Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile można schudnąć?

05 lip 2012 - 11:32:06

ja kiedyś schudłam w przeciągu 2 miesięcy 12 kilo, więc tak zdrowo to schudniesz pewnie ok 1-2 kg w ciągu 10 dni

Ile można schudnąć?

05 lip 2012 - 11:32:07

Cytat
t3rror_cat
Moja sis w 13 dni 8 kg zjechała.

Nie wyobrażam sobie tego. Zdrowe ani mądre to nie jest.

Myślę, że 10kg spokojnie 3-4msc przy rozsądnym odchudzaniu.
Dieta + ćwiczenia

zweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 1/5

Ile można schudnąć?

05 lip 2012 - 11:35:33

Cytat
zadziorna12
Cytat
goldencry
szybko nie schudniesz tylko stracisz wodę.

nie ryzykowałabym szybkim chudnięciem, bo potem efekt jojo i katastrofa!


nie chce tego nie chce, wiem już. ;) chce tylko pozbyć się 10 kilogramów!
Cytat
t3rror_cat
Moja sis w 13 dni 8 kg zjechała.

JAK? :oo

no to ciężka praca i tyle :) teraz mamy fajną pogodę to na dworze dużo, dużo ruchu. :) Dieta również ale żadnej konkretnej Ci nie polecę, niestety ponieważ nigdy nie stosowałam. Moja koleżanka schudła dużo i dość szybko po diecie dukana i też beż efektu jojo, lecz jeszcze długo po zatrzymaniu się na idealnej wadze musiała kontrolować to co je. Do tego czytałam też dużo negatywów o tej diecie.
A z aktywności fizycznej to każda jest dobra :) dziewczyny zachwycają się dostatnio ewą chodakowską może pomoże i Tobie :)

I dodam tylko jedno, że jeśli chcesz schudnąć skutecznie i przyjemnie to niech Ci ćwiczenia sprawiają radość:) żebyś czekała do tej i tej godziny aby pobiegać aby porobić brzuszki i takie tam bo to jest moim zdaniem krok do sukcesu jeśli robi się coś z uśmiechem na ustach :D :)

Ile można schudnąć?

05 lip 2012 - 11:36:48

Obetnij nogę, na pewno 10 kilo albo i więcej odejdzie XD.

A na poważnie - czy ty naprawdę myślisz, że w ciągu 10 dni dasz radę dokonać cudu i TRWALE stracić 10 kg? Jeśli chcesz schudnąć, to zmienić swój styl odżywiania się i życia. Wszędzie katują nas sloganami typu "zrzuć 5 kilo w 7 dni!", "jedz co chcesz i pij naszą cud-miód-herbatkę, a schudniesz bez wysiłku!" - nic dziwnego, że ludzie naiwnie w to wierzą. A prawdą jest, że zejdzie ci woda i tyle - w zależności od organizmu różnica może wynieść nawet kilka kilogramów. Najzdrowiej jest chudnąć wolno, poza tym wtedy większa szansa, że waga się utrzyma.

Ile można schudnąć?

05 lip 2012 - 11:36:58

Żeby zdrowo schudnąć 10 kg potrzebujesz co najmniej pół roku albo i więcej.

Ile można schudnąć?

05 lip 2012 - 11:37:15

mam 182 centymetry wzrostu i ważę 76/75 kilogramów, według BMI jest okej, ale wyglądam okropnie.. mam ogromny brzuch, duże, masywne uda i rozmiar XL.. i najgorsze ,że 15 lat :(

Cytat
CeresSophia
Obetnij nogę, na pewno 10 kilo albo i więcej odejdzie XD.

A na poważnie - czy ty naprawdę myślisz, że w ciągu 10 dni dasz radę dokonać cudu i TRWALE stracić 10 kg? Jeśli chcesz schudnąć, to zmienić swój styl odżywiania się i życia. Wszędzie katują nas sloganami typu "zrzuć 5 kilo w 7 dni!", "jedz co chcesz i pij naszą cud-miód-herbatkę, a schudniesz bez wysiłku!" - nic dziwnego, że ludzie naiwnie w to wierzą. A prawdą jest, że zejdzie ci woda i tyle - w zależności od organizmu różnica może wynieść nawet kilka kilogramów. Najzdrowiej jest chudnąć wolno, poza tym wtedy większa szansa, że waga się utrzyma.



czytaj ze zrozumieniem! ;) nie chce schudnąć 10 kilogramów w 10 dni, chce po prostu schudnąc 10 kg ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-05 11:38 przez zadziorna12.

