, jakie mniej więcej ceny i jeśli któraś z was zna dobry gabinet w Szczecinie lub Gorzowie Wlkp to prosiłabym o polecenie. Z góry dziękuję kobitki:)

Oczyszczanie twarzy

09 sie 2012 - 21:51:02

mialam juz pare razy czyszczenie twarzy, nie wiem na jakiej zasadzie bło Twoje i z czego się skłądało bo to też jest ważne ale muisz pamiętać że od razu po 1zabiegu nie będzie 100%efektu i wgl czysciutka twarz:) ale z tego co pamietam już od pierwszej wizyty widziałam efekty,raz większe razm mniejsze, najwazniejsze jest to że teraz już nie wysypuje mnie tak jak kiedyś i mam prawie całą cere czyściutką:)
Chodze w Krośnie do kosmetyczki, początkowo był to koszy 50zł teraz płaciłam 60zł:)

Oczyszczanie twarzy

10 sie 2012 - 15:14:21

Dzięki wielkie, 60 zł to i tak względnie. Któraś jeszcze powie coś ciekawego?

Oczyszczanie twarzy

10 sie 2012 - 15:21:51

Ja powiem, że byłam kiedyś na manualnym oczyszczaniu ale zaraz potem zaczęłam leczyć cerę więc nie wiem jak byłoby po samym oczyszczaniu natomiast 2 miesiące temu robiłam peeling migdałowy i to co stało się z moją cerą po tym zabiegu to jest jakiś kosmos.Mam jeden wielki stan zapalny całe policzki obsypane ropnymi wulkanami bo to nawet nie są pryszcze,właśnie jestem w trakcie leczenia.Nie wiem dlaczego tak się stało ale stało się i z kosmetyczek wyleczyłam się raz na zawsze.Wniosek jest jeden : nigdy nie wiadomo jak dany zabieg zadziała na naszą cerę.

Oczyszczanie twarzy

10 sie 2012 - 15:32:17

Kilka lat temu miałam dość poważne problemy z trądzikiem (zaskórniki, różnego rodzaju krosty). Udałam się do kosmetyczki na oczyszczanie (też płaciłam coś ok. 100zł) i po kilku zabiegach, oraz stosowaniu jakiegoś specjalnego kremu z podkładem(nie pamiętam nazwy) moje problemy zaczęły się zmniejszać. Robiłam też maseczkę z cynamonu na twarz (czego raczej nie polecam).
Dopiero ostatnio moja cera wygląda znacznie lepiej. Zasługą jest całkowita zmiana pielęgnacji - wyrzuciłam kremy z parabenami, wszystkie mocne żele do mycia buzi (zarówno apteczne jak i drogeryjne - a przetestowałam chyba wszystko), a także zrezygnowanie z mocnych peelingów. Zaczęłam stosować OCM i dopiero widzę prawdziwe, pożądane efekty, oraz naprawdę duże zmiany.

Także polecam zastanowić się co jest przyczyną Twoich problemów z cerą. Może kosmetyki, jak u mnie ? Albo zła dieta ? A może po prostu jesteś w takim wieku, że jest to całkiem normalne ?
Dobra kosmetyczka nie zaszkodzi, ale wybierz kogoś, kto naprawdę się na tym zna ! :)

Oczyszczanie twarzy

10 sie 2012 - 15:35:53

zobacz sobie to, może nie trzeba będzie tyle płacić za zabiegi.
polecam zobaczyć do końca:


Oczyszczanie twarzy

10 sie 2012 - 15:36:59

Ja byłam kiedyś na oczyszczaniu i to było najgorsze co mogłam zrobić dla swojej cery;/ A robiłam je u naprawdę profesjonalnej kosmetyczki. Z czoła pryszcze przeniosły się na całą twarz, zrobiły się ropne no maskara w ogóle jakaś. Nigdy więcej.

Oczyszczanie twarzy

10 sie 2012 - 15:39:26

A może zamiast oczyszczania, kwasy ? Słyszałam, że to jest dobre, ale nie wiem z autopsji.

