Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

srebrna biżuteria

37 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 1/5

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:01:23

Chciałabym się dowiedzieć jakie jest Wasze zdanie na temat filigranowych kobietek - niziutkich, szczupłych, drobnych.
Ja sama mam 160cm, 50kg ale jednak chciałabym zrzucić parę kilo (nie uważam się za grubą!), bo moim marzeniem jest być właśnie taką naprawdę drobniutką.
Jestem ciekawa co się bardziej podoba? Moim zdaniem właśnie takie filigranowe kobiety są bardziej urocze, może mam takie zdanie dlatego, że sama jestem właśnie niska i nigdy nie będę mieć figury wysokiej, długonogiej dziewczyny. Mój wzrost nie jest moim kompleksem, jednak do pełni szczęścia brakuje mi jednak trochę mniej ciała.
Co do facetów, z doświadczenia wiem, że zdania są podzielone - jedni uwielbiają właśnie takie malutkie, leciutkie dziewczyny a z kolei inni w pierwszej kolejności zwrócą uwagę na dłuuugie nogi i ogólnie wyższe dziewczyny.

Parę zdj:
Eva Longoria


Dulce Candy
to zdj jest rozbrajające:D

Siostry Olsen

Chętnię posłucham opini i PROSZĘ O ZDJ :)!

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:03:37

Mam 160 cm i 48 kg i za żadne skarby nie chciałabym być wyższa.

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:04:09

ta na ostatnim zdj po prawej stronie wygląda masakrycznie, jakbym taką na ulicy zobaczyła chyba bym na drzewo uciekła,a ta po lewo ma masakryczne nogi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-04 19:05 przez nokia2600.

zweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 1/5

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:05:18

Cytat
AgataBatycka
Mam 160 cm i 48 kg i za żadne skarby nie chciałabym być wyższa.

Ja w sumie też :)
Chociaż czasem ciężko znaleźć odpowiednie spodnie:/ Te 7/8 są dla mnie idealne na długość heh :)

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:05:21

Ja tez jestem niska ale zgrabna a to jest najważniejsze a nie to czy ktoś jest wysoki czy niski. Liczą się proporcje.

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:05:46

Jestem Twojego wzrostu i ważę 46 kg ;) byłabym wyższa, gdyby nie operacje...
Poza tym, chciałabym ważyć jakieś 43kg ;p ale to się zrobi :)

zweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 1/5

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:06:01

Cytat
nokia2600
ta na ostatnim zdj po prawej stronie wygląda masakrycznie, jakbym taką na ulicy zobaczyła chyba bym na drzewo uciekła,a ta po lewo ma masakryczne nogi.

Rzeczywiście bardzo niekorzystnie wyszła, ale wzięłam zdj na szybko z googli ;)

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:07:55

drobniutkie kobiety są urocze w każdym wieku :) Sama mam taką filigranową babcię i mam nadzieję, że też taka będę w jej wieku :D

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:11:05

Ja mam 158 i ważę niecałe 50 kg .
Mój facet nie lubi, gdy chodzę w szpilkach " bo wtedy już nie jesteś taka fajna malutka : ] "

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:12:05

Cytat
divided
Cytat
nokia2600
ta na ostatnim zdj po prawej stronie wygląda masakrycznie, jakbym taką na ulicy zobaczyła chyba bym na drzewo uciekła,a ta po lewo ma masakryczne nogi.

Rzeczywiście bardzo niekorzystnie wyszła, ale wzięłam zdj na szybko z googli ;)
no wiec, pomijacąc te dwie powiem, że lubie kobiety które tak wyglądają, gdyż sama mam taką figure.

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:12:56

a ja mam 163 cm i chciałabym być wyższa, mam krótkie nogi i spodnie są zawsze na mnie za długie...rurki rolujące się w kostkach nie wyglądają zbyt korzystnie

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:13:56

Ooo ja uwielbiam takie niskie dziewczyny, mysle ze wygladaja slodko, a poza tym wzbudzaja w facetach instynkty opieknuncze :D

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:16:37

a ja mam 168 cm i uważam ze jestem za niska :P
nie wyoobrażam sobie siebie gdybym miała 160 ... :)
a ważę 55 kg ...

a co do Was "malutkie" to jesteście urocze , takie małe :) to prawda :)

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:17:42

Ja mam 158cm i 42kg.. mogłabym być wyższa i ważyć więcej

Filigranowe kobiety

04 sie 2012 - 19:18:34

Mi niestety daleko jest do filigranowej kobietki, ale zawsze chciałam taka być :) Uważam, że takie dziewczyny są słodkie i właśnie niski wzrost dodaje im uroku. Co oczywiście nie oznacza, że uważam wysokie dziewczyny za gorsze ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paski wybielające- okropny ból