Ile można schudnąć?

05 lip 2012 - 11:41:01

Cytat
zadziorna12
mam 182 centymetry wzrostu i ważę 76/75 kilogramów, według BMI jest okej, ale wyglądam okropnie.. mam ogromny brzuch, duże, masywne uda i rozmiar XL.. i najgorsze ,że 15 lat :(
Cytat
CeresSophia
Obetnij nogę, na pewno 10 kilo albo i więcej odejdzie XD.

A na poważnie - czy ty naprawdę myślisz, że w ciągu 10 dni dasz radę dokonać cudu i TRWALE stracić 10 kg? Jeśli chcesz schudnąć, to zmienić swój styl odżywiania się i życia. Wszędzie katują nas sloganami typu "zrzuć 5 kilo w 7 dni!", "jedz co chcesz i pij naszą cud-miód-herbatkę, a schudniesz bez wysiłku!" - nic dziwnego, że ludzie naiwnie w to wierzą. A prawdą jest, że zejdzie ci woda i tyle - w zależności od organizmu różnica może wynieść nawet kilka kilogramów. Najzdrowiej jest chudnąć wolno, poza tym wtedy większa szansa, że waga się utrzyma.



czytaj ze zrozumieniem! ;) nie chce schudnąć 10 kilogramów w 10 dni, chce po prostu schudnąc 10 kg ;)

Napisałaś ile można schudnąć w ciągu 10 dni, to Ci odpowiadam. A potem zapytałaś ile czasu zajmie zrzucenie 10 kg.

Ile można schudnąć?

05 lip 2012 - 11:42:38

mnie na studiach (dietetyka) uczą że ZDROWE chudnięcie (+takie po którym nie ma jojo) to 0,5 - 1kg na tydzień. Wiadomo że przy restrykcji kalorycznej i ruchu na początku schudnie się szybciej, ale często to ucieka tylko woda i efekt jest złudny. Skoro chcesz schudnąć 10kg to musisz liczyć przynajmniej te 10 tygodni. No chyba że chcesz skatować się jakąś dietą 1000 kcal to wiadomo możesz to zrzucić i w 2tyg ale potem jak zaczniesz jeść normalnie to efekt jojo gwarantowany.

Ile można schudnąć?

05 lip 2012 - 11:43:16

Cytat
zadziorna12
mam 182 centymetry wzrostu i ważę 76/75 kilogramów, według BMI jest okej, ale wyglądam okropnie.. mam ogromny brzuch, duże, masywne uda i rozmiar XL.. i najgorsze ,że 15 lat :(
no wagę masz w normie, jeśli schudniesz 10 kg to też będzie ok. skoro czujesz się źle w swoim ciele to zrób coś żeby to zmienić. masz 15 lat dopiero, także nie przechodź na żadne drastyczne diety nie wiadomo jakie cuda bo to na zdrowie ci nie wyjdzie, jeszcze dojrzewasz. tak jak mówilam dieta 1500-1700kcal i dużo ruchu. żadnych głodówek.

Ile można schudnąć?

05 lip 2012 - 11:45:37

Nie stosujcie diet, które ograniczaja się do jednego rodzaju produktów! To jest nie zdrowe, i przytyjecie szybciej i więcej niż schudniecie na tych dietkach. Takie diety to sobie mozna na oczyszczenie na tydzień zafundować a nie w celu odchudzania.
Najlepiej jedz normalnie tylko mniej, to już dużo da. Zrezygnuj ze słodyczy, napoi gazowanych, fast foodów, alkoholu, albo bardzo to ograniczaj. Ograniczaj ogólnie rzeczy które tuczą ;) Ktoś kiedyś tu pisał, że schudł jedząc normalnie ale ćwicząc regularanie ;)

Ile można schudnąć?

