Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

50 minut temu

sprawdzony stomatolog

53 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

Piękny biust - Dakolen

16 cze 2011 - 22:31:32

Żeby ktoś Ci przypadkiem nie uwierzył... spamem jedzie na odległość.

P.S. różnica między B i C przy tym samym obwodzie to malutko, w czasie cyklu wielu dziewczynom o te 2 cm biust "rośnie".
takaona ,a jaki interes miałaby ,żeby kłamać o efektach?Nie musisz wierzyć w nic,mnie jakoś w czasie ''cyklu'' cycki nie robia sie wieksze,ani ciut ciut,więc przestań osądzać kogos o spam.
skyangel92 ja wierzę w to co piszesz bo przecież w tych czasach przy takiej technologii i farmaceutycznej i innej naprawde są rzeczy możliwe,które kiedyś nawet nam sie nie śniły.Dzięki za Twój post.Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-16 22:34 przez ALZA1.

Piękny biust - Dakolen

16 cze 2011 - 22:43:53

Ja biore tabletki anty ( SYndi 35) myślicie ze jakbym zaczeła brac dodatkowo DAKOLEN mogłabym przytyc od duzej dawki hormonów ?

Piękny biust - Dakolen

16 cze 2011 - 23:04:40

Cytat
ALZA1
Żeby ktoś Ci przypadkiem nie uwierzył... spamem jedzie na odległość.

P.S. różnica między B i C przy tym samym obwodzie to malutko, w czasie cyklu wielu dziewczynom o te 2 cm biust "rośnie".
takaona ,a jaki interes miałaby ,żeby kłamać o efektach?Nie musisz wierzyć w nic,mnie jakoś w czasie ''cyklu'' cycki nie robia sie wieksze,ani ciut ciut,więc przestań osądzać kogos o spam.
skyangel92 ja wierzę w to co piszesz bo przecież w tych czasach przy takiej technologii i farmaceutycznej i innej naprawde są rzeczy możliwe,które kiedyś nawet nam sie nie śniły.Dzięki za Twój post.Pozdrawiam

Jaki interes? Handel, handelek, sprzedaż, zarobek... Myślisz, że nikt nie wie co to szemrany marketing (a tutaj mamy go w wyjątkowo nieudolnym wydaniu - no litości, 2 świeżutkie na forum osoby -a prędzej ta sama - jedna od założenia i moderowania tematu, druga od "przypadkowego" wpadnięcia ze "spontaniczną" i oczywiście mocno pozytywną "recenzją";)?

A jak ktoś jednak nie wie to polecam poczytać, bo się szemractwa tak namnożyło ostatnio, że się odechciewa internet odpalać:

http://wyhacz.gazeta.pl/Wyhacz/1,88542,6214246,Marketing_szemrany___zobacz__jak__spece__oszukuja.html

http://wyborcza.pl/1,76842,6338261,Nie_myslcie__ze_to_jakas_sciema.html?as=3

Piękny biust - Dakolen

17 cze 2011 - 00:10:16

Poleciłabym do przeczytania ten wpis: http://rynek-suplementow.blogspot.com/2011/06/suplementem-powiekszysz-biust.html i wyszukania w google poszczególnych składników tego preparatu. Chcecie mieć większe i jędrniejsze piersi? Ćwiczcie mięśnie klatki piersiowej, uniosą biust i będzie sprawiał wrażenie, że jest większy. A do tego dobrze dobrany stanik i każda zobaczy różnicę. Co do tego, że przed okresem biust nie zwiększa się - skoro facet to zauważa to chyba jednak to się dzieje.

Piękny biust - Dakolen

17 cze 2011 - 00:17:16

przepraszam za wulgaryzm, ale ponoć od robienia loda z połknięciem też rosną piersi i od jedzenia bananów, a penisy wydłużają się od wciągania go przez odkurzacz po parę minut dziennie ;] litości..

Piękny biust - Dakolen

17 cze 2011 - 22:54:03

robalowa1-to żałosne co piszesz,sam twój nik mówi coś

Piękny biust - Dakolen

17 cze 2011 - 23:01:27

Cytat
cUkIeReKkk
też jest na allegro taka cherbatka na biust ja ja wypróbowałam i na mnie zadziałało biust mi się zwiększył

a możesz na priv napisać jaka to nazwa?

