Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chcę kupić sobie bańki chińskie aby pozbyć się tego dziadostwa a słyszałam, że bańki są bardzo skuteczne.
proszę o pomoc czy stosowałyście te oryginalne gumowe takie niebieskie
czy ktoś stosował te mniejsze przezroczyste są dużo tańsze na allegro a w dodatku mają specjalną pompkę do zasysania.
Kwestia tego czy też są skuteczne.

PROSZĘ o POMOC!!!!!

Treść posta została usunięta automatycznie

Oj działają działają !!!
Ale bierz te niebieskie.
Małe bańki z pompką to na przeziębienie są. Na próbę używałam takich i pompka zepsuła się bardzo szybko - uszczelka nie wytrzymała kontaktu z olejami albo tak częstego zasysania. W ogóle same kłopoty z tym.

A gumowe rach ciach i już zasyśnięte :)

Mam te niebieskie bańki chińskie ale to strasznie boli ten masaż i nie potrafię się zmusić, żeby go robić. A ponoć właśnie są bardzo skuteczne. Żeby tylko to tak nie bolało.

jaaaa wczoraj tez duzo o tym czytalam ;) i zakupilam je na allegro te niebieskie do tego kupie peeeling z joanny kawowy + oliwke do masazu antycellulitowa i kremik i jedziemy:D

piękno boli :) też się chyba skuszę na nie, cena nie przeraża :)

te niebieskie ;) najlepiej w aptece kupić, ja kupowałam na allegro, zapłaciłam ok 30-35zł, nie pamiętaam dokładnie ile. ;) ale jestem zadowolona! ;)

a nie robia sie po tym zylaki? ja tez mam te banki ale przestalam ich uzywac
bo mialam wrazenie ze zyly mi na nogach wychodza

Niebieskie, tylko.
Zrobiłam masaż nimi kilka razy, od razu po - efekt super, a później nie widzę żadnego efektu :( Może to też wina, że nie jestem systematyczna..eh nie wiem.
A której pomogło na rozstępy?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-17 11:16 przez helyanwe.

Możecie mi napisać na priv, albo wkleić link do tych baniek? Ja nie mogę ich znaleźć ;/

Dziewczyny, a po ilu takich 'zabiegach' widziałyście efekty?

boli bardzo, robią sie siniaki, ale działają!

Dajcie link jakie dokładnie kupujecie :)

wpiszccie na all banki chinskie i wyskakują od razu,drugie z rzędu;) sama zamówiłam,czekam z niecierpliwością na listonosza:)

działają,chodziłam na ten zabieg pare razy i efekt był już po paru razach,ok 5;) a teraz chodzę na vacu activ - bieznia z podcisnieniem i rollenmasaz;)super efekty:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak rzucić papierosy?