Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

3 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

19 kwi 2011 - 13:01:05

Cześć dziewczyny.
Na gruponie pojawiła się promocja liposukcji ultradźwiękowej 199zł zamiast 1200zł (trzy wejścia).
Mam takie pytanie. Czy któraś z was już ją stosowała? Dla kogo ona jest przeznaczona? Dla osób otyłych, czy takich które chcą schudnąć parę kilo? Po ilu razach widać efekty?

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

19 kwi 2011 - 13:04:29

Wiesz - jakiś czas temu były na TVN Style w programie Zawody kosmetyczki. Wszystkie powiedziały, że żadne zabiegi w gabinecie kosmetycznym nie są skuteczne, by wyszczuplić sylwetkę...

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

19 kwi 2011 - 13:05:46

sama sie nad tym zastanawialam ;p

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

19 kwi 2011 - 13:08:32

ciekawe....
sama myslalam kiedys o tym, chociaz moj Ł. sie z tego smieje ;p

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

19 kwi 2011 - 13:10:49

Poszukując informacji w google, wyczytałam, że można zgubić do 8cm po jednym zabiegu:D Ciekawe ile w tym prawdy

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

26 kwi 2011 - 20:44:52

No nie wiem sama. Ja widziałam jakie efekty są po tradycyjnej liposukcji chirurgicznej - wygląda to rewelacyjnie, podobnie jak plastyka brzucha. Wydaje mi się, że przy sporych problemach - to najlepsze rozwiązanie. Ale oczywiście, nie oznacza to, że nie warto spróbować.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

04 maj 2011 - 12:44:25

A przy nie aż tak sporych problemach?:p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-04 12:45 przez pat_y.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

23 maj 2011 - 14:27:17

Cytat
m13081987
Wiesz - jakiś czas temu były na TVN Style w programie Zawody kosmetyczki. Wszystkie powiedziały, że żadne zabiegi w gabinecie kosmetycznym nie są skuteczne, by wyszczuplić sylwetkę...

Połowa tam to była pół ściema - np co do mezoterapii igłowej - kosmetyczka nie ma uprawnień do takich zabiegów

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

31 maj 2011 - 13:52:39

Ja się obawiam, ze po takim zabiegu już się z tym miejscu nie przytyje, a w innym dziwnym...
Też się właśnie zastanawiam nad tym zabiegiem...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-31 14:00 przez cheriecrue.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

06 cze 2011 - 13:20:04

a czy ktoś już może z tego korzystał?? ja także byłam zainteresowana tą ofertą z grupona... ale również nie znam opinii

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

10 sie 2011 - 15:22:07

Dziewczyny - znalazłam na zakupach grupowych bardzo dobrą cenę.
http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,36085,zadbaj-o-siebie-kompleksowo-liposukcja-ultradzwiekowa-i-zabieg-na-okolice-oczu.html
Tylko czy ten zabieg jest tak samo wartościowy? Cena wyjściowa to przecież 300 złotych...

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

10 sie 2011 - 22:39:17

3 zabiegi to za malo
potrzeba 5-10
to zabiegi bardziej modelujace niz odchudzajace. Stracic mozna kilka kilogramow ale nie kilkanascie
Wypytywalam ostatnio w salonie gdzie robie zabiegi na twarz bo maja w ofercie i kusi mnie bardzo bo chcetnei bym brzuszek wyprofilwala :-)
Mozna poczytac http://www.bbclinic.pl/liposukcja_ultradzwiekowa.html

Generalnie mysle ze zanim sie kupi chocby i 3 zabiegi na gruponie (a moze mozna kupic 2 kupony ;-) to trzeba poznac salon - sprzet, ktora metoda dla nas najlepsza. Ja wypytuje zawsze w salonie :-)

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

05 sty 2012 - 10:02:23

Jestem po operacji ręki mam druty i niestety nie mogę skorzystać z zakupionego kuponu na liposukcję jeżeli jest ktoś zainteresowany kupnem to posiadam Kupon z groupona na 2 liposukcje ultradźwiękowe wybranej Partii z Biosymulacją Całego Ciała w Ultraslim Showroom w Katowicach. Wartość kuponu - 290zł. Ważność kuponów do 25.01.2012.
Po wpłacie należności, kupon wysyłam na e-mail w formacie pdf. Ja sprzedam kupon za 100 zł. ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

06 sty 2012 - 14:17:19

A wiecie może czy trzeba być do tego pełnoletnim? Bo ja mam 16 lat i ważę 60 kg. -.-

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

26 wrz 2012 - 11:33:27

wow sama promcoja kusząca, aż się zaczęłam zastanawiać jaki jest w tym haczyk, ale jeśli chodzi o ten zabieg sama nie robiłam, ale moja koleżanka chodziła i powiem, że jakoś specjalnie nie zauwżyłam różnicy. Ale może jestem ślepa. No nie wiem po prostu nie wiem, czy warto wyadawać pieniądze. Poza tym może lepiej byłoby poddać się zwykłej lipsukcji chirurgicznej, no ale też jeszcze jedna kwestia, jak się decyduejmy na to, żeby korzytsać z zabiegów wyszczuplających myślę, że samymi kosmetykami i kremami niewiele zdziałamy, warto też pomyśleć o odpowiedniej diecie i ćiwczeniach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Peelingi domowej roboty - wątek zbiorczy.