Piękny biust - Dakolen

17 cze 2011 - 23:07:15

Cytat
ladyblack03
Najlepsze masaże, a jeszcze przyjemniejsze kiedy facet je robi!
Hahahaha przyjemne z pożytecznym :D

Piękny biust - Dakolen

17 cze 2011 - 23:10:08

nie ma tabletek na wzrost biustu, te tabletki tylko poprawią ich wygląd nie będą takie opadnięte tylko lekko zrobią się `uregulowane` i pełne.
p.s. mi piersi osobiście urosły po tabletkach antykoncepcyjnych. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 23:11 przez blondii69.

Piękny biust - Dakolen

20 cze 2011 - 11:26:25

Ja po tabletkach anty YAZ podskoczyłam z rozmiarem z B do C i musiałam powymieniać wszystkie staniki ;) na niektórych estrogen nie działa w ten sposób. Uwazam, ze efekty będą u jednej a u drugiej nie, bo nasze organizmy inaczej reagują :)

Piękny biust - Dakolen

20 cze 2011 - 11:28:53

wyciąganie kasy od naiwnych i zakompleksionych kobiet.... cudów nie ma dziewczyny!

Piękny biust - Dakolen

23 cze 2011 - 17:41:08

i tu musze rozczarowac wszystkich niedowiarkow ;) wszystko idzie z czasem do przodu rowniez wiedza ludzi ;) wiec jak wiemy kiedys nie bylo komputerow teraz sa ;) kiedys nie bylo silikonu - teraz jest go za duzo ;) ziola za to istnialy od zawsze a wiedza na ich temat tylko sie rozszerza badz nawet mozliwe ze zweza poniewaz wlasnie wszyscy co moga na tym stracic prubuja ludziom wcisnac ze to nie ma szansy dzialac - pomyslcie tylko jakby wyszlo na jak tak na sto procent ze ziola powiekszaja biust - kto by siegal po silikon? zmniejszylby sie popyt na wszystko co aktualnie "robi" kase ;) nie mowie ze zniklyby lalki barbi ;) na pewno wciaz byliby tacy ktorzy woleliby latwa sciezke ;) aczkolwiek sama jej nie obralam - malo tego ! zazywajac leki wogole w innym celu osiagnelam cel dotyczacy biustu! wiec uwierzylam w homeopatie a to laczy sie z moja wiara w ziola :D Osobiscie aktualnie szukam specyfiku o dobrych skladnikach bo nie jestem osoba ktora potrafilaby sie bawic w jakies skomplikowane mikstury wlasnego wyrobu ;) Łączę się więc z wszystkimi wierzącymi w naturę :) !
http://cgi.ebay.co.uk/100-BUST-BOOST-BREAST-ENLARGEMENT-PILLS-BIG-BOOBS-QUICK-/260791073458?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&hash=item3cb85bfab2 co myslicie o tym? wyglada jakby dzialalay na wszystko?! wiec jako pierwsze tabletki w sumie ;) pozostale tabletki na biust rzekomo dzialaja tylko na biusy?!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-23 23:58 przez Aleksandrea84.

Piękny biust - Dakolen

24 cze 2011 - 09:55:37

DZIEWCZYNY PRZECZYTAJCIE TO!! http://rynek-suplementow.blogspot.com/2011/06/suplementem-powiekszysz-biust.html

szczerze sie zainteresowałam reklamą i byłam bliska zakupu, ale zanim się za to wzięłam poczytałam w internecie. Zwykła ściema, a szkoda... Przydałoby mi się coś takiego po porodzie. Cóż zostają mi ćwiczenia i większe dbanie o dietę. Skład tego dakolenu mówi sam za siebie. Pare ekstraktów z kopru lnu i czegoś tam jeszcze. A cena jak za złoto... WOlę kupić len i herbatkę z koprem czy tam z szyszek chmielu. Nie dam siedemdziesięciu paru złotych za nic. Poczytajcie, żeby się nie naciąć.

Pozdrawiam

Piękny biust - Dakolen

24 cze 2011 - 09:59:16

A jaka to herbatka?Jak się nazywa?

Piękny biust - Dakolen

24 cze 2011 - 10:02:55

jak was czytam to mnie boli biust. to nie jest normalne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żylaki