Obecnie rozmawiamy o:

MODA PLUS SIZE

gorący temat

wydruk z zdjęciem

35 minut temu

obraz na płótnie

godzinę temu

Dom czy mieszkanie

dzisiaj o 9:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

deto cell

04 maj 2012 - 13:32:14

Witam,
Czy któraś z Was próbowała już tego 'cudowanego' środka na celulit?:)ja oczywiście zachęcona reklamą zakupiłam.....dziś zaczynam-ciekawe jakie będą efekty!
Ciekawa jeste Waszych opinii na ten temat.

JESLI ŹLE UMIEŚCIŁAM WĄTEK TO BARDZO PROSZĘ O PRZENIESIENIE:)nie ostrzeżenie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-04 13:32 przez aksaroiwik.

deto cell

04 maj 2012 - 13:33:54

ile zaplacilas za ten specyfik ?:)

deto cell

04 maj 2012 - 13:36:55

31,49zł, za 30 kapsułek.....i teraz jak tak na nie patrzę to są meeeega:)ciekawe jak je przęłknę :)

deto cell

04 maj 2012 - 13:40:44

a jak się je stosuje, tzn. jaka jest dawka na dzień?

deto cell

04 maj 2012 - 13:41:16

nie używałam.

deto cell

04 maj 2012 - 13:42:26

jest napisane, że 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku

deto cell

04 maj 2012 - 13:50:59

daj znać czy coś dalo :D chciałam kupić, ale nie wiem czy cokolwiek pomoże

deto cell

04 maj 2012 - 13:51:36

poszukałam i znalazłam ;-)

skład:

Olej rybi 250 mg,
olej z ogórecznika 200 mg,
wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej 100 mg,
wyciąg suchy z nasion winogron 100 mg,
wyciąg suchy z morszczynu 20 mg w tym zawartość jodu 25 mcg.

Olej rybi - Niezbędne kwasy tłuszczowe Działanie: wzmacnia błony komórkowe i sprzyja rozwojowi mięśni oraz nerwów. Tłuszcze rybie oraz olej z wiesiołka dwuletniego należą do najbogatszych źródeł niezbędnych kwasów tłuszczowych.

Olej z ogórecznika - Nienasycone kwasy tłuszczowe przywraca zaburzona równowagę fizjologiczną skóry, chroni ją przed infekcjami, wzmacnia barierę lipidową naskórka, hamuje rozwój alergii i likwiduje stany zapalne. Wpływa również korzystnie na krążenie krwi, a więc strukturę i wygląd skóry, która staje się bardziej elastyczna i uzyskuje ładniejszy koloryt.

wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej - Roślina ma zdolnośc modyfikowania struktury skóry i warstwy podskórnej. Przyśpiesza gojenie ran, zmienia strukturę blizn, dzięki czemu można je wygładzić i zmniejszyć ich przebarwienie. Wąkrotka (Centella) zapobiega celulitis i hamuje powstawanie zmarszczek. Hamuje rozwój cellulitis. Wąkrotka wygładza skórę i poprawia jej nawodnienie.

wyciąg suchy z nasion winogron - Bioflawonoidy cytrusowe zawarte w pestkach winogron posiadają działanie przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i przeciwzakrzepowe. Stosowane są przy nadmiernej skłonności do siniaków i wybroczyn, alergii, chorobach oczu i astmie oskrzelowej

wyciąg suchy z morszczynu - wpływa na poprawę krążenia limfatycznego i stymuluje przemianę materii, ułatwiając spalanie tkanki tłuszczowej.

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

deto cell

04 maj 2012 - 13:58:09

też jestem ciekawa, bo reklama jest bardzo zachęcająca :D

deto cell

04 maj 2012 - 13:59:24

ja również zawsze sceptycznie podchodzę do tego typu specyfiku ale moja koleżanka stosowała inneov efekty były świetne-a że cena wysoka więc ja się nie skusiłam:( Teraz od ponad 2 tygodni inna znajoma zaczeła stosować ten deto cell i również u niej efekty jak po inneov więc....tym razem i ja spróbuje-dam oczywiście znać czy 'zdziała cuda' :)

deto cell

04 maj 2012 - 14:15:42

można spróbować, cena zachęcająca, skład też - jeżeli nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi ;-)

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

deto cell

04 maj 2012 - 14:41:06

koniecznie daj znać czy są jakieś dobre efekty

deto cell

04 maj 2012 - 15:17:19

Cytat
saphin
koniecznie daj znać czy są jakieś dobre efekty

jakiekolwiek efekty ;-)

deto cell

04 maj 2012 - 15:21:21

na pewno dam znać:) właśnie wzięłam pierwszą kapsułkę:) mimo wielkości nawet udało się ją przęłknąć:)a, co jak na razie zauważyłam????to.....że kapsułki są słodkie:)

deto cell

04 maj 2012 - 19:56:07

Też jestem ciekawa czy to coś pomaga. Słyszałam,że CELLASENE GOLD działa, ale te tabletki są bardzo drogie :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyczka-oczyszczanie twarzy