Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 15:06:34

hmm no ok, ale jesli miseczka b jest na mnie za duza to po co mam brac jeszcze wieksza c albo d? chyba rzeczywiscie musze pojsc do jakiegos doradcy;p

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 15:13:32

Cytat
kashvi
hmm no ok, ale jesli miseczka b jest na mnie za duza to po co mam brac jeszcze wieksza c albo d? chyba rzeczywiscie musze pojsc do jakiegos doradcy;p
Może źle się zmierzyłaś :)? Pod- na wydechu- na- na wdechu :) Obwód pod musi być ciaśniejszy niż Twój faktyczny obwód, a biust z misek nie moze się ani wylewać, ani tworzyć czteropak. A może problem tki w tym, że nie potrafisz umieścić całej piersi w misce? Wygarnij z pod pach, pochyl się, chwyć za obwód pod i poruszaj w lewo i w prawo żeby cała pierś weszła, potem wsadź rękę od góry w stanik i pociągnij pierś, zrób tak z drugą piersią, chodzi o to BY CAŁA się znalazła w misce :)

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 15:14:38

najlepsze ćwiczenia na poprawę jędrności piersi są koliste ruchy na około piersi przy kapieli,najlepiej posmarować się oliwką lubpłynem do kapieli żeby był poślizg,aby skóra się nie otarła ,tak ok.100 razy na każdą pierś i tak codziennie przy kąpieli,a także dłonie złżyć jak do modlitwy na wysokości piersi i ściskac je o siebie kilkanascie razy,pompki i takie jakby "pompki" o ściane .oczywiscie musi być to regularnie robione,wtedy widok bedzie zdumiewający-mówie to z własnego doświadczenia:)

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 15:15:26

A co powiesz na wiagrę. Może są damskie.?
Dawno nie kupowałem.:)

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 15:25:04

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
kashvi
hmm no ok, ale jesli miseczka b jest na mnie za duza to po co mam brac jeszcze wieksza c albo d? chyba rzeczywiscie musze pojsc do jakiegos doradcy;p
Może źle się zmierzyłaś :)? Pod- na wydechu- na- na wdechu :) Obwód pod musi być ciaśniejszy niż Twój faktyczny obwód, a biust z misek nie moze się ani wylewać, ani tworzyć czteropak. A może problem tki w tym, że nie potrafisz umieścić całej piersi w misce? Wygarnij z pod pach, pochyl się, chwyć za obwód pod i poruszaj w lewo i w prawo żeby cała pierś weszła, potem wsadź rękę od góry w stanik i pociągnij pierś, zrób tak z drugą piersią, chodzi o to BY CAŁA się znalazła w misce :)

wszystko robilam tak jak piszesz;) nic mi sie nie wylewa;) az takie duze nie są, a wrecz przeciwnie;p mierzylam sie tak jak trzeba, zgodnie z instrukcjami, umiejętnosc czytania ze zrozumieniem zostala mi jeszcze z podstawowki;);p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 15:25 przez kashvi.

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 15:39:49

Cytat
kashvi
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
kashvi
no dobra zmierzylam, wyszlo 70b, chodzilo mi o to ze 70 a jest za male ;) ale mimo to mierząc w sklepach miseczkę a, jest ona za mala zdecydowanie, a b z kolei troche odstaje:/ ;))



Cytat
Napisz wymiary (pod biustem na wydechu, w biuście na wdechu). Nie wierzę, że Twój rozmiar to 75B.

a czego mialabym nie miec 75b;)? przeciez to jesden z popularniejszych rozmiarow w pl;)
A myślisz, że dlaczego jest najpopularniejszy C: ?

Nie podawaj nam rozmiaru tylko obwody w cm. Zmierz się.



toż przecież piszę, ze sie zmierzylam i wyszlo 70b z tego kalkulatora powyzej ;o

73 i 85 jesli cos Ci to da;)

ja mam 73 i 86 i noszę 65d, ale ja już na szczęście przeszłam stanikowe uświadomienie. Wcześniej tez nosiłam to nieszczęsne 75b i aż mi zal moich piersi na samo wspomnienie tych czasów. Naprawdę warto zainwestować w droższy, ale dobrze dopasowany stanik.

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 16:08:07

Cytat
kashvi
hmm no ok, ale jesli miseczka b jest na mnie za duza to po co mam brac jeszcze wieksza c albo d? chyba rzeczywiscie musze pojsc do jakiegos doradcy;p

Miseczka 70C i 65D jest mniej więcej tej samej "pojemności" co 75B (70B jest o 75B mniejsza), ale ma trochę inny kształt, dzięki czemu lepiej zbiera biust. A dopasowany obwód dobrze podtrzymuje (za luźny może wręcz biustowi szkodzić, bo taki stanik przesuwa się na ciele i działa na piersi jak wałek na ciasto, niscząc je).

Poza tym za luźnego stanika ze złą miską nie da się poprawnie założyć (poprawnie, czyli wygarniając do niego biust spod pach), bo piersi zwyczajnie z niego uciekają. Wrażenie za dużej miski może więc być bardzo pozorne.

