Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 21:45:30

Oby coś mi pomoglo : ( bo jak się rozsypie to na całej twarzy będa

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 22:15:14

ja też miałam kiedyś kurzajki, raz na stopie i raz na dłoni. Stosowałam jakiś płyn ABC (kupiony w aptece). Pomógł mi. A kiedyś to w ogóle sama wyrwałam sobie korzenie, bolało ale usunęłam wszystkie:)

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 22:18:01

ja mialam ;) wycieta pierwsza reszta zniknela ;) jakies 10 lat temu;)

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 22:27:50

Tylko od czego by zacząć

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 22:40:58

oto foto - "człowiek-drzewo" i jego kurzajki





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-11 22:44 przez october.

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 22:46:56

Wypalic u kosmetyczki. Jesli tego nie zrobisz bedzie to nawracalo !!

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 14:19:27

Cytat
october
oto foto - "człowiek-drzewo" i jego kurzajki

to moje to skarby;p

zweryfikowana
Posty: 506
Ostrzeżenia: 3/5

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 15:35:41

jka też mam i bardzo szybko mi giną po posmarowaniu jaskółczym zielem tu masz foto na przykład http://www.atlas-roslin.com/glistnik-jask%C3%B3%C5%82cze-ziele rośnie dziko na polach itd.... wystarczy przełamać je na pół i posmarować sokiem uwaga działa silnie więc uważaj na resztę ciała i ubrania SPRAWDZONE!!!!!

zweryfikowana
Posty: 626
Ostrzeżenia: 2/5

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 15:39:01

Cytat
ziuniulka
Idż na skraj lasu obojętnie jakiego,na brzeg jakiegoś zarosnietego rowu,zapuszczona działkę-tam rosna takie roslinki zielone mają listki podobne krztałtem to koniczynek,ale jasniejsze i są doś duże to krzewinki,kwitna nz żółto)ładnie).Wielkością są jak ogródkowe orliki-wys.do ok.40-50cm..Nazywa się "jaskółcze ziele".Ułam sporo tego i łam na male kawałki łodyżki,Sokiem o żółtawo-mlecznym kolorze smaruj non stop Twoje niechciace skarby.Pewnie to tzw.basenówki,albo komuś policzyłas jego skarby.POLECAM i powodzenia.

dokladnie tak:)

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 15:39:10

Cytat
ziuniulka
Idż na skraj lasu obojętnie jakiego,na brzeg jakiegoś zarosnietego rowu,zapuszczona działkę-tam rosna takie roslinki zielone mają listki podobne krztałtem to koniczynek,ale jasniejsze i są doś duże to krzewinki,kwitna nz żółto)ładnie).Wielkością są jak ogródkowe orliki-wys.do ok.40-50cm..Nazywa się "jaskółcze ziele".Ułam sporo tego i łam na male kawałki łodyżki,Sokiem o żółtawo-mlecznym kolorze smaruj non stop Twoje niechciace skarby.Pewnie to tzw.basenówki,albo komuś policzyłas jego skarby.POLECAM i powodzenia.

popieram mi ta roslinka pomogla :)

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 15:39:24

ja mialam na stopach jakies tam brodawki, na basenie sie zarazilam, a bylam w klapkach ;/ dermatolog kazał mi smarowac jakims tam płynem i szorowac pumeksem i zeszły :) mozna tez na zimno aazotem ;D

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 15:45:55

Dziekuję a babkę pospolitą ktoś stosował ?

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 15:49:37

Cytat
eduski933
Cytat
morbidaniolek
Cytat
eduski933
Cytat
morbidaniolek
Ja sobie zamroziłam u dermatologa.
Miałam je ojej... z 5 lat! zamrozilam, byla ogromna bulwa ale zeszly. nie mam ich juz od jakis 6lat i nawet zadne nie wyskakuja! :)

a blizny ci zostały >nie wiedziałam ,ze to dotyczy tylu osób :)

niee, nie mam ani jednej blizny. :P wlasnie dzis gadalam o nich z moja kolezanka i szukalysmy jakiejkolwiek blizny u mnie, bo nawet zapomnialam gdzie one byly. :P


Mi została ; ( bo jedna wymroziłam wtedy :D a mozesz opisac to trochę ile miałaś ?bolało ?sama przebiłaś ?

nie pamietam zeby bolało... lekko pieklo, ale napewno nie bolało. miałam ich na dwóch dłoniach ponad 20! naprawde! mialam nawet pod paznokciami, ale zamrozil mi tylko te widoczne i zeszly wszystkie. ten bąbel co został jakoś sam mi sie przebil. Rana byla z jakis miesiac, ale sie zagoila i nie ma sladu. ;)

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 15:55:23

Cytat
morbidaniolek
Cytat
eduski933
Cytat
morbidaniolek
Cytat
eduski933
Cytat
morbidaniolek
Ja sobie zamroziłam u dermatologa.
Miałam je ojej... z 5 lat! zamrozilam, byla ogromna bulwa ale zeszly. nie mam ich juz od jakis 6lat i nawet zadne nie wyskakuja! :)

a blizny ci zostały >nie wiedziałam ,ze to dotyczy tylu osób :)

niee, nie mam ani jednej blizny. :P wlasnie dzis gadalam o nich z moja kolezanka i szukalysmy jakiejkolwiek blizny u mnie, bo nawet zapomnialam gdzie one byly. :P


Mi została ; ( bo jedna wymroziłam wtedy :D a mozesz opisac to trochę ile miałaś ?bolało ?sama przebiłaś ?

nie pamietam zeby bolało... lekko pieklo, ale napewno nie bolało. miałam ich na dwóch dłoniach ponad 20! naprawde! mialam nawet pod paznokciami, ale zamrozil mi tylko te widoczne i zeszly wszystkie. ten bąbel co został jakoś sam mi sie przebil. Rana byla z jakis miesiac, ale sie zagoila i nie ma sladu. ;)

Dzięki ;* Widzisz u mnie trochę inaczej bo mam na stopie i jak tą 1 wypalałam to bol byl przy chodzeniu a ja mam szkołę ,zajęcia ;( Pamiętam ,ze to był zółty bąbel kurzajka jak się oderwała była taka biała blee

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 maj 2011 - 15:57:21

dziewczyny!ja jak bylam mala mialam sporo na rękach, to byla zmora!probowalam wszystkiego, jakies mascie, jaskolcze ziele tez ale nie pomoglo az w koncu ktos podpowiedział mi zeby SKÓRKĘ CYTRYNY namoczyć na noc w occie i potem zrobic opatrunek w miejscu gdzie jest kurzajka. dziala 100% ja zlikwidowalam ten problem i kazdemu znajomemu kto mial ten problem to polecalam i pomaga! jesli ktos zainteresowany to wiecej na priv jak to dokladnie zrobic ale szczerze polecam bo to naprawde dziala

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rożek- typ sylwetki