Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

35 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zmartwię Cię (bo musisz dalej szukać śmierdzącego winowajcy), ale codziennie. latem nawet kilka razy dziennie. mam prysznic z hydromasażem, który szczerze kocham. :)

rano i wieczorem - uwielbiam się moczyć w wannie :P

Cytat
evidence00
nie ty jedna, komunikacja miejska to katorga dla każdego kto ma pojęcie o higienie osobistej. ja sama myję się codziennie, w tym włosy, inaczej po prostu nie czuję się komfortowo. a po każdej przejażdżce busem/tramwajem/metrem mam ochotę znowu wskoczyć pod prysznic... ręce myję kilkadziesiąt razy dziennie, to trochę natręctwo :)
moja droga, to żadne natręctwo, tylko NORMALNA SPRAWA....

Cytat
lenulka
to może od siebie tak czujesz a nie od innych.
Haha 1:0 :D

Codziennie, rano i wieczorem, włosy co 2-4dni ;)

Cytat
mzap88
Cytat
evidence00
nie ty jedna, komunikacja miejska to katorga dla każdego kto ma pojęcie o higienie osobistej. ja sama myję się codziennie, w tym włosy, inaczej po prostu nie czuję się komfortowo. a po każdej przejażdżce busem/tramwajem/metrem mam ochotę znowu wskoczyć pod prysznic... ręce myję kilkadziesiąt razy dziennie, to trochę natręctwo :)
moja droga, to żadne natręctwo, tylko NORMALNA SPRAWA....

no skoro kilkadziesiąt to to już podchodzi pod zespół obsesyjno kompulsywny ;pppp

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Evridej ;D. A w lato kilka razy prysznic ;d

Hehe "tak szczerze" to ja biorę prysznic również codziennie rano. Nie wyszłabym bez, bo bez prysznica jest mi zimno i czuje się ... ohydnie ;p
A włoski myję co 2- max 3 dni (staram się "przetrzymywać" bo bardzo mi się przetłuszczają ;/)

niezweryfikowana
Posty: 687
Ostrzeżenia: 3/5

ehh.... no wstyd się przyznać ale w wannie siedzę tylko w Wigilię, a prysznic biorę przed święceniem jajek xD


-_- ;D
nieee noo tak na serio to codziennie ;)) a w lecie to już nawet kilka razy w ciągu dnia, więc to nie ode mnie czujesz ten smród w autobusie ;D


alee czy myślicie dziewczyny, że jak się ktoś nie myje to się przyzna?? bo ja w to wątpię.

Częste mycie skraca życie, skóra się ściera i człowiek umiera XD

A tak serio to codziennie, włosy co dwa dni, chyba, że gdzieś wychodzę to codziennie:) zęby minimum 2 razy dziennie:)

A co do zapachów, to ludzie często zakładają nieprane rzeczy, dla mnie chodzenie tydzień w jednej bluzce jest co najmniej dziwne;/ przecież człowiek się, poci, kurz osiada, ubrania wciągają różne zapachy.

Ja codziennie wieczorem kąpiel w wannie i rano szybki prysznic :) Znam parę osób, które teoretycznie dbają o higienę ciała lecz rzadko piorą ubrania.

Cytat
bordzik
Codziennie ale bardzo mocno się pocę... ;/ Zna ktoś na to sposób?

Polecam przebadać hormony, może to przez to. A z kosmetyków anditral, antyperspirant w kulce z apteki:)

mnie bardziej zastanawia jak wy się kąpiecie codziennie a włosy myjecie co 2 dni na przykład to co czepek na głowę i kąpiel? :)

Cytat
dakota_aa
''z ręką na sercu'' codziennie... i nie wyobrażam sobie inaczej.

Cytat
kolczykiswarovski
mnie bardziej zastanawia jak wy się kąpiecie codziennie a włosy myjecie co 2 dni na przykład to co czepek na głowę i kąpiel? :)

no jak się kąpiesz w wannie to włosów nie moczysz :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wszystko o depilacji - zbiorczy