Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

mieszkac z tesciami

18 kwi 2012 - 17:22:44

czy mieszkanie z tesciami zawsze bywa uporczywe?

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 08:44:02

no co ty! jest jak w bajce!

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 08:46:01

nie wiem, i nie chce próbować;p

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 08:47:00

hehe tak bajka ......... :)

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 08:49:13

No wiesz, jak możesz zadać w ogóle takie bezczelne pytanie?:P A tak na serio to nie zawsze musi być aż taka katastrofa:) moim zdaniem..

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 08:51:13

ja tam nie wiem bo z teściami nigdy nie zamierzam mieszkać :) oczywiście nie wiadomo jak się może życie potoczyć, ale my mamy własne mieszkanie w mieście oddalonym o 100km od miasta teściów ;) więc jesteśmy bezpieczni ;P

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 08:51:27

zależy jakich masz teściów i jakie oczekiwania od życia. Moi potencjalni, są całkiem wyrozumiali. Genialnie gotują, nie wtrącają się 'na piętro', można z nimi pogadać jak z dobrymi znajomymi. Gdybym musiała u nich mieszkać, szczególna krzywda by mi się nie stała ;)

Wypowiadały się tu jednak dziewczyny, które nie potrafią wytrzymać ze swoimi teściami pod jednym dachem. Jak już wspominałam, wszystko zależy od waszych charakterów i oczekiwań.

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 08:52:58

Ja mieszkałam tymczasowo i nie polecam,przed wspólnym zamieszkaniem mieliśmy świetny kontakt,a teraz stosunki są b.chłodne.Teściowa bardzo się wtrącała do każdej rozmowy z moim partnerem,podsłuchiwała pod drzwiami,zawsze wiedziała lepiej. Szybko uciekłam,ale niesmak pozostał. Znajoma się rozwiodła po roku,po ślubie-nie wytrzymała presji teściów.

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 08:56:05

ja bym z moją teściową w życiu nie chciała mieszkać. już bym wolała w kartonie pod mostem :D

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 08:56:06

ynia88
noo tak to jest... przed ślubem (czy przed zamieszkaniem) wszystko pięknie ciuciu niuniu a potem koszmar ;P

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 08:56:40

nawet najlepsi teściowie nie są dobrymi współlokatorami.

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 08:56:57

wszystko chca wiedziec. nawet kiedy wychodzisz na 5 min na podworko ;/
no dobra to ja mam tak ;;;;
moj jest jedynakiem, spimy na materacu w pokoju (maja jeden pokoj) oni spia w kuchni. waski dlugi korytarz, nie ma tam swiatla, bo tesiowi nigdy nie chcialo sie zrobic. mamy nie dokonczona gore, na razie malowanie i ukladanie paneli nas czeka itp. w pokoju mamy jedna szafke na 3osoby. mamy roczna corke, tesciowa jest spoko, ale zapypia razem z nami w pokoju idzie dopiero do kuchni ok 12 w nocy-roznie bywa. no i jeszcze jest babcia mojego, ktora spi na gorze, tam gdzie jest remont wlasnie. strasznie upierdliwa, no i smierdzi od niej, i kazde jedzenie dotyka lapami, herbata, kanapki, wszysko. pocieszylam Cie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-19 09:04 przez lena04.

zweryfikowana
Posty: 481
Ostrzeżenia: 1/5

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 08:56:58

ani z tesciami ani z wlasnymi rodzicami nie polecam ! po slubie.......
nie ma jak samemu z mezem
takto zawsze kontrol,wtracanie sie i wszystko musza wiedziec
ja niestety musze mieszkac jak narazie z moimi rodziczami,mezem i dzieckiem
moze kiedys uda sie nam wybudowac wlasny dom .ale realistycznie jeszcze z 5 lat sie pomeczymy,bo nie takie hop siub zarobic na wlasny dom

zweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 4/5

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 08:57:31

To najgorsza rzecz na świecie...;/

mieszkac z tesciami

19 kwi 2012 - 08:57:35

Cytat
j_ulka
ynia88
noo tak to jest... przed ślubem (czy przed zamieszkaniem) wszystko pięknie ciuciu niuniu a potem koszmar ;P
dokładnie. przed ślubem się nie wtrąca a po ślubie zaczynają się dobre rady :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MASAKRA 92 CM BRZUCH!!!! ROK PO PORODZIE!