Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Pediatra Kielce

20 minut temu

Ginekolog Rzeszów

23 minut temu

Budowa domu

37 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

43 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SOLARIUM

08 lip 2012 - 19:09:50

Chciałam sie Was zapytać czy smarujecie się czymś przed opalaniem w solarium?? Jeżeli tak, to co jest sprawdzone :) ostatnio jak byłam po kumpele, to widziałam że można zakupić jakieś preparaty do przyśpieszania opalenizny. Ale czy to działa??
Pytam, bo nie chodzę na solarium, gdyż mam śniadą cerę, ale zainteresowało mnie to bardzo.

zweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

SOLARIUM

08 lip 2012 - 19:14:01

W każdym solarium masz takie kremy przed opalaniem.Zapytaj najlepiej u siebie i pomoże Ci dobrać pani;) Ponieważ kazdy krem jest do innej karnacji.

SOLARIUM

08 lip 2012 - 19:16:54

No własnie chodzi mi o te kremy.. takie w saszetkach. One w ogóle działają..? Czy to jest po prostu balsam brązujący, a że ma inne opakowanie i mażna nabyc to w solarium, to tylko reklama i naciągnięcie klienta :)

SOLARIUM

08 lip 2012 - 19:17:14

Nigdy nie opalałam się w solarium więc się w tej sprawie nie wypowiem :P

SOLARIUM

08 lip 2012 - 19:17:15

Po co chodzić teraz na solarium jak mamy taką pogodę?:D Są różne przyśpieszacze do opalania, które można kupić w każdym dobrym sklepie kosmetycznym.

SOLARIUM

08 lip 2012 - 19:19:53

Ale nikt nie pisze o chodzeniu teraz na solarium!!!!

Pytanie brzmiało: co sądzicie o tym kremach, czy sie smarujecie i czy macie swoje sposoby..

Każdy wie jaka jest pogoda, a poza tym nie każdy ma czas w dzień.. a poopalać się wolno o każdej porze roku ;p

zweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

SOLARIUM

08 lip 2012 - 19:20:32

Cytat
fetamina
No własnie chodzi mi o te kremy.. takie w saszetkach. One w ogóle działają..? Czy to jest po prostu balsam brązujący, a że ma inne opakowanie i mażna nabyc to w solarium, to tylko reklama i naciągnięcie klienta :)

Niektórzy opalają się na czerwono,więc dlatego są te kremy brązujące.Ja je kupuje czasami(ale niestety bardzo śmierdzą po solarium jak ich użyjesz).Nie wiem czy gdzieś indziej można je kupić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-08 19:21 przez sylwia933.

SOLARIUM

08 lip 2012 - 19:22:49

Chyba większośc balsamów brązujących "śmierdzi".. tzn. pachną ładnie na początku a z biegiem czasu śmierdzą spalenizną.. :p Kiedyś miałam i właśnie mam takie doświadczenie z tym specyfikiem :)

SOLARIUM

08 lip 2012 - 19:23:43

ja zawsze na oliwke dla dzieci chodze i ladnie sie opalam :) co prawda wszystko się klei, ale na szczescie solarium mam niedaleko :)

SOLARIUM

08 lip 2012 - 19:26:56

oliwka to sprawdzony sposób :) ale ja osobiście uzywam jej tylko do opalania na powietrzu.. ;) gdzieś nad wodą, podczas opalania sie w ogródku itp :)

ale fakt, minusem jest to, że sie klei :p

SOLARIUM

08 lip 2012 - 19:32:25

Ja nie używam tych specyfików,bo wg.mnie są za drogie- 8/10zł za saszetkę na 1 raz to przegięcie :) Używam kokosowego sprayu Ziaji albo orzechowego masła Soraya

zweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 2/5

SOLARIUM

08 lip 2012 - 19:36:26

Na mnie te wszystkie cudowne kremy zakupione drogo na solarium nigdy nie zadziałały :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TWARDE PIĘTY!