Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

W tym wątku rozmawiamy o Piercingu u uchu.





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-13 11:20 przez Sacrum.

ło matko, ale zainteresowanie tym wątkiem! :D

a tunel też się wlicza ? Na zdjęciu mam 5 mm a teraz w rzeczywistości mam 1cm. Wiem że większości się nie podobają tunele. ale każdy ma swój gust.



a ja chcę zapytać ile kosztuje zrobienie kolczyka w chrząstce?

ja za kolczyk w chrzastce zaplacilam 15 zl

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

monyku
zależy jakie przekłucie od 50 do 120 zł (ceny wrocławskie)


uzytkowniczka21
15 zł to raczej nie w profesjonalnym salonie.
Sam kolczyk dobrej jakości tyle kosztuje, a gdzie koszt igieł i cała reszta...

Kolczyki u pan to standard ale u facetow juz mi sie nie podobaja

Ja chciałabym zrobić sb tunel do 5 mm, na razie mam 3 ; )

Ja, niestety, poszłam przekłuć chrząstkę do kosmetyczki (mój ogromny błąd). Zrobiła to pistoletem, ucho ponad rok mi się nie zagoiło. Napuchło, tak, że było z 4 razy grubsze od ucha bez kolczyka, zaczęła mi lecieć krew z ropą, a z kolczykiem musiałam się siłować, bo nie chciał wyjść. Po przekłuciu kazała kolczykiem kręcić i smarować tribioticiem. Tyle się wycierpiałam, ale no nic! Poszłam drugi raz, do tej samej, bo dalejw temacie byłam głupia. I drugi raz to samo prawie... Dopiero duzo póxniej dowiedziałam się, ze tego nie robi się pistoletem. Ale nauczona przygodą- więcej tam nie pójde na przekłucia, bo to moja głupotka.
A tak mi się podobają... serce

Dlatego właśnie takich rzeczy nie należy robić u kosmetyczek :)

Przebicie pistoletem to taka siła, że rozrywa tkankę, co potem wpływa bardzo niekorzystnie na gojenie, skutki tego mogą być bardzo nieprzyjemne.
Tobie do tego zaleciła tribiotic, co znów świadczy o jej braku wiedzy na ten temat.

corkachaosu mam nadzieję, że to, co napisałaś będzie przestrogą dla innych dziewczyn, które myślały o wykonaniu przekłucia w takim miejscu.

cóż ja też padłam ofiarą niedoinformowanej kosmetyczki. było to 5 lat temu i również miałam duże problemy z uchem. od tamtego czasu robię sobie sama kolczyki ;)

Ja sama zrobiłam sobie w uchu 6 dziurek w tym chrząstka , sama również zrobiłam sobie w wardze pod ustami i żyję :D koleżance przekuwałam nos. Szkoda kasy :D zapraszam do mnie dziewczyny hehe.

Milensza
ręce opadają.... :|

Może jednak dziewczyny nie będą na tyle niemądre, aby oszczędzać na swoim własnym zdrowiu...

Wszystko jest robione sterylnie i czysto. Do dziś żyję, nic mi nie jest , kolczyki bardzo szybko mi się wygoiły i nie gnoiły. Zrobiłam kolczyk w pępku u kosmetyczki i po miesiącu odpadł mi ze skórą, 100 zł poszło się ... Kolczyk w języku też zrobiłam u kosmetyczki i jestem zadowolona , poszło trochę kasy ale to był prezent. Szybko mi się zagoił,opuchlizna szybko zeszła, bez problemów. Mi osobiście szkoda iść dać kosmetyczce kupę kasy za 1 dziurkę kiedy mogę to zrobić sama. :D



Sacrum
Ja przecież sobie tylko żartuję :D Nikogo nie namawiam do złego :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-08 19:03 przez Milensza.

Milensza a co rozumiesz przez pojęcie "wszystko jest robione sterylnie" ??
I nie ma czegoś takiego (no może poza językiem), że kolczyki szybko Ci się wygoiły. Warga goi się około 3 miesięcy a chrząstki teoretycznie 3 miesiące, no chyba, że to jest dla Ciebie "szybko"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

IDEALNE CIAŁO - dyskusja