Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Sklep internetowy

42 minut temu

Biznes

45 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

W tym wątku rozmawiamy o Piercingu u uchu.





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-13 11:20 przez Sacrum.

ło matko, ale zainteresowanie tym wątkiem! :D

a tunel też się wlicza ? Na zdjęciu mam 5 mm a teraz w rzeczywistości mam 1cm. Wiem że większości się nie podobają tunele. ale każdy ma swój gust.



a ja chcę zapytać ile kosztuje zrobienie kolczyka w chrząstce?

ja za kolczyk w chrzastce zaplacilam 15 zl

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

monyku
zależy jakie przekłucie od 50 do 120 zł (ceny wrocławskie)


uzytkowniczka21
15 zł to raczej nie w profesjonalnym salonie.
Sam kolczyk dobrej jakości tyle kosztuje, a gdzie koszt igieł i cała reszta...

Kolczyki u pan to standard ale u facetow juz mi sie nie podobaja

Ja chciałabym zrobić sb tunel do 5 mm, na razie mam 3 ; )

Ja, niestety, poszłam przekłuć chrząstkę do kosmetyczki (mój ogromny błąd). Zrobiła to pistoletem, ucho ponad rok mi się nie zagoiło. Napuchło, tak, że było z 4 razy grubsze od ucha bez kolczyka, zaczęła mi lecieć krew z ropą, a z kolczykiem musiałam się siłować, bo nie chciał wyjść. Po przekłuciu kazała kolczykiem kręcić i smarować tribioticiem. Tyle się wycierpiałam, ale no nic! Poszłam drugi raz, do tej samej, bo dalejw temacie byłam głupia. I drugi raz to samo prawie... Dopiero duzo póxniej dowiedziałam się, ze tego nie robi się pistoletem. Ale nauczona przygodą- więcej tam nie pójde na przekłucia, bo to moja głupotka.
A tak mi się podobają... serce

Dlatego właśnie takich rzeczy nie należy robić u kosmetyczek :)

Przebicie pistoletem to taka siła, że rozrywa tkankę, co potem wpływa bardzo niekorzystnie na gojenie, skutki tego mogą być bardzo nieprzyjemne.
Tobie do tego zaleciła tribiotic, co znów świadczy o jej braku wiedzy na ten temat.

corkachaosu mam nadzieję, że to, co napisałaś będzie przestrogą dla innych dziewczyn, które myślały o wykonaniu przekłucia w takim miejscu.

cóż ja też padłam ofiarą niedoinformowanej kosmetyczki. było to 5 lat temu i również miałam duże problemy z uchem. od tamtego czasu robię sobie sama kolczyki ;)

Ja sama zrobiłam sobie w uchu 6 dziurek w tym chrząstka , sama również zrobiłam sobie w wardze pod ustami i żyję :D koleżance przekuwałam nos. Szkoda kasy :D zapraszam do mnie dziewczyny hehe.

Milensza
ręce opadają.... :|

Może jednak dziewczyny nie będą na tyle niemądre, aby oszczędzać na swoim własnym zdrowiu...

Wszystko jest robione sterylnie i czysto. Do dziś żyję, nic mi nie jest , kolczyki bardzo szybko mi się wygoiły i nie gnoiły. Zrobiłam kolczyk w pępku u kosmetyczki i po miesiącu odpadł mi ze skórą, 100 zł poszło się ... Kolczyk w języku też zrobiłam u kosmetyczki i jestem zadowolona , poszło trochę kasy ale to był prezent. Szybko mi się zagoił,opuchlizna szybko zeszła, bez problemów. Mi osobiście szkoda iść dać kosmetyczce kupę kasy za 1 dziurkę kiedy mogę to zrobić sama. :D



Sacrum
Ja przecież sobie tylko żartuję :D Nikogo nie namawiam do złego :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-08 19:03 przez Milensza.

Milensza a co rozumiesz przez pojęcie "wszystko jest robione sterylnie" ??
I nie ma czegoś takiego (no może poza językiem), że kolczyki szybko Ci się wygoiły. Warga goi się około 3 miesięcy a chrząstki teoretycznie 3 miesiące, no chyba, że to jest dla Ciebie "szybko"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

IDEALNE CIAŁO - dyskusja