O miseczkach poczytaj tu:
http://stanikomania.blox.pl/2010/01/Ta-slynna-miseczka-D.html

http://maheda.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=152%3Aczy-miseczka-d-jest-bardzo-dua&catid=35%3Aartykuy&Itemid=71&lang=pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 16:10 przez takaona.

biust w lepszej kondycji ;)

17 lut 2012 - 17:19:41

czesc :)
mam problem.. kiedys tu pilalam ale na innym temacie..
co jakis czas chudne i tyje :P wiec moj 'biust' zapewne tez :P dzis się mierzylam i mam: 76/90 co daje 70D wg kalkulatora, tyle ze to chyba cos nie tak jest :P bo mam stanik 75b (niedawno kupiony) i lezy b. dobrze, mam tez kilka 70c, ktore złe nie są, ale jak siedze albo sie pochylam to wyglada jakby byl za duzy... wiec to jakas przesada zebym nosila 70d :D
dodam, że nie noszę stanikow z push'upem (sa niewygodne dla mnie)

a teraz prosze o pomoc, co mam zrobic.. :( nosic 75b i takie nabywać czy 70d kupic i go 'dopychac skarpetkami' :D czy po prostu poszukac zupelnie innego rozmiaru (tylko wtedy na podstawie czego szukac?) ?????

biust w lepszej kondycji ;)

18 lut 2012 - 02:27:01

Cytat
madzia88s
czesc :)
mam problem.. kiedys tu pilalam ale na innym temacie..
co jakis czas chudne i tyje :P wiec moj 'biust' zapewne tez :P dzis się mierzylam i mam: 76/90 co daje 70D wg kalkulatora, tyle ze to chyba cos nie tak jest :P bo mam stanik 75b (niedawno kupiony) i lezy b. dobrze, mam tez kilka 70c, ktore złe nie są, ale jak siedze albo sie pochylam to wyglada jakby byl za duzy... wiec to jakas przesada zebym nosila 70d :D
dodam, że nie noszę stanikow z push'upem (sa niewygodne dla mnie)

a teraz prosze o pomoc, co mam zrobic.. :( nosic 75b i takie nabywać czy 70d kupic i go 'dopychac skarpetkami' :D czy po prostu poszukac zupelnie innego rozmiaru (tylko wtedy na podstawie czego szukac?) ?????

Po pierwsze tabelki są zawsze wskazówką, a nie wyrocznią :)

Rozmiar stanika zależy nie tylko od wymiarów, ale od stanu i kształtu piersi, od szerokości pleców, od modelu danego biustonosza etc. Ja mam w swojej szufladzie staniki w 4 różnych rozmiarach i wszystkie pasują ;)

Po drugie: stanik ma dobrze leżeć kiedy stoisz w naturalnej pozycji (bez garbienia się, ale też bez przesadnego „przeprostu” pleców). W dobrze dobranych miseczkach tak właśnie jest: jak stoimy prosto to wszystko elegancko przylega, jak się pochylimy czy zgarbimy krawędzie lekko odstają, to normalne 

Po trzecie: sprawdź, czy na 100% te staniki, które nosisz obecnie są idealnie dopasowane:

http://besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnikowo.html

http://www.agael.thinkbay.net/malapiersiowka.jpg



Przypominam o prawidłowym zakładaniu biustonosza, o regulacji ramiączek :

http://smallcup.blox.pl/2010/02/Merytoryki-ciag-dalszy-zakladamy-biustonosz.html






Jeśli wszystko leży jak brafitting przykazał to nie ma potrzeby żadnych zmian :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-18 02:28 przez takaona.

biust w lepszej kondycji ;)

04 mar 2012 - 17:56:04

dziekuje za rade :)
wybrlam sie do sklepow na przymiarki i wiem juz ze 70 ma byc ;) bo w nim mi najwygodniej jest, ale B jest za male, a w C troche odstaje jakby za duze bylo... mierzylam tez 70D ale tylko zeby zobaczyc jak to wyglada, bo jest na mnie przeogromny :P
chociaz jeden 65 (niepamietam literki juz) nie byl za ciasny.. chyba powinnam sie wybrac do sklepu z profesjonalnym brafittingiem XD zeby rozwiac watpliwosci i moc cieszyc sie dobrze dobranym stanikiem ;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-04 18:03 przez madzia88s.

biust w lepszej kondycji ;)

05 mar 2012 - 09:44:22

Cytat
ma-st
Jeśli 75b za duże a 70b za małe to spróbuj 70C :):)
A ćwiczeniami chyba piersi się nie da poprawić.
Nie jestem specjalistką ale piersi mają chyba mało wspólnego z mięśniami :):)
Mam podobny problem. Jak biorę tabletki mam pełniejszy biust a jak je odstawiam to muszę nosić mniejsze staniki :(

uwiez mi da sie ;) poprzez masaz piersi //stosowalam

masaz piersi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PIERCING / kolczyk w pępku [wątek zbiorczy]