Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 13:50:30

hej dziewczyny ;) bardzo długo narzekałam na swoje ciało, że za gruba, że btrzuch mam wielki ale nigdy nie potrafiłam się zmotywować żeby zacząć ćwiczyć. leń okropny jestem i na dupie bym tylko siedziała;/ ale dziś myśle sobie, że muszę coś ze sobą zrobić.
od dziś zaczynam a6w + dziś 10 brzuszków i każdego dnia o 10 więcej. nie wiem ile wytrwam ale będe się starać ile sił ! :D

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 13:54:17

Zrobiłaś już chociaż jedną serię ćwiczeń? Czy tylko o tym piszesz? Samo pisanie nic nie daję, jedynie można dostać reumatyzmu palców od stukania na klawiaturze ;)
Najpierw zacznij ćwiczyć a później się chwal jakie masz efekty ;)

<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-05 13:58 przez moderator.

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 13:54:25

ojj,ja też muszę:( przez 6 m-cy byłam na lekach antydepresyjnych po których przytyłam bardzo,dopiero teraz lekarz mógł mi je zmienić i muszę zrzucić to co przybrałam:/ łatwo przytyć trudniej zrzucić:(

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 13:57:01

To powodzenia :)) Daj znać jak idzie za jakiś czas :)
Ale oprócz a6w porobiłabym jakieś ćwiczenia na nogi i ręce :) Zamiast tych dodatkowych brzuszków :P a6w i tak daje już sporo:)

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 13:57:32

Cytat
wikijaja
Zrobiłaś już chociaż jedną serię ćwiczeń? Czy tylko o tym piszesz? Samo pisanie nic nie daję, jedynie można dostać reumatyzmu palców od stukania na klawiaturze ;)
Najpierw zacznij ćwiczyć a później się chwal jakie masz efekty ;)

<moderacja>

gdybym nie zrobiła pierwszej serii ćwiczeń to bym się nie chwaliła. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-05 14:05 przez moderator.

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 13:58:13

Ja też nie mogłam się zmotywować ale wczoraj zaczęłam pierwszy dzień:)Chciałabym ujędrnić troszkę ciało, wyrzeźbić brzuch.Po wczorajszej serii mam straszne zakwasy ale muszę wytrzymać chociaż miesiąc.Zero kondycji po zimie- masakra...

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 13:59:24

Wytrwasz !! :)))
Co prawda a6W cieżkie, ale oczywiście ze dasz rade ! ;P Ja kiedyś robiłam po 100 brzuchów na wieczór, i teraz nie mam brzucha, a waga trzyma sie wciąż ta sama :)

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 14:13:59

no to gratuluje i trzymam kciuki zebyś dotrwała do końca a6w:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-05 14:15 przez zuza9614.

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 14:19:55

a6w polecam do 15 dnia potem nic nie daje

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 14:20:21

Polecam Ci ćwiczenia Ewy Chodakowskiej:) i spoglądaj na jej tablicę na facebooku, tak jak ona potrafi motywować do pracy to chyba nikt jej nie dorównuje:) aerobiczna (o)szóstka weidera musi być poprawnie wykonana, żeby sobie nie popsuć kręgosłupa;)

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 14:25:14

Dasz rade Chociaż szóstka jest bardzo ciężka i z dnia na dzien demotywuje przynajmniej Mnie bo już nie dawałam rady... :) Ja tez zamierzam zrzucić :) Robie 3 razy w tyg różne serie ćwiczeń z gazet typu SHAPE i HAPPY ok 1,5h. a do tego dwa razy w tyg siłownia :)

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 14:29:08

polecam a6w, jednak chociaż ćwiczenia wydają się proste to są bardzo męczące, a pod koniec szóstka zajmuję pół dnia ;/;/


ja na chudnięcie polecam bieganie !! :)

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 14:33:05

No ja też nie mogłam się zmotywować do ćwiczeń bo co chwilę coś robie i później mi sie nie chciało ale we wotrek zaczęłam po 30 minut ćwiczeń dziennie albo i więcej jak się da:) nie powiem jest ciężko bo wszystko boli strasznie ale czego się nie robi,żeby wyglądać ładniej i czuć się lepiej we własnym ciele:) powodzenia życze i wytrwałości :)

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 14:43:32

Cytat
kaaaami
polecam a6w, jednak chociaż ćwiczenia wydają się proste to są bardzo męczące, a pod koniec szóstka zajmuję pół dnia ;/;/


ja na chudnięcie polecam bieganie !! :)
ja też robiłam szóstkę i nie doszłam dalej jak do dziesiątego dnia. co prawda jakieś tam efekty były, ale moim zdaniem nie warto się tak męczyć.

również polecam bieganie. biegam od dwóch tygodni 3-4 razy w tygodniu i czuję się znakomicie. wstaję o piątej rano i w teren. :D a potem w dzień przysypiam, niestety inaczej bym nie dała rady. ale warto.

w końcu się zmotywowałam ;)

05 lip 2012 - 14:47:19

Cytat
Zuosnica
Polecam Ci ćwiczenia Ewy Chodakowskiej:) i spoglądaj na jej tablicę na facebooku, tak jak ona potrafi motywować do pracy to chyba nikt jej nie dorównuje:) aerobiczna (o)szóstka weidera musi być poprawnie wykonana, żeby sobie nie popsuć kręgosłupa;)

Też polecam- ćwiczę z jej płytkami i nie wyobrażam sobie, żeby tego nie robić- wciąga:) A6w też próbowałam i odcinek lędźwiowy powiedział NIE!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozstępy w bardzo młodym wieku :((