Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:27:57

Cytat
ziuniulka
Idż na skraj lasu obojętnie jakiego,na brzeg jakiegoś zarosnietego rowu,zapuszczona działkę-tam rosna takie roslinki zielone mają listki podobne krztałtem to koniczynek,ale jasniejsze i są doś duże to krzewinki,kwitna nz żółto)ładnie).Wielkością są jak ogródkowe orliki-wys.do ok.40-50cm..Nazywa się "jaskółcze ziele".Ułam sporo tego i łam na male kawałki łodyżki,Sokiem o żółtawo-mlecznym kolorze smaruj non stop Twoje niechciace skarby.Pewnie to tzw.basenówki,albo komuś policzyłas jego skarby.POLECAM i powodzenia.

polecam TEN SPOSÓB .JAK BYŁAM MAŁYM DZIECKIEM MIAŁAM JEDNĄ KURZAJKĘ NA DŁONI SMAROWAŁAM I SMAROWAŁAM TYM JASKÓŁCZYM ZIELEM W KOŃCU ZNIKŁA .TERAZ MAM NA KCIUKU DOŚC DŁUGO I PEWNEGO RAZU ZAŁWAŻYŁAM TO ZIELE NA DZIAŁCE RAZ POSMAROWAŁAM I TO DZIADOSTWO ZROBIŁO SIĘ MALEŃKIE AŻ ZNIKŁO ZUPEŁNIE.. TAKŻE POLECAM !!!!!! Tak ono wygląda



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 21:29 przez morela1983.

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:28:31

Brodacid polecam.:)

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:31:48

Ja miałam, stosowałam jakieś tam "specyfiki" z apteki, które nic nie pomogły i były uciążliwe w stosowaniu... Aż pewnego dnia w podróży pociągiem jechałam z takim starszym panem, który powiedział mi, że na kużajki bardzo dobra jest skórka cytryny w occie. Sposób na przygotowanie tego wygląda następująco :) trzeba skórke cytryny (kawałkki takie by było mozna to później do kużajki przyłożyć) moczyć 24 godziny w occie, później tą skórkę przykładamy na kużajke i zaklejamy plastrem i też trzymamy 24 godziny i powinno zniknąć.
U mnie nie znikneło od razu i sobie pomyślałam "ale facet mi głupot nagadał". Po pewnym czasie ( 2 tyg) nawet nie wiem w sumie kiedy dokładnie zobaczyłam, że już nie mam ani jednej. Więc trudno mi powiedzieć kiedy dokłądnie zniknęły. Ale sposób skuteczny :)

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:32:04

Verrumal polecam

Kurzajki ,brodawki a pheee

06 wrz 2011 - 21:50:41

ja mam sprawdzony przez parę osob sposob:

skorkę z cytryny zalewasz octem 10% tak zeby byla cala zalana, trzymasz pod przykryciem ok 2-3 dni. Poźniej białą częscią skórki przytykasz do kurzajki i zaklejasz plastrem. Tak trzeba nosić przez 2-5 dni, w razie potrzeby zmieniać plaster i brać nowy kawałek skórki z cytryny. Kurzajka po prostu się rozpusci.

Kurzajki ,brodawki a pheee

12 cze 2012 - 23:50:02

brodawki na twarzy wyleczyłam czosnkiem,niestety matkę kurzajkę miałam na dłoni ,były we trzy,nakladałam kwas,można go kupić w aptece bez recepty,moczysz kurzjkę,ścierasz pumeksem do krwi i nakładasz kwas-okropnie boli ale wyżera wszystko,czosnek przykładałam na brodawki i wypalało je,tylko trzeba uważać jak już schodzą żeby nie poparzyć skóry.dodam,że nie byłam u lekarza i udało mi się pozbyć tego dziadostwa.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Kurzajki ,brodawki a pheee

30 lip 2013 - 15:49:57

Ja z mojego doswiadczenia polecam srodek Wartix. Mozna go kupic w aptece bez recepty i naprawde jest skuteczny jesli chodzi o wszelkie kurzajki i małe brodawki.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Kurzajki ,brodawki a pheee

13 sie 2013 - 07:33:30

Cytat
mrfka1
Ja z mojego doswiadczenia polecam srodek Wartix. Mozna go kupic w aptece bez recepty i naprawde jest skuteczny jesli chodzi o wszelkie kurzajki i małe brodawki.

Potwierdzam, mi również ten środek pomógł i w końcu mam swiety spokój z tymi kurzajkami ;)
Oj chyba nie dałabym rady w taki sposób ich się pozbywać.... na pewno musi to boleć. Dlatego wolę zamrażanie, też skuteczne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-21 05:47 przez stana.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaką posiadasz cerę?