Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

W tym wątku rozmawiamy o Piercingu w okolicach twarzy > nos, wargi, język, brew





Zmieniany 10 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-13 11:59 przez Sacrum.

dziewczyny przez wakacje wyciaglam sobie kolzyka z nosa...nie wem jak sie stalo ale mam slad... tak jak by mi kolcyk zafarbowal skore...co mam zrobic eby sie tego pozbyc??:(((

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Najprawdopodobniej miałaś kolczyk z beznadziejnego materiału.
Prawdopodobnie stal chirurgiczna, która zareagowała właśnie w taki sposób.
Jedyny sprawdzony sposób jaki znam, to spirytus na patyczek, naciągnąć skórę i potrzeć.

A przemyłas juz skórę? I nadal nie schodzi?

Tak jak pisala kolezanka wyzej - czesto zostają takie slady po kolczykach z badziewnego materiału, z tym ze ja mam tak przy dziurkach w uchu, ale wystarczy woda i mydełko i nie ma śladu :)

po kolczyku w nosie przeważnie zostaje taki ciemny ślad i przeważnie nie jest to zależne od kolczyka z jakiej jest stali. Ja miałam taki sam ślad zszedł mi dopiero jak zarosła się dziurka .

płukanie języka sodą oczyszczoną?!
no chyba nie bardzo.
Dentoseptem jeśli już

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

magicznadziewoszka
A ja już Ci piszę dlaczego nie Dentoseptem, ładnie tłumaczy to MorbidSoul czyli nasz spec od piercingu:
Dentosept ma w swoim składzie arnikę, która może uczulać i powodować opuchliznę.

magicznadziewoszka

soda zmniejsza opuchlizne dodatkowo dziala regeneracyjnie na kanal, kora debu jeszcze lepiej sciaga opuchlizne

kokosek0011 do kogo to pytanie kierujesz i o jaki kolczyk pytasz bo to watek zbiorczy kilku przekluc ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 09:48 przez MorbidSoul.

Cytat
MorbidSoul
kokosek0011 do kogo to pytanie kierujesz i o jaki kolczyk pytasz bo to watek zbiorczy kilku przekluc ?
Pytanie było do Asica123 ;)
Chodzi o kolczyk w nosie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 16:18 przez kokosek0011.

a powiedzice mi dizewczyny czy w nosie zostaje duzy slad po kolczyku ejsli bede chciala go wyjac za kilka lat??

a ja mam takie pytanie : Czy po kolczyku w języku zostaje dziurka która nie zarośnie ?

mam w nosie już chyba z 10 lat tak jak sobie policzyłam no i mam "snake bite" hehe już bedzie z 6 lat:) ten przy wardze chciałam na około ale kosmetyczka za nisko zrobiła:/ marzy mi się kolczyk w pępku i mam zamiar sobie zrobić na wiosnę jak trochę zrzuce z brzucha choć mój mąz twierdzi że już za stara jestem haha (25 lat):P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PIERCING / kolczyk w uchu [wątek zbiorczy]