Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zmartwię Cię (bo musisz dalej szukać śmierdzącego winowajcy), ale codziennie. latem nawet kilka razy dziennie. mam prysznic z hydromasażem, który szczerze kocham. :)

rano i wieczorem - uwielbiam się moczyć w wannie :P

Cytat
evidence00
nie ty jedna, komunikacja miejska to katorga dla każdego kto ma pojęcie o higienie osobistej. ja sama myję się codziennie, w tym włosy, inaczej po prostu nie czuję się komfortowo. a po każdej przejażdżce busem/tramwajem/metrem mam ochotę znowu wskoczyć pod prysznic... ręce myję kilkadziesiąt razy dziennie, to trochę natręctwo :)
moja droga, to żadne natręctwo, tylko NORMALNA SPRAWA....

Cytat
lenulka
to może od siebie tak czujesz a nie od innych.
Haha 1:0 :D

Codziennie, rano i wieczorem, włosy co 2-4dni ;)

Cytat
mzap88
Cytat
evidence00
nie ty jedna, komunikacja miejska to katorga dla każdego kto ma pojęcie o higienie osobistej. ja sama myję się codziennie, w tym włosy, inaczej po prostu nie czuję się komfortowo. a po każdej przejażdżce busem/tramwajem/metrem mam ochotę znowu wskoczyć pod prysznic... ręce myję kilkadziesiąt razy dziennie, to trochę natręctwo :)
moja droga, to żadne natręctwo, tylko NORMALNA SPRAWA....

no skoro kilkadziesiąt to to już podchodzi pod zespół obsesyjno kompulsywny ;pppp

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Evridej ;D. A w lato kilka razy prysznic ;d

Hehe "tak szczerze" to ja biorę prysznic również codziennie rano. Nie wyszłabym bez, bo bez prysznica jest mi zimno i czuje się ... ohydnie ;p
A włoski myję co 2- max 3 dni (staram się "przetrzymywać" bo bardzo mi się przetłuszczają ;/)

niezweryfikowana
Posty: 687
Ostrzeżenia: 3/5

ehh.... no wstyd się przyznać ale w wannie siedzę tylko w Wigilię, a prysznic biorę przed święceniem jajek xD


-_- ;D
nieee noo tak na serio to codziennie ;)) a w lecie to już nawet kilka razy w ciągu dnia, więc to nie ode mnie czujesz ten smród w autobusie ;D


alee czy myślicie dziewczyny, że jak się ktoś nie myje to się przyzna?? bo ja w to wątpię.

Częste mycie skraca życie, skóra się ściera i człowiek umiera XD

A tak serio to codziennie, włosy co dwa dni, chyba, że gdzieś wychodzę to codziennie:) zęby minimum 2 razy dziennie:)

A co do zapachów, to ludzie często zakładają nieprane rzeczy, dla mnie chodzenie tydzień w jednej bluzce jest co najmniej dziwne;/ przecież człowiek się, poci, kurz osiada, ubrania wciągają różne zapachy.

Ja codziennie wieczorem kąpiel w wannie i rano szybki prysznic :) Znam parę osób, które teoretycznie dbają o higienę ciała lecz rzadko piorą ubrania.

Cytat
bordzik
Codziennie ale bardzo mocno się pocę... ;/ Zna ktoś na to sposób?

Polecam przebadać hormony, może to przez to. A z kosmetyków anditral, antyperspirant w kulce z apteki:)

mnie bardziej zastanawia jak wy się kąpiecie codziennie a włosy myjecie co 2 dni na przykład to co czepek na głowę i kąpiel? :)

Cytat
dakota_aa
''z ręką na sercu'' codziennie... i nie wyobrażam sobie inaczej.

Cytat
kolczykiswarovski
mnie bardziej zastanawia jak wy się kąpiecie codziennie a włosy myjecie co 2 dni na przykład to co czepek na głowę i kąpiel? :)

no jak się kąpiesz w wannie to włosów nie moczysz :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wszystko o depilacji - zbiorczy