Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 21:53:23

Najlepsze masaże, a jeszcze przyjemniejsze kiedy facet je robi!

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 21:54:30

Ja w to nie wierze, widze ta reklame co chwile teraz i myśle, że to pic na wode...
Kiedyś widziałam wątek w którym dziewczyna napisała, że jej piersi urosły o dwa rozmiary od uprawiania seksu hahaha :D nooo... wiec dziewczyny zamiast tracić czas na forum to jazda do sypialni powiększać !

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 22:08:25

Cytat
BlueOrchid
Ja w to nie wierze, widze ta reklame co chwile teraz i myśle, że to pic na wode...
Kiedyś widziałam wątek w którym dziewczyna napisała, że jej piersi urosły o dwa rozmiary od uprawiania seksu hahaha :D nooo... wiec dziewczyny zamiast tracić czas na forum to jazda do sypialni powiększać !
moze i urosły po seksie:)jak zaszła w ciąże to pewnie tak:Dhahaha

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 22:08:55

proponuję sie nie wypowiadać

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 22:11:09

nie wierzę w coś takiego

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 22:14:06

mysle ze masaze i te tabletki dadza efekt..

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 22:18:39

fitoestrogen owszem podobnie 'dziala' jak hormony ale jego dzialnie jest tak niewielkie ze piersi, ani inne członki po tego typu substancjach roslinnych ani drgną. chwyt marketingowy i tyle. w bustup, sa takze same roslinne skadniki, zadenz tych specyfikow nie powiekszy piersi. najelpsze sa masaze, zimne/cieple prysznce i cwiczenia. nie dajcie sie nabijac w butelke i naciagac na kase:)

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 23:36:58

Żeby tak twierdzić trzeba najpierw spróbować tabl., lub herbatki tej z ALLEGRO.Cukierek piła herbatke i piersi jej sie poprawiły,i ja wierze w to,bo niby dlaczego miała by kłamać???
Ja np., zakupiłam sobie przed chwilka te herbatkę + tabletki i licze na to,że mój biust podrośnie.Przecież są kobiety,które to stosują ,czy stosowały i efekty maja.Dlaczego mam nie wierzyć?Wiadomo,że piersi nie urosną z miseczki 0 do miseczki "D",ale na pewno troszke pujda w górę. ;)))))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-12 23:40 przez ALZA1.

Piękny biust - Dakolen

12 cze 2011 - 23:38:40

Cytat
ktoto1
po tabletkach rosną piersi/???? litości!

a penisy też ?
:))))

:):) jedne myśli:)
jak zobaczyłam tę reklamę to o tym samym pomyślałam;D

Piękny biust - Dakolen

13 cze 2011 - 09:14:14

Cytat
ALZA1
Żeby tak twierdzić trzeba najpierw spróbować tabl., lub herbatki tej z ALLEGRO.Cukierek piła herbatke i piersi jej sie poprawiły,i ja wierze w to,bo niby dlaczego miała by kłamać???
Cytat


wystarczy miec elementarna wiedze z zakresu fizjilogii czowieka, chemii i ewentualnie anatomii :)

nie trzeba wezjsc na ulice pod rozpedzony samochod zeby sprawdzic czy nas przejedzie.. :)

Piękny biust - Dakolen

13 cze 2011 - 15:35:43

Ja np. myślałam, że po tym jak zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne (Yaz w moim przypadku - na forach widziałam opinie dziewczyn, którym biust po nich urósł. Oczywiście nie zaczęłam ich brać w celu powiększenia piersi), ale nic z tego - ani drgnął. Więc fitohormony z roślinnych tabletek też nic nie dadzą, nie ma się co oszukiwać - albo jesteśmy zdesperowane i decydujemy się na zabieg, albo odpuszczamy i godzimy się z małym biustem ;) Można też spróbować metody w pół drogi, czyli wstrzyknięcia własnego tłuszczu w piersi - nieinwazyjnie, ekologicznie, bezboleśnie, co prawda efekt wypełnienia utrzyma się połowicznie (po ok. pół roku można zrobić kolejny zastrzyk i wtedy większy rozmiar już powinien zostać z nami na zawsze), no i możemy przekonać się, jak wyglądamy z większym biustem :) Wiem, że coś takiego mocno promuje chirurg plastyczny z Warszawy, dr Piotr Osuch - wywiad z nim mignął mi kiedyś w Twoim Stylu.

Piękny biust - Dakolen

14 cze 2011 - 20:25:32

słyszałyście o DAKOLEN??
POPRAWIA wygląd piersi- ujędrnia i powiększa

jakoś nie wierze w takie cuda( tabletki) ale może ktoś używał i mnie do tego czegoś przekona??

piszcie ;)

Piękny biust - Dakolen

16 cze 2011 - 10:05:47

witam was drogie Panie. Mam 22 lata i jestem po pierwszej ciazy moj biust sie zdecydowanie zmniejszyl po czasie jak przestalam karmic dziecko. juz 5 tyg stosuje tabletki dekolen i jestem w szoku!! do tej pory nosilam miseczke B teraz mam C i cycki podniesione tak jak nawet przed porodem nie mialam. wiadomo stosowalam tez masaze pod prysznicem + te tabletki. POLECAM mi pomogly natomiast mojej kuzynce tylko ujedrnily piersi. ale samo to jaki daje efekt :)

Piękny biust - Dakolen

16 cze 2011 - 19:08:24

............



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-21 00:36 przez kala1989.

Piękny biust - Dakolen

16 cze 2011 - 20:39:10

Cytat
skyangel92
witam was drogie Panie. Mam 22 lata i jestem po pierwszej ciazy moj biust sie zdecydowanie zmniejszyl po czasie jak przestalam karmic dziecko. juz 5 tyg stosuje tabletki dekolen i jestem w szoku!! do tej pory nosilam miseczke B teraz mam C i cycki podniesione tak jak nawet przed porodem nie mialam. wiadomo stosowalam tez masaze pod prysznicem + te tabletki. POLECAM mi pomogly natomiast mojej kuzynce tylko ujedrnily piersi. ale samo to jaki daje efekt :)

Żeby ktoś Ci przypadkiem nie uwierzył... spamem jedzie na odległość.

P.S. różnica między B i C przy tym samym obwodzie to malutko, w czasie cyklu wielu dziewczynom o te 2 cm biust "rośnie".

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zniszczona przez kompleksy...