Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 348
Ostrzeżenia: 2/5

Witajcie, ostatnio słyszałam o zabiegu na pomarańczową skórkę, który niby daje spektakularne efekty. Nie znalazłam podobnego wątku, więc zakładam ten. Poniżej wklejam opis jaki udało mi się znaleźć na stronie jednego z gabinetów kosmetycznych w Legnicy.
Aparat do masażu wykorzystujący unikalną pompę VacuElectroColor, która jednocześnie pozwala przeprowadzić masaż lipodermology, chromoterapię i stymulację prądem. Jednoczesne oddziaływanie na tkanki trzech ekskluzywnych metod zabiegowych, pozwala w szybszym czasie uzyskać optymalne efekty. Trzy metody zastosowane jednocześnie oddziaływają wielokierunkowo na obszar poddany zabiegowi zwiększając jego skuteczność.
Unikalna pompa 3 w 1 wykorzystująca jednocześnie vacum (masaż próżniowy), elektrostymulację Tens oraz chromoterapię. Zastosowanie trzech metod jednocześnie zwiększa znacznie skuteczność zabiegów i pozwala w krótszym czasie uzyskać znacznie lepsze efekty.
Działanie zabiegu:
* Wzmocnienie tkanki poprawiające elastyczność i jędrność skóry
* Niwelowanie cellulitu i tkanki tłuszczowej
* Modelowanie sylwetki oraz wspomaganie wyszczuplania
* Działanie drenujące, stymulacja systemu limfatycznego, wydalanie toksyn, zmniejszenie opuchlizny
* Poprawa cyrkulacji krwi i dotlenienie komórek
* Poprawa stanu skóry poprzez lepsze dotlenienie i odżywienie jej komórek oraz stymulacja syntezy kolagenu
* Wpływ na zwiększenie objętości biustu
* Terapia kolorami stymulująca syntezę kolagenu i polepszająca kondycję skóry
* Zabiegi są pomocne przy zakwasach, działają relaksująco, odprężają dając uczucie lekkości

Nie wiem tylko ile powinien trwać taki zabieg, bo ceny są podawane z aminutę, w tym gabinecie znalazłam 3,30 zł/min.....

nigdy o czymś takim nie słyszałam, ale chętnie się dowiem

ach, te reklamy. dlaczego w naszym kraju ciągle męczy się temat cellulitu? każdy go ma, naprawdę, tylko kurcze. Ludzie zbijają na tym fortunę, bo łatwo wpędzić nas w kompleksy. warto tracić kasę na takie 'cuda'? lepiej dbać o siebie naturalnie, zresztą taki zabieg pewnie jednorazowo i tak niewiele daje, więc to troszkę bez sensu...

mi wspominała o tym moja pani ginekolog podobno rewelacyjne rezultaty daje

ciekawe ;) ale zapewne trzeba wydać na to niemałą kasę ...

Cytat
tailorshop
ach, te reklamy. dlaczego w naszym kraju ciągle męczy się temat cellulitu? każdy go ma, naprawdę, tylko kurcze. Ludzie zbijają na tym fortunę, bo łatwo wpędzić nas w kompleksy. warto tracić kasę na takie 'cuda'? lepiej dbać o siebie naturalnie, zresztą taki zabieg pewnie jednorazowo i tak niewiele daje, więc to troszkę bez sensu...

Zgadzam sie!! Ja osobiscie na pozbycie sie celulitu uzywam nie kremow przeciw celulitowych a kremow przeciw zmarszczkowych... Naprawde daja efekty... A poradzil mi to lekarz dermatolog:) I szczerze mowiac nie spodziewalam sie ze po 2 dniach uzywania tego kremu moj celulit zniknie...:) Pewnie wiekszosc z was w o nie uwierzy... dlatego tez radze sprawdzic na wlasnej skorze i dopiero wtedy zobaczycie ze to naprawde dziala bo sama bym w to nie uwierzyla gdybym tego nie sprawdzila:)) Pozdrawiam:)

niezweryfikowana
Posty: 348
Ostrzeżenia: 2/5

tailorshop nie zgodzę się z Tobą do końca, żadnej reklamy na ten temat nie słyszałam, tylko szukając dobrej kosmetyczki u siebie w mieście natknęłam się na to, siostra mojego TŻ polecała mi elektrostymulacje i mówiła, że jest rewelacyjna, więc dlatego na tym zahaczyłam me oko. A co do zwykłego dbania, to masuje się prawie codziennie, jestem przy kości z powodu niedoczynności tarczycy i ciężko mi schudnąć, ale i ciężko mi znienawidzieć słodycze, smaruje się różnymi balsamami,mam jędrną skórę, niskie ciśnienie i od lat cellulit, którego domowymi sposobami nie mogę zlikwidować. Wiem, że masaże manualne pomagają, bo dostałam w prezencie rocznicowym jak byłam z mym lubym nad morzem 3 masaże tajskie i strasznie to bolało, ale po tych 3 widziałam rozbity tłuszczyk na udach i pupie. Wiadomo, że tu nie chodzi o jeden zabieg, tylko o serię.....Co do kasy, to właśnie nie wiem iel ma trwać taki zabieg:(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-12 23:11 przez dyydyy2.

