Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 8 9 10 -->

Labret piercing robiony w studio, hand web miał być smiley'em, ale wyszło jak wyszło:3. Wiem, że podkowy szybko wyemigrują i tak dalej, ale od czasu do czasu zaszaleć można. Robiłam sama, dwa dni temu.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-29 18:19 przez Imogene.

a to moje maleństwa zastanawiam się nad następnymi :)

doszedł tragus i rook :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-03 11:53 przez karolka1031.

chcialam sobie poogladac a tu du..pa prawie zadne zdjecie sie nie wyswietla ^^ ja chce sobie zrobic tragusa :) i zawsze mnie korcilo na przebicie jezyka ale chyba sie juz nie odwaze..

ja robiłam w języku w 2 klasie gimnazjum hehe.. mam go już 6 lat i nie żałuje że zrobiłam :) najgorsze są pierwsze dni kiedy język jest spuchnięty na ponad 3cm i nic jeść nie można tylko łykać, ale nie najgorzej.. samego przekłucia chyba ze stresu nie czułam także nie ma co się bać ;d

ja mam po 6 na ucho. W tym w obu tragus i industrial. Zauważyłam, że żadna z Was nie ma industriala albo nie widzę zdjęć ( bo widzę tylko kilka ) a to mój ulubiony kolczyk :D

Chciałabym tunele, ale wątpie.

Prawe:
industrial, rook, conch, 2x standard lobe
Lewe:
2 x forward helix, 2x standard lobe i plan coś nowego u Morbida podczas konwentu w Gdańsku :D

Były tunele 8mm, ale się znudziły.

Dziwnie się czuję ponieważ ja ma tylko po 1 dziurce w 1 uczu tak tradycyjnie :0 Chyba sie wyróżniam, ale nie wiem czy to dobrze :):):)

ja nie mam zdjec, ale posiadam kolczyk w lewy sutku i chrzastce ;d oraz w platkach uszu :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-03 15:56 przez deyn2.

Madziulek_ - 2011-09-15 12:58
Jak zrobić samemu kolczyk w języku.?
Mam takie pytanie. Czy mozna samemu sobie zrobic kolczyk w języku. I włozyc do jezyka zwykly kolczyk.? i jak bezynfekowac igle zeby nie doszlo do zakarzenia.? dodam ze mam 16 lat. i jeszcze jedno. czy to bardzo boli i ile i czego nie mozna jesc.? prosze o szybka odpowiedz.

No i co dziewuchy ? Nie przeraża was takie coś ? Jak ja widzę takie coś w necie to mnie .. trafia..

lenaax3
pomysł bardzo głupi.
Przekłucie języka to nie taka łatwa sprawa i tylko osoba wykwalifikowana powinna się tym zająć, czyli piercer.
On wie jak przebiegają nerwy i żyłki w języku, zrobi to tak aby nie uszkodzić.

Cytat
Sacrum
Prawe:
industrial, rook, conch, 2x standard lobe
Lewe:
2 x forward helix, 2x standard lobe i plan coś nowego u Morbida podczas konwentu w Gdańsku :D

Były tunele 8mm, ale się znudziły.

Chciałabym to zobaczyć!

FuckLimits
jak pyknę ten nowy w lewym to zrobię fotkę i wrzucę całość ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-06 13:31 przez Sacrum.

aaa ja mam zajawkę już od dawna !!:D mam tego całkiem sporo :D co dziwnę boję się przekuć pępek ;/ mam jakieś opory <wszystkie robiłam sobie sama !>
+ nie mam zdjęcia ale mam pod językiem taki jak na zdjęciu :D



Okej, doszlo kilka nowych: sternum, monroe, smiley(tak, moje usta przy zdjeciu wyszly dziwnie o.O), hip:3

Cytat
primaballerina
a moj na dekoldzie :)
chyba dekolcie ! <dekolt> ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Schudłam ... Można jednak :P