Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

No jasne , że codziennie .:) Nie wyobrażam sobie położyć się po ciężkim dniu prosto do łóżka . . No i nie wiem jak komuś może nie chcieć się chociaż na pare minut wleźć pod prysznic ..

Codziennie i codziennie myję włosy, czasami biorę prysznic 2-3 razy :) jestem uczulona na smród bleeeeeeeh

... CODZIENNIE! dzisiaj akurat dwa razy. rano i przed chwila, ale to z nudow. ZDARZA mi sie nie wykapac co jakis czas. nie wiem, wracam po imprezie o 3 rano i po prostu wkladam pizame, zmywam makijaz (zawsze!! nie wazne w jakim jestem stanie!) i ide spac. od razu wtedy kapie sie po wstaniu. zazwyczaj jednak jesli ide na impreze to domyslam sie, ze po niej nie bede miala checi ani sil na kapiel, wiec kapie sie przed wyjsciem z domu. jak mam miesiaczke podmywam sie w ciagu dnia pare razy. nie wyobrazam sobie nie wykapac sie przez np 2 dni pod rzad!

dlatego nienawidzę komunikacji i jeżdżę tylko autem ;o
kąpiel ? OBOWIĄZKOWO codziennie , nie ma innej możliwości

codziennie. Chyba, ze jestem po imprezie bądź wyjątkowo męczącym dniu, to jak zasne tak zasne, a kąpie się po przebudzeniu;p

dzień w dzień, inaczej się nie położę pod kołdrą ;)

codziennie myję się, ale rozumiem Cię, ja też tłukę się busami, i też się pocę, nie jestem robotem...
zatłoczone busy, smród papierosów od faceta siedzącego w busie, stare babki... To już nie moja wina, że ubrania wsiąkają te zapachy.
Tak samo jak mój ojciec pali- wszystko we mnie wsiąka, ktoś powie, że ja palę, a to nie prawda:/

Latem w upalne dni 2-3 dziennie, teraz zimą 1raz - wieczorem. Wychodzę wcześnie rano do pracy i jest zbyt zimno,żeby wychodzić na dwór prosto spod prysznica, więc tylko szybko się myję" tu i tam" .

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

Codziennie prysznic,w soboty tylko wanna :D
Nie mogłabym zasnąć nie umyta!

U nas w domu to tradycja ,codziennie wieczorem kolejka do łazienki,choć przyznam się że pare razy padłam przed telewizorem i myłam się na szybkiego rano:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

kiedy w autobusie za mną siedział facet, od jego zapaszku rozbilała mnie głowa:/ czułam sie tak jakbym sie czymś struła dopiero jak wyszłam z tego autobusu i zrobiłam kilka głębszych oddechow swiezym powietrzem to mi przeszło
nie chciałabym zeby ktos na moj zapach tak reagował...

w tygodniu????????????? Ty sobie żarty robisz?
ja uzywam antyperspirantów, proszku do włosów jak mi się przetłuszczą...tego na stanie fryzury
nóg nie depiluję, bo mi cieplej, a rajstop nie lubię, bo mi się zahaczają o pięty i drą
na basen i jezioro nie uczęszczam, więc i łonówki powolutku pokrywają mnie miluśnym kocykiem...
paznokcie tylko obcinam, żeby się w butach mieścić, za to pasta do zebów? feeeeeeeeeee
ledwo mi się z brudu język w ustach mieści :D
***
a na powaznie
niby się tak wszyscy myją a rachunki za wodę mają całe rodziny po stówie miesięcznie :D:D:D
to w czym się myją? w deszczu?
a pranie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 22:10 przez orijanna.

Nie zasnę, jeśli się nie wykąpię.
Czasami w sklepie ktoś przechodzi i czuć od niego tak strasznie potem, że uciekam jak najdalej. Nie chcę generalizować, ani nikogo obrażać, ale zazwyczaj są to ludzie w wieku 50+.

z ręka na sercu to codziennie. czasem nawet 2 razy,bo i rano prysznic sie przydaje.... a w upalne dni to nawe i 3 razy hahah
nawet jak wracam z imprezy, i jestem mega zmeczona nie poloże sie spać bez prysznica i zmycia makijażu.!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 22:11 przez oluszkap.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Operacja Plastyczna tak czy nie?