Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 4/5

Bez przesady, wszystko można zakryć :D jak jesteś czegoś pewna to po co się zastanawiać x lat ?

Nie które tatuaże są ładne,ale właśnie w złym miejscu.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Jedynie tatuaż vicious mi się podoba z ostatniej strony :) Inne trochę kiczowate jak dla mnie :)

[embed_image 1fdec40aec3c78605bf9f77f8ae5eb1a] [embed_image bff308db4c634146bc570a3adb6ce3bb] [embed_image cf7b85903fb884d7204857f34752d2c5] [embed_image 99ada2013c396024ab0ce6c71617b6c3]

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

A ja chciałabym się dowiedzieć, czy zrobienie tatuażu bardzo boli? Z czym możecie to porównac?

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

zawsze chciałam tatuaż, ale panicznie boję się igieł

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Chce sobie zrobić tatuaż na całe przedramie, polecicie coś ?

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

Ładne i przemyslane tatuaze wspaniale zdrobia ciało :D Ja tez mam dziarki i uwielbiam na nie patrzec. nawet na te ktore maja juz kilka lat. Dla osob zainteresowanych polecam wytatuowac sie w Blood & Pain Tattoo u Piotrka Nowackiego.. To niesamowity artysta i wizjoner z ogromnym talentem i doswiadczeniem. Jego prace sa wyjatkowe i orginalne a nie kopiowane z internetu

Ładne tatuaże zdobią ciało ale czasem niektórzy nie myślą albo zwyczajnie nie mają gustu ale to już inna kwestia. Mi się osobiście nie podoba koncepcja tatuowania imion, jakieś takie to mi się slabe wydaje no ale oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii ;)

@Patrycja_26 super, fajna głębia i klimat. Gdzie robiłaś i jaki był koszt?

zweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Dawajcie pochwalcie się swoimi tatuażami .Jak możecie to piście też kto stwożył wasze arcydzieło .
PS: ŚWIETNE TATUAŻE :Martunia311 ,Catie28 , kimaczu , beba1974 , kadencja1974 , DulceMaria i jovin .Naprawde genialne pomysł na TATUAŻ i jego wykonanie :) Przez samego mistrza swoim fachu ( anaaa22 , Feniks2807 i jawoo )

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Uwaga, chwalę się. :) Ale to nie wszystkie,bo jeszcze mam na nogach, na obojczyku... :)


Sama nie mam tatuażu, wiec nie zabieram się do oceniania innych. Kwestia gustu. Mi podobają się nieduże, z klasą i bardzo subtelne- widziałam tu kilka takich☺ Natomiast duże tatuaże i w dodatku kolorowe to zupełnie nie moja bajka.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Japońskie sa piękne, kocham je a kiedyś nie cierpiałam kolorowych tatuaży :d

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

a bolały Was te tatuaże? zbieram się żeby sobie zrobić ale koleżanka mnie nastraszyła że to okropnie boli, a mam mieć sesje 5 godzin i się boje że to może być nie do wytrzymania


--
<moderacja-link/spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-21 10:12 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blizna