Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposób na blizny sprzed kilku lat

01 lip 2012 - 23:36:06

Mój chłopak parę lat temu (około dwóchtrzech ) przeżywał Swoją pierwszą miłość, miłostkę, zauroczenie( nazwijcie to jak chcecie). Jednak nie trafił na dobrą dziewczynę ale to już inną drogą w każdym razie ` wyciął ` sobie na ręce KCX(x=pierwsza litera imienia tamtej) , zawsze tego żałował jednak nigdy nic z tym nie robił bo nie bardzo wiedział co, jestem już z nim dość długi kawałek czasu, od zawsze przeszkadzało mi to co jest tam napisane ostatnio mu to powiedziałam, teraz on chce to usunąć niestety nie bardzo wiemy jak. Dziewczyny co poradzicie na takie blizny?
Jeśli umieściłam wątek w złym dziale prosze o przeniesienie.

Sposób na blizny sprzed kilku lat

01 lip 2012 - 23:38:36

nie mam pojęcia ale podbijam

Sposób na blizny sprzed kilku lat

01 lip 2012 - 23:39:05

genialny typ xD laserem możliwe ze da sie coś zrobić-blizny po trądziku i ospie ratują moze i z taką dadzą rade.

Sposób na blizny sprzed kilku lat

01 lip 2012 - 23:40:29

są maści w aptece na blizny ale nie wiem czy to podziała jak blizna jest "stara"

Sposób na blizny sprzed kilku lat

01 lip 2012 - 23:42:51

Pójdźcie do dermatologa, on na pewno coś doradzi:) Blizna też bliźnie nierówna. Niektóre można potraktować kwasami, inne maścią etc. Ale o tym może zdecydować już tylko lekarz:)

Sposób na blizny sprzed kilku lat

01 lip 2012 - 23:44:16

nie wiem, sama jestem ciekawa jak ;)

Sposób na blizny sprzed kilku lat

06 maj 2013 - 19:19:57

Sprobujcie Sutricon. Takie sylikonowe plastry. Nakleja sie jeden po drugim raz na kilka dni. A substancje, ktorymi jest pokryty dzialaja na nia caly czas. Ja stosowalam na blizne po operacji i zdecydowanie sie wygladzila i rozjasnila. Zostal tylko cieniutki pasek. A dziala podobno na blizny nawet dziesiecioletnie.

Sposób na blizny sprzed kilku lat

06 maj 2013 - 19:23:43

Podobno olej arganowy pomaga na blizny ale nie sprawdzałam ;)

Sposób na blizny sprzed kilku lat

06 maj 2013 - 19:26:27

Chyba najlepiej zapytać o to dermatologa. Nie wiem jak jest z tatuażami na bliznach, bo jeśli można je na bliznach wykonywać to wydaje mi się, że to też jest wyjście :)

Sposób na blizny sprzed kilku lat

06 maj 2013 - 19:38:24

taaak.. bo maści miałyby cudownie USUNĄĆ bliznę ;) genialne... żeby usunąć bliznę to jak najbardziej trzeba wybrać się do lekarza.. i wątpię że do dermatologa..

Sposób na blizny sprzed kilku lat

06 maj 2013 - 19:42:28

Może niech spróbuje bio oilem

Sposób na blizny sprzed kilku lat

06 maj 2013 - 19:49:06

Mój były chłopak nosi tatuaż KCP, a ma już dziewczynę Anetę od roku. ;) błędy młodości. ;)

Sposób na blizny sprzed kilku lat

08 maj 2013 - 10:16:42

ja też na stare blizny polecam plastry silikonowe. Są od kilku lat na rynku i sama widziałam jakie ładne efekty dają. kleisz na bliznę substancja się wchłania nic się nie marze i co najważniejsze działa na świeże ale i na stare blizny takie kilkuletnie http://www.sutricon.pl/wszystko_o_bliznach.html tu są informacje o starych bliznach i co robić może pomoże :)

zweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na blizny sprzed kilku lat

10 maj 2013 - 10:45:44

ja też miałam blizny na ręku głupota młodości i wiesz co zrobiłam w tym miejscu czyli na przedramienu zrobiłam sobie tatuaż i prawie ich nie widać na prawdę polecam

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na blizny sprzed kilku lat

10 maj 2013 - 15:00:58

Cytat
wziuuum
Mój chłopak parę lat temu (około dwóchtrzech ) przeżywał Swoją pierwszą miłość, miłostkę, zauroczenie( nazwijcie to jak chcecie). Jednak nie trafił na dobrą dziewczynę ale to już inną drogą w każdym razie ` wyciął ` sobie na ręce KCX(x=pierwsza litera imienia tamtej) , zawsze tego żałował jednak nigdy nic z tym nie robił bo nie bardzo wiedział co, jestem już z nim dość długi kawałek czasu, od zawsze przeszkadzało mi to co jest tam napisane ostatnio mu to powiedziałam, teraz on chce to usunąć niestety nie bardzo wiemy jak. Dziewczyny co poradzicie na takie blizny?
Jeśli umieściłam wątek w złym dziale prosze o przeniesienie.


Zdecydowanie polecam zabieg laserowy;)
Trzeba w tym celu skontaktować się jednak z lekarzem, który oceni głębokość blizny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

...lubią brąz, a słońce o tym wie...