Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

6 minut temu

sprawdzony stomatolog

9 minut temu

sklep detailingowy

33 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 18:53:19

Wiem wiem jest sporo tematów na zwalczenie tego dziadostwa :(ale chciałabym się dowiedziec jak najwięcej bo juz nie wiem co robić :( Ja mam 2 na stopie ale roznoszą się i mam teraz na srodkowym palcu :(
może ktoraś z was miała ?

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 18:56:00

to są modzele, usuwa sie je chirurgicznie lub wymraża płynem, same ci nie znikna, idz do lekarza bo potem jest coraz gorzej

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 18:57:59

ja mam brodawki na twarzy i zarazilam brata i tez mial na stopie, lekarka przepisala mu masc robiona w aptece i trzeba to codziennie w cieplej wodzie moczyc stope

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 18:59:23

moja kolezanka miała na dłoniach te roznoszące sie, kupiła jakiś płyn za 35zł i pomogło, po tygodniu jej sie zagoiło, ja mam jedna na kciuku i posżłam dzisiaj do apteki po jakiś płyn i powiedziano mi że kurzajki najlepiej usunąc u dermatologa ciekłym azotem ...

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 19:01:20

Idż na skraj lasu obojętnie jakiego,na brzeg jakiegoś zarosnietego rowu,zapuszczona działkę-tam rosna takie roslinki zielone mają listki podobne krztałtem to koniczynek,ale jasniejsze i są doś duże to krzewinki,kwitna nz żółto)ładnie).Wielkością są jak ogródkowe orliki-wys.do ok.40-50cm..Nazywa się "jaskółcze ziele".Ułam sporo tego i łam na male kawałki łodyżki,Sokiem o żółtawo-mlecznym kolorze smaruj non stop Twoje niechciace skarby.Pewnie to tzw.basenówki,albo komuś policzyłas jego skarby.POLECAM i powodzenia.

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 19:02:24

ja miałam aż 7 :((( najpierw 2,a potem rozniosly sie i mialam 7, smarowalam takim lakierem jakby BRODATIC, kupilam w aptece i juz nie mam zadnej:)))) polecam

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 19:05:06

Może jaskólcze ziele ?babka pospolita ?ktos stosował ?

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 19:05:51

Cześć. Ja też miałam problem z "kurzajkami" (w sumie nie wiem co to dokładnie było- w każdym razie były to zgrubienia na skórze). Kilka razy lekarz wymrażał mi je ciekłym azotem, ale efekt tego był taki, że odrastały na nowo i było ich więcej. Na szczęście poszłam do innego lekarza, który skierował mnie na zabieg łyżeczkowania. Zabieg ten nie jest bardzo bolesny- odbywa się przy znieczuleniu miejscowym, jedynym bólem jest zastrzyk znieczulający. Ja akurat miałam takie "zgrubienia" na dłoniach- owszem miałam po nich blizny, ale po smarowaniu specjalną maścią zniknęły :)

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 19:06:30

Cytat
ziuniulka
Idż na skraj lasu obojętnie jakiego,na brzeg jakiegoś zarosnietego rowu,zapuszczona działkę-tam rosna takie roslinki zielone mają listki podobne krztałtem to koniczynek,ale jasniejsze i są doś duże to krzewinki,kwitna nz żółto)ładnie).Wielkością są jak ogródkowe orliki-wys.do ok.40-50cm..Nazywa się "jaskółcze ziele".Ułam sporo tego i łam na male kawałki łodyżki,Sokiem o żółtawo-mlecznym kolorze smaruj non stop Twoje niechciace skarby.Pewnie to tzw.basenówki,albo komuś policzyłas jego skarby.POLECAM i powodzenia.

Dokładnie, ja pamiętam jak byłam mała i miałam kurzajki i właśnie jaskółcze ziele je wyleczyło ":)

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 19:12:05

na stopach zazwyczaj kurzajki lub odmiana brodawek sa spore i bolace bo stopa caly czas jest narazona na obcieranie w bucie, wiec nie radze stosowania ani zadnych kupionych plynow w aptece ani wypalania azotem bo poprostu bedzie cie tak bolalo ze bedziesz sie zwijac, zapisz sie do dobrego dermatologa i przepisze ci masc po ktorej albo ci zniknie albo zmniejszy sie i dopiero wtedy moze ci wypalic :]

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 19:24:51

ja miałam na kolanie i na kciuku pod paznokciem dwie...:) mi pomógł taki płyn Duofilm, strasznie śmierdział ale zlikwidował wszystko, kosztował ok. 40 zł ale cena warta efektu:) mój kuzyn miał na palcu i potem rozsiał sobie i urosła mu na nosie... wycierpiał się chłopak ale tez mu ten płyn pomógł:)

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 19:26:27

Moze ktoś jeszcze ?:D

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 19:28:37

ja zawsze stosuję sprawdzoną dobrą miksturę.Wymaga ona cierpliwości i sumienności. Skórkę z cytryny namocz w occie, niech postoi tak z 24 godziny. Później codziennie rano i wieczorem wycinaj taki mały kawałeczek wielkości kurzajki- ważne jest aby nie przykładać nią zdrowej skóry. Na plasterek i gazik i na kurzajkę. Z czasem ona zbieleje, stanie się czarna i tak przykładać dopóki nie wyjdą wszystkie czarne korzenie.

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 19:33:33

Ja miałam kiedyś, obrzydlistwo ;/
Byłam u dermatologa i mi to wymrażał. Ty też idź bo samo to nie zniknie tylko będzie się jeszcze bardziej rozmnażało ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-11 19:35 przez rozalia_h.

Kurzajki ,brodawki a pheee

11 maj 2011 - 19:35:35

Duofilm tak jak koleżanka napisała, choć mi nie pomógł do końca, tylko trochę się zmniejszyły (a miałam 7 na rękach..) kilka lat wcześniej kurzajki miała moja mama, zachorowała i dostała antybiotyk zupełnie nie związany z tym, tylko na zapalenie oskrzeli, po tygodniu kurzajki zeszły wszystkie, wtedy jeszcze nie wiedziała, że to od antybiotyku. Jakieś 2 miesiące temu też zachorowałam na zapalenie oskrzeli, dostałam ten sam antybiotyk i co? tydzień później po kurzajkach nie było śladu.. mi niestety żadne wypalania, zamrażania nie pomagały..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rożek- typ sylwetki