Oczyszczanie twarzy

10 sie 2012 - 15:40:05

oczyszczanie manualne to chyba najgorsza metoda oczyszczania cery. Z tego co mi wiadomo to w salonach kosmetycznych, ze względu na lepsze, nowsze metody odbiega się już od manualnego.
Polecam kwasy, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazje

Oczyszczanie twarzy

10 sie 2012 - 15:40:41

kup sobie mydełko naturalne z nanosrebrem - po miesiącu stosowania nie wiedziałam co to zaskórniak :)

teraz stosuje już ciągle



Oczyszczanie twarzy

10 sie 2012 - 15:45:15

Ja miałam kilkanaście razy robione oczyszcznie. W salonie koszt 90zł, trochę dużo, ale cóż;/ Ogólnie jeżeli chodzi o ofekt to hm...twarz po zabiegu miałam cała czerwoną(rozumiem to bo zabieg polega na 'wyciskaniu';), ale na drugi dzień twarz była nadal w tym samym stanie. Pamiętam, że nie wychodziłam z tego powodu z domu;/ czasem miałam kilka małych ran na twarzy, które często długo schodziły. Ja osobiście nie polecam oczyszczania bo mi osobiscie to nic nie dało, owszem przez kilka dni nie było widać tych czarnych punktów na nosie(wągrów), ale po kilku dniach znów były widoczne;/ Nie wiem może akurat ja miałam beznadziejną kosmetyczkę:( Nie wiem;/

Oczyszczanie twarzy

10 sie 2012 - 15:46:54

Cóż... Też byłam raz, kilka lat temu :) Gdybym mogła chodziłabym częściej. Cudów po moim jednym razie nie było. Peeling ultradźwiękami, jakieś maseczki i wyciskanie wągrów- o to mój największy ból, który nie zmniejszył się po tej wizycie :( Cena wtedy ok 100zł teraz na pewno większa jest. Miałam bardzo długo fioła na punkcie moich mini wągrów, wypróbowałam różne cuda ogólnodostępne. Teraz uświadomiłam sobie, że praktycznie nic nie robię z moją buzią oprócz przemywania myjką i zmywania makijażu płynem micelarnym...

Oczyszczanie twarzy

10 sie 2012 - 15:50:06

Etusia, czy po tym mydełku nie masz wysuszonej skóry twarzy? jaki krem stosujesz po użyciu tego mydełka, jeśli stosujesz?

Oczyszczanie twarzy

10 sie 2012 - 15:57:13

Cytat
joangreen
mialam juz pare razy czyszczenie twarzy, nie wiem na jakiej zasadzie bło Twoje i z czego się skłądało bo to też jest ważne ale muisz pamiętać że od razu po 1zabiegu nie będzie 100%efektu i wgl czysciutka twarz:) ale z tego co pamietam już od pierwszej wizyty widziałam efekty,raz większe razm mniejsze, najwazniejsze jest to że teraz już nie wysypuje mnie tak jak kiedyś i mam prawie całą cere czyściutką:)
Chodze w Krośnie do kosmetyczki, początkowo był to koszy 50zł teraz płaciłam 60zł:)


do jakiego gabinetu chodzisz i na jakiej ulicy?

Oczyszczanie twarzy

10 sie 2012 - 15:58:00

Cytat
scholastyka_b
Etusia, czy po tym mydełku nie masz wysuszonej skóry twarzy? jaki krem stosujesz po użyciu tego mydełka, jeśli stosujesz?

hej - nie mam - nawet wcześniej miałam skórę taką ściągniętą po myciu, że zaraz musiałam biec kremować - a teraz jest ok [co do kremów to obecnie diadermine - ale ja się do marek nie przywiązuję więc wcześniej miałam i dove i nivea i było to samo]

mydełko odkryła moja mama - lekarka poleciła je dla babci bo miała problemy ze skórą - a że koszt to koło 5 zł to stwierdziłam, że też spróbuję :)

spróbuj - tylko zaznaczam, że należy stosować przynajmniej miesiąc bo na początku jest trochę gorzej [jakiś większy wysyp miałam - a potem się wszystko ładnie uspokoiło]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kremu z filtrem a opalenizna :)