05 lip 2012 - 11:46:55

Cytat
HollyShit
Cytat
zadziorna12
mam 182 centymetry wzrostu i ważę 76/75 kilogramów, według BMI jest okej, ale wyglądam okropnie.. mam ogromny brzuch, duże, masywne uda i rozmiar XL.. i najgorsze ,że 15 lat :(
no wagę masz w normie, jeśli schudniesz 10 kg to też będzie ok. skoro czujesz się źle w swoim ciele to zrób coś żeby to zmienić. masz 15 lat dopiero, także nie przechodź na żadne drastyczne diety nie wiadomo jakie cuda bo to na zdrowie ci nie wyjdzie, jeszcze dojrzewasz. tak jak mówilam dieta 1500-1700kcal i dużo ruchu. żadnych głodówek.

wiem, wiem :) nie długo liceum i te sprawy.. i dlatego chce wyglądać JAK CZŁOWIEK. teraz 3 gimnazjum więc mam jeszcze czas, ale chce powitać nowy rok szkolny piękniejsza, chudsza! tuch przedewszystkim wiem, kalori liczyć nie chce.. nie lubię tego robić. tylko z czego zrezygnować? na pewno z chleba wszelkiego.. no i z tych słodyczy :/
Cytat
ShinaX
Nie stosujcie diet, które ograniczaja się do jednego rodzaju produktów! To jest nie zdrowe, i przytyjecie szybciej i więcej niż schudniecie na tych dietkach. Takie diety to sobie mozna na oczyszczenie na tydzień zafundować a nie w celu odchudzania.
Najlepiej jedz normalnie tylko mniej, to już dużo da. Zrezygnuj ze słodyczy, napoi gazowanych, fast foodów, alkoholu, albo bardzo to ograniczaj. Ograniczaj ogólnie rzeczy które tuczą ;) Ktoś kiedyś tu pisał, że schudł jedząc normalnie ale ćwicząc regularanie ;)


U mnie jest tak ,że wolę jednak jeść mniej i zdrowych rzeczy, a za to mniej ćwiczyć, bo po prostu nie lubię. Jedynie chodzić- kocham spacerować. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-05 11:47 przez zadziorna12.

Ile można schudnąć?

05 lip 2012 - 11:49:04

Mojemu bratu trener w siłowni mówił, zeby ubrał się cieplo i biegał, wtedy wiecej sie zrzuca ;P

Ile można schudnąć?

05 lip 2012 - 11:50:15

Cytat
kissinge
Mojemu bratu trener w siłowni mówił, zeby ubrał się cieplo i biegał, wtedy wiecej sie zrzuca ;P

Bo jak się ma grube rzeczy to się szybciej poci. :)

Ile można schudnąć?

05 lip 2012 - 11:52:55

Cytat
zadziorna12
Cytat
HollyShit
Cytat
zadziorna12
mam 182 centymetry wzrostu i ważę 76/75 kilogramów, według BMI jest okej, ale wyglądam okropnie.. mam ogromny brzuch, duże, masywne uda i rozmiar XL.. i najgorsze ,że 15 lat :(
no wagę masz w normie, jeśli schudniesz 10 kg to też będzie ok. skoro czujesz się źle w swoim ciele to zrób coś żeby to zmienić. masz 15 lat dopiero, także nie przechodź na żadne drastyczne diety nie wiadomo jakie cuda bo to na zdrowie ci nie wyjdzie, jeszcze dojrzewasz. tak jak mówilam dieta 1500-1700kcal i dużo ruchu. żadnych głodówek.

wiem, wiem :) nie długo liceum i te sprawy.. i dlatego chce wyglądać JAK CZŁOWIEK. teraz 3 gimnazjum więc mam jeszcze czas, ale chce powitać nowy rok szkolny piękniejsza, chudsza! tuch przedewszystkim wiem, kalori liczyć nie chce.. nie lubię tego robić. tylko z czego zrezygnować? na pewno z chleba wszelkiego.. no i z tych słodyczy :/

z chleba nie musisz całkowicie rezygnować wystarczy że zamienisz na ciemny razowy. dużo warzyw, przynajmniej 1,5l wody, możesz pić zieloną, czerwoną herbatę. ograniczyć słodycze do minimum. kolacja nie później niż 3 godziny przed snem.

Ile można schudnąć?

11 lip 2012 - 10:56:30

Cała zasługa dieta kopenhaskiej. Ja w życiu bym na to nie przeszła, bo prawie nic się nie je. Niektórzy na niej bardzo mało tracą. Skierowana jest przede wszytkim do osób otyłych i z dużą nadwagą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

w końcu się zmotywowałam ;)