Słyszałam o elektrostymulacji też, że daje dobre rezultaty, masaże antycelulitisowe także są genialne. Chodziłam na vacu, to jest spacer na bieżni pod ciśnieniem, dawało rezultaty, wycisk, ale jak zawiesiłam na dwa tygodnie karnet, to celulitis wrócił mi z ogromną siłą, więc to tak średnio polecam, słyszałam, że program wypłukiwania tłuszczu jest fajną sprawą na pomarańczową skórkę.

byłam kiedyś na wykładzie otwartym znanego lekarza który badał cellulit od iluś tam lat i powiedział jednoznacznie ze nie da sie go zlikwidowac zadnym specyfikiem: mozna zminimnalizowac masazami, zdrowym odzywianiem itp itd

masaże co 2 dni antycelulitowe trwające 60 min, zero słodyczy i smażonych potraw, tłustych potraw i 4 razy w tygodniu aerobik - w 3-4 miesiące można się pozbyć celulitu, można wspomóc się kremami na cellulit (dobry jest firmy eveline za 15 zł)
pozdrawiam

Też słyszałam, że celulitu nie da się do końca zwalczyć, ale można go abrdzo zminimalizować i jeśli nie będziemy dbać o uzyskane efekty, to on wróci, pewnie tak jak było po tym moim chodzeniu an tej próżniowej masyznie. A ciekawa jestem sama, cyz któraś mniej inwazyjne zabiegi stosowała, to żelazko w necie wydaje się obiecujące. Słyszałam o bańkach chińskich, które zasysają skórę tak jak w tym zabiegu, więc może i to by wystarczyło? a przynajmniej coś pomogło, ale przyznam się, że kiedyś próbowałam i baaardzo dla mnie to jest mało wygodne oraz pracochłonne.

Cytat
storczykos
masaże co 2 dni antycelulitowe trwające 60 min, zero słodyczy i smażonych potraw, tłustych potraw i 4 razy w tygodniu aerobik - w 3-4 miesiące można się pozbyć celulitu, można wspomóc się kremami na cellulit (dobry jest firmy eveline za 15 zł)
pozdrawiam
Jak tak czytam 3 miesiące, to załamuję się kompletnie, że to tyle może trwać, ale chyba sporo udało Ci się schudnąć?W sumie moją bolączką są słodycze, czekolada szzególnie i pizza, tak jadam zdrowo, mało tłusto, nie słodzę, raczej duszę, mało jem mięsa, lubię ryby, warzywa, owoce, ale te nieszczęsne słodycze. No i w sumie na aerobik nie lubię chodzić, wolę zumbę i siłownię, w domu chodzę (zaczłam) na stepperku, a mam tryb dnia "biegający", więc siedzieć na dupce nie siedzę.A jednak jestem pączkiem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-12 23:27 przez pannazmokraglowa.

moze masaz banka chibnska, podobno swietne efekty:)

Cytat
truskaweczka8787
moze masaz banka chibnska, podobno swietne efekty:)
Też to przemyślałam, ale jak pisałam wyżej, skomplikowana sprawa z nimi;) Wiem , że są też masażery, ale strasznie drogie, niestety! A jakieś wspomagacze? Ja słyszałam, że żurawina działą dobroczynnie na celullit, pewnie z powodu właściwości moczopędnych, więc pomaga usówać toksyny z organizmu.

Nie ma w co wierzyć, jak masz skłonność do cellulitu to będziesz go miała całe życie i żadne zabiegi nie pomogą. Efekt możesz mieć na bardzo krótko, ale to milej chyba jest na masaż pójść niż na jakieś zabiegi...
Nawet odsysanie nie pomoże, bardzo chude dziewczyny mogą miec cellulit, a bardzo grube nie i tak już jest.

dyydyy2 mnie się udało znienawidzić słodycze;) teraz zjem jedno ciastko na tydzień-dwa i więcej nie ruszam. Batoników i czekolady nie jem w ogóle:) A jeśli chcesz wiedzieć jak to zrobiłam, to powiem Ci- w bardzo prosty sposób. Na tydzień w ogóle wyeliminowałam cukier z diety- nie słodziłam herbaty i zero słodyczy. Tydzień to nie całe życie. A po tym tygodniu, próbując słodkiej herbaty- przestała mi smakować. Organizm powoli odzwyczajał się od cukru. Teraz nie słodzę herbaty od laaaat, kawy też nie- wyczuję nawet ziarnko cukru i nie wypiję, bo są dla mnie okropne. Naturalną konekwencją jest brak potrzeby jedzenia słodkiego, bo nie mam spadków cukru:) proste a jakie skuteczne! ;)



Aaa, jeśli ktoś ma na sprzedaż bądź wymianę bańki chińskie, to chętnie kupię!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-12 23:40 przez Zuosnica.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szczoteczka elektryczna Oral B