Obecnie rozmawiamy o:

Ginekolog Rzeszów

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mi kosmetyczka kazała smarować maścią TRYBIOTYK, to pomaga i jest na świeże rany:)

Mi np się w ogóle nie chciał goić, za pierwszym razem musiałam wyciągnąć, bo długo ropiał, jak miałam drugi raz to na upartego się męczyłam chyba z dwa miesiące niestety, bo bardzo mi się ten kolczyk podobał, za każdym razem oczywiście przemywałam i smarowałam trybiotykiem. A dzisiaj mam okropną bliznę po ciąży :P

Ja miałam brzych przekłuwany dwa razy - raz kosmetyczka, która źle wszystko zrobiła począwszy od tego że krzywo przekuła dziórke, za płytko, bolało ok tygodnia, nie mogłam sie schylic, ani spac w nocy. Po jakimś miesiącu kolczyk sam odpadł. Drugi raz brzuch przebiłam sobie sama - żadnego bólu, zero ropienia, do tej pory go mam i jestem bardzo zadowolona :) To już bedzie trzeci rok ;)

Mnie nie bolał, ale wystąpiła migracja i musiałam wyjąć :( i to dwa razy :( Teraz została mi blizna i jedynym spodobem jej zakrycia jest ponowne przekłucie, którego de facto nie mogę zrobić :(

przeczytajcie sobie początek tego tematu to zrozumiecie czym należy pielęgnować a czym nie, ile to się może goić .....

Cytat
Ancutka
Mi kosmetyczka kazała smarować maścią TRYBIOTYK, to pomaga i jest na świeże rany:)

Wiedza kosmetyczek w tej dziedzinie woła o pomstę do nieba, a Wy tak bezmyślnie im ufacie... :|


Nie wiem, który raz na tym forum pisane jest, że TRIBIOTIC nie, nie ma świeże przekłucie, po co? To antybiotyk, którego nie trzeba stosować, gdy nie ma takiej potrzeby, nic się nie paprze, nie wydziela się ropa, nie stosuje się tego leku. Trubiotic to tłusta maść, która zapycha kanał, nie pozwala oddychać, co wydłuża i utrudnia gojenie.

Sól fizjologiczna, tylko, aby wyczyścić z ewentualnych "zaschlinek". To jałowy płyn więc tylko do tego się nadaje.

To przemywania OCTENI SEPT i wystarczy.
Jeżeli ktoś ma wątpliwości wystarczy poczytać ulotkę

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Bardzo chciałabym mieć kolczyk w pępku i w nosie tylko brak mi odwagi

muszę zakryć małą blizne na dole pępka której bardzo nie lubie , nie wiem już jakim sposobem chyba jedyny
jaki przychodzi namyśl to kolczyk z wisiorkiem choć wole zwykłe ale... , ujdzie ?


to jakas masakra...

może być ale chyba już nikt nie zwraca uwagi na to kto jaki ma kolczyk w pępku bo to jest oklepane już i dla większości podejrzewam że bez różnicy :)

Lepsza blizna niż tandetny kolczyk

z chęcią bym go wyjeła ale po ciązy pępek lepiej wygląda z niż bez:)

Swoją droga jak Ci blizna przeszkadza to może pomyśl o jakiś sposobach usuwania blizn (w gabinetach kosmetycznych np)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-08 10:45 przez justangel.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"złe" kosmetyki