Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 20:08:10

wszystko kwestia charakteru i wychowania ...


ja niestety musiałabym się rozstać ze swoim mężem jeśli byśmy musieli mieszkać u nich

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 20:10:32

ja mieszkam od roku i nie polecam.. zwłaszcza, że moi sa dziwni i niekomunikatywni = 3 wymienione zdania/tydzień

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 20:11:38

Cytat
madziutex
Cytat
ann992
wszystkie mowicie jakie to straszne a pewnie wiekszosc w ogole w takiej sytuacji nie byla. To wszystko zalezy tylko i wylacznie od was, waszego podejscia itp Przed najlepiej jest wszystko uzgodnic

Przeczytaj co napisałam stronę temu, bo to na pewno nie zależało od mojego podejścia. Nie uogólniaj.
chodzilo mi o to ze obie strony powinny sie starac, nie tylko mlodzi

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 20:28:07

jak jadę do teściów na weekend to po 24h błagam jęczę mężowi kiedy wracamy do domu....

teścia to zazwyczaj nie ma w domu ale teściowa.. zawsze lepiej wie jak się opiekować dziećmi, uważa że żona powinna mężowi usługiwać bo co to za wychowanie że ona w weekend sobie siedzi i odpoczywa a biedny syneczek zajmuje się dziećmi..

Wymyśla stale jakieś problemu - bo dziecko głodne, bo zmęczone, bo mu zimno ( dziwne że nigdy nie za gorąco ), że nie umiemy się nim zająć bo nie biegamy z poduszką za nim i może na pupę upaść... po prostu - nóż się w kieszeni otwiera....

A do tego wszystkiego drugi synalek ( brat bliźniak ) siedzący na garnuszku rodziców i stale knujący co naopowiadać mamusi aby uważała nas za nie wiadomo kogo :/


Z moimi rodzicami też bym nie dała rady bo jesteśmy całkiem inne światy - co zresztą jest całkiem normalne ;)

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 20:31:12

NIGDY NIE MIESZKAJ Z TESCIAMI wiekszej udreki nigdy nie mialam.
lepiej trzymac tesciow na odleglosc bo jak z nimi zamieszkasz to sie wykonczysz nerwowo ja tak mam i teraz szykam mieszkania jak oszalala!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wstydliwy problem ;/