Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pajączki na nogach Pomocy!!

30 sty 2013 - 23:24:29

W aptekach jest dużo preparatów stymulujących przepływ krwi i pomagających zmniejszyć rozszerzone naczynka (pajączki), jednak trzeba wykazać się cierpliwością w stosowaniu ich. Jeśli Ci jej brakuje to szybko rozprawi się z pajączkami laser Harmony XL. Laseroterapia polega na wprowadzeniu wiązki światła emitowanego z lasera, która przechodzi przez skórę. Wiązka ta w zetknięciu z hemoglobiną prowadzi do obkurczania i zamknięcia naczynia. Laser nie wpływa na pozostałe struktury i tkanki. Zabieg ten trwale zamyka naczynka. Niektóre zmiany wymagają kilku naświetleń, jednak liczba zabiegów laseroterapii zależy od lekarza. Obecnie to jedna z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod leczenia „pajączków.

Pajączki na nogach Pomocy!!

30 sty 2013 - 23:31:42

mam 22lata i miałam już usuwane naczynka i żylaki z nóg metodą obliteracji. Dałam 400zł. U mnie żylaki sa dziedziczne.
Cóż, już się z tym pogodziłam. Ważne, że da się z tym cokolwiek zrobić ;)

Pajączki na nogach Pomocy!!

30 sty 2013 - 23:41:44

spróbuj coś z diosminą

Pajączki na nogach Pomocy!!

20 lut 2013 - 19:44:36

Ja mam 23 lata. W wieku 18 lat już zauważyłam żyly pod udami..ale to nie naczynka tylko takie niebieskie i pozniej w wieku 21 lat zaszlam w ciaze z 55 przytylam do 67kg wiec wcale nie tak duzo bo zaledwie 12kg z czego dziecko wazylo 3200 do tego wody płodowe, łożysko itd. No ,ale do sedna ostatnio zaczęłam ćwiczyć (skupiam się głownie na nogach i pośladkach) i zauważyłam wyraźniejsze żyły i widoczność na drugiej nodze także. Jestem załamana bo walczę z cellulitem (choć nie widać go bardzo) ,ale jak każda kobieta to jest jakiś kompleks a do tego doszły żyły. Wstydzę się w lato zakładać krótkie spodenki;/. Czytałam,że można zażywac rutinoscorbin i waham się nad wizytą u internisty o skierowanie do chirurga naczyniowego.Chciałabym zapobiec roziwjaniu się żylaków lepiej zapobiegać niż leczyć. Czy któraś z Was boryka się z podobnym problemem?nie chce na własną rękę stosować tabletek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja plastrami okolic bikini