Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

3 minuty temu

sprawdzony stomatolog

7 minut temu

sklep detailingowy

31 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mi tez sie podoba kolczyk w pępku, jakbym miała ładniejszy brzuszek to sama bym sobie zrobiła ;)

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny, kolczyk nie przeszkadza, bardzo dużo moich koleżanek ma kolczyk w pępku i nosiło ciąże bez problemu, w niczym nie przeszkadzał, lekarz też nie miał zastrzeżeń.

Ja mam w jezyku i pepku i w niczym nie przeszkadza.

Ja ostatnio swojej sis robilam. Zadowolona byla.
hmm.. Może i ja się skuszę :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-23 19:45 przez Amantess.

masz ladny pępek myśle ze tak

staw zdjecie jaki masz kolczyk



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-07 13:03 przez dominik2012.

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Mnie to jakoś nie kręci.

na all widzialam kiedys

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

A myslicie że lepiej kolczyk w pępku czy w nosie? Co bedzie fajniej wyglądać?

Ja mam kolczyk w pępku i jestem mega zadowolona :) Osobiście robiłam w studiu piercingu i tatuażu. Na początku ciągle mi się zawadzał i go czułam, teraz już w ogóle go nie czuję.

ja na czas ciąży wyjęłam, tzn na początku nosiłam i mowiłam, ze całą ciążę będę nosić :D jednak jakoś koło 20 może 23 tygodnia strasznie sine mi się wokół kolczyka robiło, więc wyjęłam, ale srednio co kilka dni wkłądałam na chwilę- tak ze strachu, czy nie zarośnie dziurka ;) potem pępek wylazł mi strasznie na zewnątrz, ale po porodzie, jak tylko pępek się schował włożyłam i nosze do dziś :)
Majuś13, ja mam kolczyk w pępku i nosie, w nosie każdy widzi na codzień w pępku tylko latem, albo na basenie :)

Hej dziewczyny, moim zdaniem kolczyk w pępku nie jest dla każdej. Mam kilka wąpliwości jeśli: dziewczyna ma grubszy brzuszek, jest w ciąży, ma nieładny pępek bądź brzydką biżuterię. Nie lubię tzw. wisiorków na pępku. Akceptuję jedynie mały skromny kolczyk bądź kuleczkę, ale faktycznie musi pasować. Pozdrawiam ciepło

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Cytat
Katreen_Zet
Hej dziewczyny, moim zdaniem kolczyk w pępku nie jest dla każdej.

Jestem dokładnie tego samego zdania. Niestety dla mnie absolutnie się nie nadaje - po prostu mi nie pasuje, nad czym bardzo ubolewam.

Cytat
mondasz78
Cytat
Katreen_Zet
Hej dziewczyny, moim zdaniem kolczyk w pępku nie jest dla każdej.

Jestem dokładnie tego samego zdania. Niestety dla mnie absolutnie się nie nadaje - po prostu mi nie pasuje, nad czym bardzo ubolewam.
To prawda. Zresztą podobnie jak kolczyk w nosie czy brwi.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Mnie się nie podoba kolczyk w pępku, nigdy bym go sobie nie zrobiła

zweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

pewnie masz ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatuaż- boli?