Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

29 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:21:42

laserowe usuwanie działa na stare (blade) rozstępy? Ile kosztuje?

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:22:27

Cytat
trendona
Nie dziewczyny źle myślicie laser działa ale goi sie około miesiaca te rany po laserze i 1 sesja nie pomorze trzeba z 3-4 to koszt ok 4000 tys złotych a wiecie ze jak tak zrobie to marzec kwiecień maj czerwiec b ede miała z głowy i lipiec skóra będzie się łuszczyc itp. nie ma szans się pokazac w mini na te wakacje z gołymi nogami

mag23 to sie troszku widzę nie znasz na rozstępach bo czerwone rozstępy usuniesz a zagojonych białych będziesz miała taki jak ja teraz problem

zaczerpnij lektury, czerwone moze i usuniesz byle czym, ten preparat jest przeznaczony glownie na zagojone juz rozstepy
ale ja sie klocic nie bede, bo po dwoch opakowaniach nie mam juz nawet wspomnien o moich starych rozstepach (bialych o dziwo!) lol

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:24:01

Ja stosuję gruboziarniste mocne peelingi 2 razy w tygodniu. Skóra jest po nich lepiej wygładzona. Po czymś takim zafunduj sobie masaż jakimś dobrym preparatem nawilżającym np. balsamem Dove albo jakimś lepszym produktem jak Vichy. Skóra wygląda o wiele lepiej i można tym trochę spłycić te rozstępy. Niestety nie zginą :/

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:24:02

Jeżeli masz czerwone to chyba dość świeże.

ja mam bardziej takie:


mag23

naprawdę ten specyfik działa???



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 10:25 przez j_ulka.

zweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:25:15

na dzień kobiet 16 st a za oknem aktualnie śnieg . Naaaaa pewno ;]

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:26:23

mi lekarz kazal stosowac na miejsca zmienione, tzm mikrodremabrazję , złuszczanie naskorka codzien po kompieli, bo to pobudza ukrwienie skory ktora szybciej sie regeneruje...
a pozatym kazal mi kupic krem z alg morskich, z wloch w sklepie ziolowym okolo60zl ale nie pamietam juz nazwy..;/
i dodatkowo kremy nawilzające powiem wam ze widac reultaty..!
a jestem juz po 2 porodach i schudlam po kazdym porodzie ponad15kg! i rozstepy mialam na tyłku, piersiach, brzuchu, nogach nawet na rekach!;/

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:27:29

Cytat
j_ulka
Jeżeli masz czerwone to chyba dość świeże.

ja mam bardziej takie:
[attachment 679585 rozstepy1.jpg]

mag23

naprawdę ten specyfik działa???

ja stosowalam na zagojone juz i dziala, wiadomo, ze nie usunie ich calkiem, ale na plus jest to, ze dzialanie jest trwale, a nie jak w przypadku wiekszosci kosmetykow modelujacych, ktore dzialaja tylko podczas kuracji, a potem wszystko wraca
bardzo splyca i zweza, robia sie w kolorze skory

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:29:07

Laser to bardzo drogie rozwiązanie. Sama ma po ciąży i duużo sie tym interesowałąm.
Istnieje coś takiego jak mikrodermabrazja ale usunie rozstępy świeże, te białe stare rozstępy spłyci i poprawi wygląd skóry dermabrazja. Istnieje także peeeling chemiczny np kwasem glikolowym. Nie jeden zabieg ale conajmniej 4 !
Domowymi sposobamy do spłycania i poprawiania wyglądu skóry jest oliwa z oliwek lub inny dobry olej np lniany czy słonecznikowy. Przyda się także KUJAWSKI. Podgrzewamy do ciepła NIE GORĄCA i wcieramy na 20min przed kąpielą. W kapieli używamy peelingów oraz nawilżających żeli np z olejkami DOVE.
Po kąpieli i rano wcieramy w skóre olejek taki dla dzieci. Możemy go używam na zmianę z masłem kakaowym.
W walce z rozstepami najważniejsza jest SYSTEMATYCZNOŚĆ i CIERPLIWOŚĆ ORAZ CODZIENNE NAWILŻANIE i złuszczanie naskórka !

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:29:42

mag23

no ja mam właśnie takie białe (zrobiły mi się już na początku liceum :((( teraz mam 27 lat i w sumie żyje z nimi, próbowałam specyfiku z Erisa Pharamceris ale nie pomogło :(
spróbuje Twojego specyfiku :)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:30:24

Gdy znajde dobrze płatną prace,to zaoszczedze na lasery :):) jeszce tylko 3 lata :)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:31:27

Cytat
Tala8989
laserowe usuwanie działa na stare (blade) rozstępy? Ile kosztuje?


zależny jaka powierzchnia

zweryfikowana
Posty: 2.820
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:32:10

tez mam, na udach z przodu i na posladkach troche z boku :/ nie wiem nawet skad mi sie to paskudztwo wzielo, bo nigdy nie bylam gruba ani nie schudlam jakos tragicznie, zawsze bylam taka sama !no ale mam... stosowalam serum z perfecty ale szczerze to nic to nie dalo wiec dalam sobie spokoj i zyje z nimi w zgodzie:C

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:32:42

Cytat
j_ulka
mag23

no ja mam właśnie takie białe (zrobiły mi się już na początku liceum :((( teraz mam 27 lat i w sumie żyje z nimi, próbowałam specyfiku z Erisa Pharamceris ale nie pomogło :(
spróbuje Twojego specyfiku :)

polecam szczerze, bo nic mi tez nie pomagalo
a jeszcze moja rada to zainwestowac w dobra oliwe z olwiek i stosowac zamiast balsamu czy kremu, taka bomba z witamina E baaaardzo poprawia stan skory zarowno na ciele jak i na twarzy (wszystko jedno czy sucha czy tlusta)
albo peeling z miodu, cukru i oliwy - boski, nie trzeba stosowac juz zadnych nawilzaczy :)

Rozstępy stare jak usunąć?

28 lut 2012 - 10:33:56

Cytat
mag23
lierac phytolastil solute - bardzo splyca i uniewidocznia rozstepy, trzeba stosowac dwa razy dziennie
kosztuje okolo 70-80zl za 75ml w zaleznosci od apteki
nic lepszego nie znalazlam do tej pory
ale dziala tylko na wygojone rozstepy, na czerwone nic nie pomoze

Lece do apteki po ten specyfik :d

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fenomenalne ćwiczenia